İçeriğe Yönlendir

Kaza Yaptım. Araç Kamerası Videosu Yükledim Bakar mısınız?

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben bildiğim tanıdığım iyi bir kaportacıya giderdim. 

Tamir oluyorsa tamir tabiki. Tamiri zorla. 

Değer kaybı alabilirsin. Hasar netleşince müracaat edersin. 

Tutanaklar doğru evraklar tam ise sana kusur verilmez, bu sebeple dosyayı kaskondan aç, karşının trafiği ile uğraşma. 

Rot balansa girmeyi ihmal etme, hasar tespiti aşamasında girilsin ve dingilte diğer parçalarda sorun varsa görülsün. 

Tutanağı şöyle tuttuk.

yxnWnM.png

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Çok geçmiş olsun hocam,

bu arada 11 nolu alanı başka biri mi doldurdu? Sanki çarpan kendisi değilde gördüğünü anlatmış gibi doldurmuş. ilginç (bir bit yeniği olmasın )

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emrah Altun yazdı:

Tutanağı şöyle tuttuk.

Tutanakta ve karşı tarafın ifadesinde çok gereksiz detaylar var.. 

yoldaki şeylerden bahsedilmese iyiydi.. 

Fatih caddesi krokiye girmese iyiydi. Yorumlamaya çalışan ilk bakışta yorumlayamayacak. 

Bence videonun kaza ile ilgili olan 10-15 saniyelik kısmını kesip onu da ver ekspere ve sisteme girmesini rica et. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Furkan Avcı yazdı:

Çok geçmiş olsun hocam,

bu arada 11 nolu alanı başka biri mi doldurdu? Sanki çarpan kendisi değilde gördüğünü anlatmış gibi doldurmuş. ilginç (bir bit yeniği olmasın )

"Çarptım" kelimesini kullanmamak için yazdı sanırım. Yoksa suçunu kabul etmiş muamelesi göreceğini düşünüyor muhtemelen. Pskilojik yanl.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Mehmet Ozyurek yazdı:

dosyayı kaskondan aç, karşının trafiği ile uğraşma. 

Hayat kurtaran cümle :) 

@Emrah Altun Çok geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

"Çarptım" kelimesini kullanmamak için yazdı sanırım. Yoksa suçunu kabul etmiş muamelesi göreceğini düşünüyor muhtemelen. Pskilojik yanl.
Bende kaza yaptım geçen hafta, yazilandan ziyade kazaya sebep olan kural hatası göz önüne alınıyor,ben çarpışma gerçekleşti yazdım karşı taraf arabama çarptı yazdı %100 karşıya verildi suç.Sizin olayda da bariz suç karşıda ne kadar kivranirsa kivransin suçlu o.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Geçmiş olsun. Bu günlerde uğraşılacak son şey malesef.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Gökhan Albayrak yazdı:

Geçmiş olsun. Bu günlerde uğraşılacak son şey malesef.

Canımı sıkan o aslında. Şimdi arabayı servise bırakınca geri toplu taşıma ile gelmek zorundayım. İkame araç istesek ne zaman gelir muamma.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

Yolun ortasındaki pet şişler olmasaydı okadar yolun dışına kırmazdın. O pet şişeleri oraya koyanda kabahat. 

burası sokakmı park yerimi o önemli. park yeri ise aracın seyir sürati çok fazla bence. yinede tabi ki çıkan adam bakacak gelen varmı diye. arkasında bisikletli çocukta olabilirdi.

geçmiş olsun. bence kapı sacı değişmeli, marşpiyer filan tamir olur boyansada belli olmaz. nasılsa beyaz araba. arka tekerin rot ayarına bakılacak.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

burası sokakmı park yerimi o önemli. park yeri ise aracın seyir sürati çok fazla bence. yinede tabi ki çıkan adam bakacak gelen varmı diye. arkasında bisikletli çocukta olabilirdi.

geçmiş olsun. bence kapı sacı değişmeli, marşpiyer filan tamir olur boyansada belli olmaz. nasılsa beyaz araba. arka tekerin rot ayarına bakılacak.

