İçeriğe Yönlendir

28 Dakika 20 Saniye Full Off-Road

Aydın Perçem

Recommended Posts

Aydın Perçem

Gezen Adamlar olarak DerOff Offroad grubuna katııp tertemiz doğada güzel vakit geçirdik.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Cok guzel video olmus, bu tarz videolarin cogu izlenmiyor malesef. Ceken kisi kendi arabasi odakli cekim yapiyor. 

Bu video keyifli. 

Peki yorumlar nedir, parkurdaki en rahat ilerleyen arac neydi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ayrı bir dünya bu iş, ben yere yakın olmayı seviyorum :)

idareci arkadaşım yeni aldi, L200 doğru bir seçim sanırım, videoda epey kullanıcısını gördüm :)

JS9PTM.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

İzlediğim birçok off-road videosunda kamuflaj giyenleri görüyorum özel bir nedeni var Miki acaba😁 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çekimler, birleştirme, müzik ses seviyesi ve tarzı sürükleyici. helal

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Çağlar abi, uyarılarını dikkate alarak her geçen gün kendimi geliştiriyorum. (Aslında montaj daha da iyi olabilirdi. Biraz aceleye geldi..)
Teşekkürler..

Cok guzel video olmus, bu tarz videolarin cogu izlenmiyor malesef. Ceken kisi kendi arabasi odakli cekim yapiyor. 

Bu video keyifli. 

Peki yorumlar nedir, parkurdaki en rahat ilerleyen arac neydi ?

Bu işin en tutulan aracı L200.
2 adet Ranger ımız vardı. Onlar hiç bir etapta takılmadı. Tabi bu iş biraz da kabiliyet, tecrübe, ekipman işi.
Aynı L200 ün lastik seçimi yüzünden tırmaladığını da gördüm, ekipman olarak daha zayıf bir aracın şoför sayesinde hiç takılmadığını da gördüm..

Ama bu işin, aracınız olmasa da stresten uzaklaştırdığı kesin.. [emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Buhari Aygün yazdı:

İzlediğim birçok off-road videosunda kamuflaj giyenleri görüyorum özel bir nedeni var Miki acaba😁 

Asker gibi giyinirsen asker gibi davranabilirsin havaları var. Tüm dünyada böyle. Ancak bu şekil giyinenlerin gerçekten askerde nasıl davranacağını merak ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şu lambaları yakmaları yokmu ölüyorum. Çekimleri haşat ediyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

çok güzel emeğinize sağlık

Servet Aydın yazdı:

Şu lambaları yakmaları yokmu ölüyorum. Çekimleri haşat ediyor

abi şimdi bu arkadaşlarda çimlere zarar vermemiş mi :) yoldan değil genelde arazinin içinden kendilerine yollar yapmışlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Buhari Aygün yazdı:

askeri kıyafetlerde daha dayanıklı kumaş tercih edildiği için olabilir diye düşünüyorum.

pantolonlarda aşınma bölgelerinde daha ilave ekler var, hareket kolaylığı sağlıyor, birde su tutmama özelliği diğer kıyafetlere göre daha fazla

tabi ki bu özellikleri sağlayan kıyafetler var onlarda tercih edilebilir. https://urun.n11.com/pantolon-ve-sort/mudwill-kislik-softshell-pantolon-600201-siyah-P371513298?beden=M&gclid=EAIaIQobChMIxKjG9eeo6AIVFeWaCh2ceAHbEAQYBCABEgL3vPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
abi şimdi bu arkadaşlarda çimlere zarar vermemiş mi [emoji4] yoldan değil genelde arazinin içinden kendilerine yollar yapmışlar

Ofroad parkurları arazöz ve ağaç taşıma için kullanılan traktör yollarıdır daima.
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

abi şimdi bu arkadaşlarda çimlere zarar vermemiş mi :) yoldan değil genelde arazinin içinden kendilerine yollar yapmışlar

Bırakın çimleri stablize yollara bile zarar vermişler 😉

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

askeri kıyafetlerde daha dayanıklı kumaş tercih edildiği için olabilir diye düşünüyorum.

pantolonlarda aşınma bölgelerinde daha ilave ekler var, hareket kolaylığı sağlıyor, birde su tutmama özelliği diğer kıyafetlere göre daha fazla

tabi ki bu özellikleri sağlayan kıyafetler var onlarda tercih edilebilir. https://urun.n11.com/pantolon-ve-sort/mudwill-kislik-softshell-pantolon-600201-siyah-P371513298?beden=M&gclid=EAIaIQobChMIxKjG9eeo6AIVFeWaCh2ceAHbEAQYBCABEgL3vPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Geçen bir videoda gördüm adamın kep de jöh yazıyor 😁

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

görmüşken bırakayım şunuda....(benim gibi gitmiş, tabii bizdeki pikap bunun gibi gitmekte zorlanıyor :) )

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...