İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Motorun Sağ Tarafından Gelen Hava Sesi

ismail Karacan

Recommended Posts

Atahan Gülen
(düzenlendi)

,

tarihinde Atahan Gülen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
ismail Karacan
ismail Karacan yazdı:

Çok teşekkurler çağatay bey yarın deneyeceğim inşallah

Bugün sokemeyince nette buldum konunuzu üstad.okudum fayadalı bilgilerdi.yarın söylediğiniz şekilde deneyecegim çok teşekkürler

Üstadlar soylediginiz şekilde çıkardım ve temizliği yaptim.degerli görüşleriniz için çok teşekkürler.gelen hava sesi içinde video çektim.lakin videoyu yükleyemedim.asagiya youtube linkini atiyorum.yorumlarsaniz sevinirim.soyledigim parçanın bağlantı yerlerine de köpuk sıkarak baktim hic bir sizinti yok.tesekkurler

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
ismail Karacan yazdı:

Üstadlar soylediginiz şekilde çıkardım ve temizliği yaptim.degerli görüşleriniz için çok teşekkürler.gelen hava sesi içinde video çektim.lakin videoyu yükleyemedim.asagiya youtube linkini atiyorum.yorumlarsaniz sevinirim.soyledigim parçanın bağlantı yerlerine de köpuk sıkarak baktim hic bir sizinti yok.tesekkurler

O hortumun ucundaki metal silindirik parça daha önce de söylediğim gibi benzin geri dönüş valfi. Onun ucundan çıkan hortum boğaz kelebeği ne gider onunda kontrol edin bi. Hava sesi yapabilir.

Yorum bağlantısı
ismail Karacan
Çağatay Kılınç yazdı:

O hortumun ucundaki metal silindirik parça daha önce de söylediğim gibi benzin geri dönüş valfi. Onun ucundan çıkan hortum boğaz kelebeği ne gider onunda kontrol edin bi. Hava sesi yapabilir.

Çağatay bey dediğiniz gibi kontrol ettim.Herhangi bir hortum da cıkıklik patlaklik yok.yeni bir video çektim.arka tarafa doğru bakınca daha çok ses geliyor gibi geldi.nereden kaynaklanabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...