İçeriğe Yönlendir

Takas Fiyat Farkı

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

merhabaİ

dikkatimi çeken bir hususu yazmak istiyorum. sizlerinde görüşünü merak ediyorum.

aracını satarken takaslı olarakda seçenek sunan insanlarımız neden takas fiyatımız farklı derler?  takas olunca nasıl bir değere ulaşıyor ki fark olsun. aracı değerinde satarsın üste verebileceğin veya alabileceğin fark olur ise alırsın. nedir bu inat. 

teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

takas, takası isteyen açısından genelde zarar demektir. ancak iki tarafta takas etmek amacında ise değer kaybı olmaz.

ilanlardaki yazılanlar saçma bencede.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

Boksta ilk vuran avantajlıdır fakat ne hikmetse takasta ilk teklif eden daima zarardadır. Biriyle araç takas anlaşması yapmaya, üste para verip model yükseltmeye niyetlenene karşı teklifi alan taraf malını bulunmaz Hint kumaşı zannetmeye başlar. 

Bence halkımızın takas etme konusunda zaafı var.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Çağlar Bayur yazdı:

anında nakit demektir, farklı olması normal

Farklı olması niye normal olsun şefim 

ne kadar fark olabilir ki ya alacak kişinin arabası, takas edenin arabasından daha temiz ise o zaman ne olacak

bence değerinde takas olması daha cazip iki tarafta zarar etmemiş olur üstü altı konuşulur o ayrı

M. Asım Kahraman yazdı:

Boksta ilk vuran avantajlıdır fakat ne hikmetse takasta ilk teklif eden daima zarardadır. Biriyle araç takas anlaşması yapmaya, üste para verip model yükseltmeye niyetlenene karşı teklifi alan taraf malını bulunmaz Hint kumaşı zannetmeye başlar. 

Bence halkımızın takas etme konusunda zaafı var.

Ben üste verebileceğim araçla takas etmek istiyorum ama değerinde olmak şartıyla. Bulunmaz hint kumaşı sanıyor ise arabamı satar üstüne koyar onun arabasının yerine alırım daha iyi yani alternatif çok aslında. Üstüne para alan kişi 3-5 liranın peşine düşerse o zaman takasta zor satar

Dogan Arsiray yazdı:

takas, takası isteyen açısından genelde zarar demektir. ancak iki tarafta takas etmek amacında ise değer kaybı olmaz.

ilanlardaki yazılanlar saçma bencede.

Bende onu diyorum işte illa biri çıkar alır mantığındalar

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Çokca takas yaptım galeri ile de şahısla da. Takas ben teklif edersem aracı beğendim ise bir iki fazlası teklif ederim kafamdakinden. Diğer türlü takas teklifi karşıdan geliyorsa iki aracında ya kasko değerine bakarım ya da internete öldü fiyatlarına. Aradaki farkda ona göre belirlerim. Takasi da araçsiz kalıp araç aramamak için yaparım. Elindekini verip 3 4 araba bakmanin maliyeti zaten 1 2 bin olabiliyorlar ilk seferde bulamazsan

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Takas fiyatı elbette farklı olabilir ama adam ilana 60.000 yazmış takas fiyatım 70.000 tldir yazmış. Bu bence uçuk bir fark.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...