İçeriğe Yönlendir

Ev Etkinlikleri

Emre Şimşek

Evde Anketi  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Çağatay Kılınç

Öğretmenim ve şu an eğitime ara verdik malum. bu arada da bebeğimiz oldu 40 günlük sabahtan akşama kadar onunla vakit geçiyor. Akşam nasıl oluyor anlamıyorum. En fazla TV izleyebiliyorum gündemi takip o da akşamları.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Sinan Akgöl yazdı:

Oo takasa girerim. Valla basitmis ekmek isi tarif basit gerisi firin zaten. Mutfakla hasir nesir adamimdir zorluk cikmadi da mayalanma surecini beklemek lazimmış

Bu ekmek yavan oldu bence ama hanım duymasın.

Bi dahakine kurutulmuş domatesle bahçede ilaçsız gübresiz yetiştirdiğimiz kekikler de olacak. Belki biraz ceviz ve zeytin de olabilir başka ekmekerde.. 🙂

Hakan Tarım yazdı:

İkinci soruda hiçbiri seçeneği niye yok :D

Ekledim abi:)

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Çekirdek deneyin, çok güzel oluyor
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Çekirdek bilerek almıyorum, hepimiz evdeyiz. O torbanın dibini görmeden bıırakmayız :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Cihat Küçükay yazdı:
Emre Şimşek yazdı:

Çekirdek deneyin, çok güzel oluyor

Çekirdeği hanım da önerdi. Ben de ağzımızda biriktirelim deyince vazgeçti. Niye acaba? 🤭

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

3 yaşındaki kızıma dijital fotoraf makinesi kullanmayı öğrettim, şarjı bitene kadar çekmediği yer kalmadı. Ağlaya ağlaya bıraktı.  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Çekirdeği hanım da önerdi. Ben de ağzımızda biriktirelim deyince vazgeçti. Niye acaba? [emoji2960]
Ekmekte çok güzel oluyor ama [emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cihat Küçükay yazdı:

Ekmek yapıyorum bol bol. Bu akşam yemeklerde benden çıktı. Masterchefte olsam bu kadar çalışırdım herhalde emoji23.png
Bunların haricinde kitaplarım için raf yaptım. En alt raftakileri bitirmeyi planlıyorum.
Bir de yapabilirsem ahşap şarj standı ve ahşap duvar saati yapacağım emoji848.pngae8a541f3d8e8124f85304802f418be1.jpg

kesin ip var

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
kesin ip var
Valla yok [emoji12]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cihat Küçükay yazdı:

Valla yok emoji12.png

inanmam rafı yollayın inceleyyim :rofl: çok şık olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Selçuk Bakış yazdı:

Sağolsun bizim oğlan beni mahkum aldığı için anca koridorda futbol oynuyoruz. Foruma bile giremiyorum. Gündüzleri çalışmaya devam, zabaaa gadar top oynuyoz

Allah ömür verirse bana da oğluma da, en çok isteğim şey. daha 6.5 aylık 2-3 senesi vardır herhalde :)

Rahmetli babamla evde deli gibi oynardık, (Biz kardeşimle tek oynamıyorduk, çünkü annemin 9 mm terlikleri her yerden uçarak gelebiliyordu keskin nişancı gibi :D :D )

Babam oyunculardan biri olunca, anne cephesi pusuya yatıyordu. Bir keresinde babamla top oynarken salonda rahmetli nasıl gaza geldiyse topa voleyi bi koydu direk konsolun üstündeki cam, çerçevenin oraya, bir iki parça indi aşağı kırıldı. Annem ses etmedi. kırılan parçaları yerden usulca toplayıp kenara koyduk, taç atışıyla devam ettik :sandalye: 

• Beğen 5
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

anne terliği kadar eğitici bir obje henüz keşfedilmedi

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Furkan Avcı yazdı:

Allah ömür verirse bana da oğluma da, en çok isteğim şey. daha 6.5 aylık 2-3 senesi vardır herhalde :)

