İçeriğe Yönlendir

Nedir Bu Pahalılık?

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

M. Asım Kahraman

Dün akşam meraktan baktım, ne zamandır n11 de tanesi 5-6 tl civarı gezen tıbbi maskeler 1buçuk tl lere kadar düşmüş.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
M. Asım Kahraman yazdı:

Dün akşam meraktan baktım, ne zamandır n11 de tanesi 5-6 tl civarı gezen tıbbi maskeler 1buçuk tl lere kadar düşmüş.  

Eve kapandı millet talep azalınca düşürürler dürüstlük abideleri... 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bugün birbirlerini vurmuş maskeciler... haberi vardı. ne fırsatçı insanlar var hayret yani. ben cebimden malzeme alıp tam yüz maske imal ediyorum hastane için, 3 boyutlu printer ile, bunlar paraya para demiyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

bugün birbirlerini vurmuş maskeciler... haberi vardı. ne fırsatçı insanlar var hayret yani. ben cebimden malzeme alıp tam yüz maske imal ediyorum hastane için, 3 boyutlu printer ile, bunlar paraya para demiyor.

Fırsatçılık yapıp ah ile milletin parasını kazanacağıma aç kalırım daha iyi...Maskeye ekmek su gibi ihtiyacı olan sağlık problemi bulunan insanları perişan ettiler... 

Dürüst esnafa hiçbir zaman lafımız yok kimse yanlış anlamasın...

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Dogan Arsiray yazdı:

bugüne kadar fırsatçılar kazanırken kimse ses etmedi ise suçu onlarda aramamalı

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben genelde pazara giderim. Kimin ne sattığını bir süre sonra öğreniyorsunuz. Çürük falan da olmuyor. Markete göre bir avantajı da kırk kişinin dokunmadığı ürünler oluyor.
Ayrıca mevsiminde alınan ürünler pazarda daha güzel ama farklı zamanda market daha avantajlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

bugüne kadar fırsatçılar kazanırken kimse ses etmedi ise suçu onlarda aramamalı

Hatta bazılarına kol kanat gerildi vs.... âdil ve dürüst olmayan yöneticinin ahirette vay haline... 

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Metin Uzunoğlu yazdı:

Hatta bazılarına kol kanat gerildi vs.... âdil ve dürüst olmayan yöneticinin ahirette vay haline... 

Hakimlerin ve idarecilerin hesabı ağır olacak....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Osman Yücel Çetin yazdı:

Hakimlerin ve idarecilerin hesabı ağır olacak....

Hakimleri bilmem de idareciler gelirken bize mi sordunuz derlerse eyvah eyvah. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Koray Demir
(düzenlendi)

Fiyatlar uçmuş

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

milletin elinde 10 muz ve 10 boncuk varsa bir boncuk bir muz alır.   Boncukları biri toparladı diğerleri boncuksuz kaldı diye ek 10 boncuk dağıtırsan muz alın diye, muzun sayısı hala aynı olduğu için iki boncuk bir muz alabilir. Mesele budur.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

günü kurtarıyoruz artık olay o. yurtdışı ile iş yapan kişiler hariç, ticaret yapanlar için artık durum çok keyifsiz hal aldı. çok acil üretim politikaları geliştirilmesi lazım. para yoksa huzur olmaz kimsede. hak etmediğini kazananlar için ise diyecek birşey kalmadı artık bende.

Levent Güzelkalp yazdı:

Inşallah temmuz sonu otomatik küçük arabalarında fiyatı düşer emoji3.png

düşmedi...

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Dogan Arsiray yazdı:

günü kurtarıyoruz artık olay o. yurtdışı ile iş yapan kişiler hariç, ticaret yapanlar için artık durum çok keyifsiz hal aldı. çok acil üretim politikaları geliştirilmesi lazım. para yoksa huzur olmaz kimsede. hak etmediğini kazananlar için ise diyecek birşey kalmadı artık bende.

düşmedi...

İ20 fiyatları 250 bın olacak dıye 190 bıne kapıs kapış alıyorlar bayıye gıdıyorsun ben boş focus istiyorum diyorsun cevap dolusunu verelım farkı fıyatı sebeb bırı yüzde 50 dilimde biri yuzde 80 dilimde 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Erkan Işık yazdı:

İ20 fiyatları 250 bın olacak dıye 190 bıne kapıs kapış alıyorlar bayıye gıdıyorsun ben boş focus istiyorum diyorsun cevap dolusunu verelım farkı fıyatı sebeb bırı yüzde 50 dilimde biri yuzde 80 dilimde 

bu en kötü şey. parayı koyacak yer bulamamak. faiz ve borsa çalışmayınca herkes mala altına yönelmeye çalışıyor. ihtiyacı olduğundan değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Mehmet Göktürk yazdı:

bu en kötü şey. parayı koyacak yer bulamamak. faiz ve borsa çalışmayınca herkes mala altına yönelmeye çalışıyor. ihtiyacı olduğundan değil. 

Hocam güven kalmadı, birde arkadasımız dün 225 e aldıgı araca bugun 275 etıket koydu 

Bu arada bayilerde stoksuz çalısıyor hoşlarına gidiyor stok malıyetı yok, stok malıyeti galerılere gecırdıler 1993 yılıda aynı böyleydi toros almak için 3 ay sıra vardı siz benden daha iyi bilirsiniz gecmısı tadı kaçdı herşeyın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erkan Işık yazdı:

i20 derken? 250 bin derken? hunday i20 mi bu????

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
Mustafa Kemal Atatürk

• Beğen 7
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

renti hadi anladık adamlar toplu aldı bayilerde verdi, onlarada sınır koyacaksın tamamen boş en boş aracı almak şartı ile izin verilecek, peki bu galericiler nasıl toplu alıyorda vatandaşa sıra gelemiyor, devlet şuna bir el atsa, galeriye sıfır araç satışı yasaklanmıştır de bitsin olay, aldatıp hile yapana bitirici ceza ver ölümden beter olsun aha sana çözüm,  milletti öptürmeyecek Devlet dediğin, adamlar şeker un gibi araba stoklayıp karaborsa yapıyor resmen.... tabii herkes sadece kendini düşünürse yönetimden ne beklersin, onlarda bizden, neyse...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Metin Akbal yazdı:

Sonra gelenler de diyor ki enkaz devraldık.

Kendi içlerinde bile kısır döngüye giriyorlar. 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Göktürk yazdı:

mantikli cunku. diyelimki fotograf makinasi alacagim yada parayi saklayacagim. ileride alacak olsam cok daha pahali. kart ile taksitle al gec.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Konuda sebze meyveden bahsedilmiş, konu arasında bilgi vereyim, birkaç seneye kadar suni gübre yasaklanacak. Tüm gübreler organomineral olma zorunluluğu olacak. Bu nedenle heryerde biyogaz tesisi açılıyor. Yan ürün gübre.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...