Burası Sokak. Site içinde açık ve kapalı parklar var ama bu sitedekiler inatla arabayı sokağa park ediyorlar. Resimdeki kırmzı ok kazanın olduğu yer.

e7ta7r.png

tarihinde Emrah Altun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Geçmiş olsun, Bu kazanın benzerini yıllar önce fusion ile eşim yapmıştı. Sizin aracın yerinde taksi çıkması şahin, octavianın yerinde fusion vardı. Fusionun çeki demir kapağındaki plastik değişti ve tampon boyandı. Şahinin iki boya bir değişen ile arka aks kolları kopmuştu.

Skoda ne yazarsa yazsın %100 suçlu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Metin Uzunoğlu yazdı:

Geçmiş olsun, Bu kazanın benzerini yıllar önce fusion ile eşim yapmıştı. Sizin aracın yerinde taksi çıkması şahin, octavianın yerinde fusion vardı. Fusionun çeki demir kapağındaki plastik değişti ve tampon boyandı. Şahinin iki boya bir değişen ile arka aks kolları kopmuştu.

Skoda ne yazarsa yazsın %100 suçlu.

Metin Hocam çok teşekkür ederim. Yazdıklarınız beni istemsizce rahatlattı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Canımı sıkan o aslında. Şimdi arabayı servise bırakınca geri toplu taşıma ile gelmek zorundayım. İkame araç istesek ne zaman gelir muamma.
Dosya acildiktan sonra sirketle gorusup degisecek parcanin gelipte ikame aracta hazir oldugu zaman araci birakma durumu varmi ogrenebilirsin diye tahmin ediyorum ustad. Gerci ekspertiz bakmaya gelecek vs. Su an ki durumda anlayisla karsilayacaklarini bekliyorum sahsen
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Geçmiş olsun. İkame araç kaskonuz hemen vermesi gerek. Anlaşmalı firmalarında araç yoksa, başka bir araç kullanıp yakıtını faturalandırma, taksi kullanıp bedeli faturalandırma, ya da kendiniz araç kiralayıp kira bedelini faturalandırma gibi haklarınız var. Eksper dosyayı açana kadar da aracınıza binin. Bu ortamda toplu taşımaya binilmez. 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Emrah bey geçmiş olsun.
Bence vidyoyu kullanmayın çünkü siz oraya gelmeden skodanın geri vites lambası yanıyor siz farketmemişsiniz herhalde, farketseydiniz korna ile uyarır ve yavaşlardınız. Siz o hızla geliş yapınca skoda farketmemiş.
Benim görüşüm bu yönde...

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Gecmis olsun sizde eksik yazmışsınız aslinda onun yazdigina bakara seyir halinde gidiyordum şu arac geri geri cikarken kontrolsuz bir şekildearkasina bakmadan ben yanindan gecerken beni gormedi bana yandan carpti. Camera kayitlarimda ayrica vardir ifadesi kullanilir tskler

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, kamera kaydını ekleyip kasko üzerinden dosya açtırın. Büyük ihtimalle kusur karşıda çıkacaktır.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Çok geçmiş olsun. Umarım çok uğraşmadan yaptırırsınız.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Çok geçmiş olsun. Küçük gibi görünsede büyük problemler var gibi.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Geçmiş olsun kamera kaydını uygun yerden kesin ve cd’ye atın. Dosyanıza ekleyin ve ekspere araç kamera kaydı olduğunu mutlaka bildirin. Karşı tarafın ne yazdığının bir önemi kalmayacaktır..

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

@Emrah Altun abi tekrardan geçmiş olsun. Benim de bildiğim kadarı ile kendi kaskonu devreye sokarsan ikame araçta alabilirsin. Araba teslimini benim iş çıkış saatime denk getir ben alırım seni toplu taşıma kullanma :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Geçmiş olsun. Skoda kontrolsüz ve hızlı hareket etmiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...