Rahmetli babamla evde deli gibi oynardık, (Biz kardeşimle tek oynamıyorduk, çünkü annemin 9 mm terlikleri her yerden uçarak gelebiliyordu keskin nişancı gibi :D :D )

Babam oyunculardan biri olunca, anne cephesi pusuya yatıyordu. Bir keresinde babamla top oynarken salonda rahmetli nasıl gaza geldiyse topa voleyi bi koydu direk konsolun üstündeki cam, çerçevenin oraya, bir iki parça indi aşağı kırıldı. Annem ses etmedi. kırılan parçaları yerden usulca toplayıp kenara koyduk, taç atışıyla devam ettik :sandalye: 

Allah uzun ömürler versin.

Bizimki en ufak yanlışta anında ispiyonluyor yav 😀

Sanırım anne terliği bana gelecek 😀

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Yufka mı açam camları mı silem temizlik mi yapam çamaşır mı yıkayam ne yapam

Sokağa çıkma yasağının saati tarihi belli olsa bilirim yapacağımı

Az daha sabır, az kaldı... 65 likler bi türlü anamıyolar zira...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Servet Aydın yazdı:

He aynı bundan :D

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bana pideci kuregi lazim. Lahmacun yaptik, pideye falan baslayacam. Ekmek yapma makimasi hamuru yogurunca isime geliyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Darbaz yazdı:

Yelkenli gemi ile dünya turu yapan adamları , otomobil tamir videolari, Japon animeleri izliyorum.

Japon animesi izliyorsanız initial d yi tavsiye ederim hatta bütün foruma çizgi film demek ayıp olur 6 sezon var ne olacak diye her bölümü zevkle izliyorum ayrıca sürüş teknikleri ve arabalar hakkında bilgi sahibi oluyorum. Konusu ortaokuldayken babasının tofu dükkanında dağ yolları kullanarak tofu dağıtan takuminin can sıkıntısından sürüş tekniklerini geliştirerek eve hızlı nasıl dönerimden bir an da sokak yarışçılığına geçişini konu alıyor. Linkini aşağıya bırakıyorum iyi seyirler. 

http://www.turkanime.net/video/initial-d-i-1-bolum

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Yeter yazdı:

Japon animesi izliyorsanız initial d yi tavsiye ederim hatta bütün foruma çizgi film demek ayıp olur 6 sezon var ne olacak diye her bölümü zevkle izliyorum ayrıca sürüş teknikleri ve arabalar hakkında bilgi sahibi oluyorum. Konusu ortaokuldayken babasının tofu dükkanında dağ yolları kullanarak tofu dağıtan takuminin can sıkıntısından sürüş tekniklerini geliştirerek eve hızlı nasıl dönerimden bir an da sokak yarışçılığına geçişini konu alıyor. Linkini aşağıya bırakıyorum iyi seyirler. 

http://www.turkanime.net/video/initial-d-i-1-bolum

Hocam animenin çevirisini yapan ekipteydim. Touge, haciroku, atmosferik motor, downhill vs vs gibi kelimelerin çoğu benim sayemde kalmıştır. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Darbaz yazdı:

Hocam animenin çevirisini yapan ekipteydim. Touge, haciroku, atmosferik motor, downhill vs vs gibi kelimelerin çoğu benim sayemde kalmıştır. 

Valla o zaman emeğinize sağlık diyeyim. Araya bizim kültürden kalıplarda kaynamış ama yaşanan durumlara o kadar güzel yansıyor ki yabancılık çekmiyorsunuz. Dediğim gibi tavsiye ederim. Bazen tam olarak ne yapmak istediklerini anlamak için durdurup hayal etmeye çalışıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bir sürü hata var çeviride. Senin de parmağın var demek. İki numara türkçeden iyi japonca bilir de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bizler çalışıyoruz, sizler için 👨‍🔬

• Beğen 7
  • Teşekkür 9
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mehmet Pınar yazdı:

Bizler çalışıyoruz, sizler için 👨‍🔬

Allah sizden razı olsun. Kendinize dikkat edin Allah'a emanet olun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...