İçeriğe Yönlendir

Ev Etkinlikleri

Emre Şimşek

Evde Anketi  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Emre Şimşek

Madem evdeyiz, birbirimizden biraz ilham alalım. Ekleme yapabilirseniz ankete eklemeye çalışırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

9'da mesai başlıyor, sonra hiç bitmiyor. Ama mail yanıtlamadığım zamanlarda forum, dizi ve cepten call of duty oynuyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Evden de çalışmaya devam ediyoruz. 👍

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Evde 4 yaşında bir erkek çocuğu olunca bilgisayar açamıyoruz. Çizgifilm seyredip oyunlar oynuyoruz. Konsol olsa farklı olabilirdi ama şimdiden o dünyaya girmesini istemiyorum.

Boşluklarda da foruma giriyorum ya da varsa diğer işleri hallediyorum. Mesela yapılacak teknik bir iş varsa bir yerlere silikon çekmek, bir şeyi söküp takmak gibi, önceliği ona veriyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Ben de de biri 2,5 yaşında diğeri 6 aylık iki tane var ve çalışırken canıma okuyorlar. Mesaim 24 saat oldu desem yalan olmaz.

• Beğen 3
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

henüz evde olmadığım için bahsi geçenleri yapmıyorum. ancak bizde böyle giderse ara verebiliriz ve o zaman iyi bir program yapmam gerekecek vakti iyi değerlendirmek için 

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

3 ve 7 yaşında iki oğlum var akşama kadar onlarla ilgileniyorum, hanım hala çalışıyor, çocuklardan vakit kalırsa çamaşır ve ufak tefek işlere bakıyorum üzerine yemekleri yapıyorum, etrafı toparlıyorum vs. zaman geçirmeye çalışyorum, ev işlerini hiç gocunmam yaparım ben hele şimdi can sıkıntısına birebir. 😀

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

7 yaşında oğlum var okumayı bu yıl öğrendi bol bol kitap okuyoruz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Yaklaşık 2 yıl ev-ofis çalıştıktan sonra, teknoparka geçmiştik ama bizim ufaklığın süreçlerinden (tedavi, hamilelik, doğum, gaz, mama vs :D ) dolayı şirkete nadir uğruyordum 1.5 yıldır. Tam şirket ofisine daha fazla gitmeye başlamıştım ki, geri döndüm eve, dolayısıyla çalışıyorum. Sabah 8:30- 17:00 zaten sağlık kurumları çalıştığı için benimde mesaim devam ediyor, ayrıca diğer işler vardı ekstra gece 3-4 e kadar halletmeye çalışıyorum :)

bazen keşke günler 30-36 saat mi olsaydı dediğim oluyor :)

Ama ekstra iş bitti, akşamları bir saat BattleField1 oynayacağım ve 15 tane kitap bekliyor beni. Ayrıca şirketteki arkadaşların hepsi ev-ofis çalışıyor, anket yaptık, Age Of Empires 2 lisansı aldık hepsine , arada bir kafa dağıtmak için oynuyoruz :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk
(düzenlendi)

35 yıllık hanımla baş başayız. Dırdır vırvır. Yalan mı söyleyim.:)))

Balkon camları temizlendi, yerler paspaslandı.

tarihinde Cihaner Öztürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
  • Mutlu 9
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Evde fırıncılığa başladık. Gayette başarılı oldu 3 gün gider :D 

vuxL4k.jpg

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 13
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Servet Aydın yazdı:

Çok fena yufka açarım. Kralını tanımam

Abi evde gözleme ve saç kavurma yapmaya yarayan alet yoksa al. Tavsiye ederim. Çeviriyorsun gözleme, çeviriyorsun sac tava. Küçük tüpe uyumlu. 

Sinan Akgöl yazdı:

Evde fırıncılığa başladık. Gayette başarılı oldu 3 gün gider :D 

vuxL4k.jpg

Muhteşem. Çok güzel. Ama bunları yedikçe gelsin kilolar. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yufka mı açam camları mı silem temizlik mi yapam çamaşır mı yıkayam ne yapam

Sokağa çıkma yasağının saati tarihi belli olsa bilirim yapacağımı

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mustafa Yanar yazdı:

Abi evde gözleme ve saç kavurma yapmaya yarayan alet yoksa al. Tavsiye ederim. Çeviriyorsun gözleme, çeviriyorsun sac tava. Küçük tüpe uyumlu. 

Muhteşem. Çok güzel. Ama bunları yedikçe gelsin kilolar. 

Vallahi ben zaten sıska adamım kilo alma sorunum var :D Bizimkiler de 1 dilimle geçiştiriyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Yelkenli gemi ile dünya turu yapan adamları , otomobil tamir videolari, Japon animeleri izliyorum.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ekmek yapıyorum bol bol. Bu akşam yemeklerde benden çıktı. Masterchefte olsam bu kadar çalışırdım herhalde [emoji23]
Bunların haricinde kitaplarım için raf yaptım. En alt raftakileri bitirmeyi planlıyorum.
Bir de yapabilirsem ahşap şarj standı ve ahşap duvar saati yapacağım [emoji848]ae8a541f3d8e8124f85304802f418be1.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Sinan Akgöl yazdı:

Evde fırıncılığa başladık.

Sofrayı topladım çayın altını yaktım çocuğu yatırdım bakayım dedim neler var başlıkta diye, aman Allahım o ne güzel şey dedim. Maşallah çok güzel ekmek yapmışsınız.
Bir tane de bizden gelsin o zaman. Dünkü ekmeğimiz, tam buğday ekmeği. Tabi ben beceremem hanım yaptı. Yapabilsem o iş de bende..

JNbrMp.jpg

Servet Aydın yazdı:

Cam tabla var dimi

Bu kez kesin ip var galiba 😬

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Cam tabla var dimi
Metal tabla var, en alttaki kitabın arasına sokunca görünmüyor. Çocuklar anlamak için kitapları indirdiler [emoji12]
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sağolsun bizim oğlan beni mahkum aldığı için anca koridorda futbol oynuyoruz. Foruma bile giremiyorum. Gündüzleri çalışmaya devam, zabaaa gadar top oynuyoz

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Emre Şimşek yazdı:

Sofrayı topladım çayın altını yaktım çocuğu yatırdım bakayım dedim neler var başlıkta diye, aman Allahım o ne güzel şey dedim. Maşallah çok güzel ekmek yapmışsınız.
Bir tane de bizden gelsin o zaman. Dünkü ekmeğimiz, tam buğday ekmeği. Tabi ben beceremem hanım yaptı. Yapabilsem o iş de bende..

JNbrMp.jpg

Bu kez kesin ip var galiba 😬

Oo takasa girerim. Valla basitmis ekmek isi tarif basit gerisi firin zaten. Mutfakla hasir nesir adamimdir zorluk cikmadi da mayalanma surecini beklemek lazimmış

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

İkinci soruda hiçbiri seçeneği niye yok :D Bi internet kafeci olarak (20 yıllık) oyun görmekten bkmışım, ne işim olur öyle oyun moyun. 

Yemek masasını masa tenisine çevirdik reel takılıyoruz biz kızlarımla 😛 Arada hanım da canı çekip geliyor çakıyorum bekenti hop kaçıyor :D

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...