İçeriğe Yönlendir

2000 C200 Vakum Hattı Kontrolü

Fatih Akbaş

Recommended Posts

Fatih Akbaş

Merhabalar;

Arabada vakum kaçağı olduğunu düşünüyorum ve soğuk havalarda frene basıp çekince fren pedalının oradan hava kaçırıyor gibi ses geliyor 1-2 saniye sürüyor sonra tekrar frene basınca tekrar geliyor fren pedalının orada körük gibi bişey var onun etrafında sızıntı olmuş gibi.Önc3likle vakum kaçağını nasıl bulabilirim ve bu fren pedallarının çalışması nasıl eski arabalarımda hiç buna benzer bi parça görmemiştim.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

motoru ısıtacaksınız, vakum yaptığını düşündüğünüz yere balata spreyi sıkacaksınız ve 2 3 sn içinde aracın sesi değişiyormu diye dinleyeceksiniz.

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
motoru ısıtacaksınız, vakum yaptığını düşündüğünüz yere balata spreyi sıkacaksınız ve 2 3 sn içinde aracın sesi değişiyormu diye dinleyeceksiniz.
Değiğinizi yaptım hocam bi değişiklik yok benmi pimpirikliyim acep benim araçta yardımcı vakum motoru var çok çalışıyor
Yorum bağlantısı
Ali Kısa

Bu sorun Westinghouse dan kaynaklıdır, fren ana merkezi de denir. Tamiri yapılabiliyor fakat sağlıklı olan değişim tabiiki. Başlarda sürekli yapmaz, giderek artar.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Akbaş
Bu sorun Westinghouse dan kaynaklıdır, fren ana merkezi de denir. Tamiri yapılabiliyor fakat sağlıklı olan değişim tabiiki. Başlarda sürekli yapmaz, giderek artar.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Westenhouse da bi körük var ondan şüpheleniyorum çünkü soğuk havada yapıyor sıcak havada yapmıyor

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...