İçeriğe Yönlendir

Fusion - Dikiz Aynası Ayar Kolu

Ahmet Ayyıldırım

Recommended Posts

Ahmet Ayyıldırım

Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum.

Bu parçayı nette aradım taradım bulamadım. Dişleri kırıldığı için tutmuyor. Geçici olarak yapıştırmıştım ama artık değiştirmek istiyorum.

Temin edebileceğim ya da internetten sipariş verebileceğim bir yer varmı?

Aklıma gelebilecek en absürt şekilde arama yaptım; "dikiz aynası ayar düğmesi tutamağı" , "dikiz aynası ayar kolu" ..vs vs 😀

Nedir bu parçanın adı?

h97OGv.jpg

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ahmet Ayyıldırım

Yok hocam düğmenin bağlı olduğu parçayı arıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arkasını çift taraflı bantlarla doldur yapıştır, yada siyah silikonla temas yüzeylerine biraz sür yapıştır gitsin, asılınca çıkar ancak,  kendiliğinden yada çarpmayla falan çıkmaz, yenisini zor bulursun, çıkmayada servis çaren, serviste tanıdığın varsa pert araçlardan sana ayarlayabilir bu arada...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ayyıldırım
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Arkasını çift taraflı bantlarla doldur yapıştır, yada siyah silikonla temas yüzeylerine biraz sür yapıştır gitsin, asılınca çıkar ancak,  kendiliğinden yada çarpmayla falan çıkmaz, yenisini zor bulursun, çıkmayada servis çaren, serviste tanıdığın varsa pert araçlardan sana ayarlayabilir bu arada...

Abiciğim, inan denemediğim tadilat kalmadı. 2 kere  cam halatı değiştirdim. Kapı içi döşemeleri çıkması gerektiği için 1.sinde aşınmıştı 2.sinde komple gitti tırnaklar.

Siyah silikon, çift taraflı bant falan çare olmuyor. Kapı sürekli açılıp kapandığı için zamanla tekrar atıyor. İçindeki tırnaklar ve sekmanı yok. 

Çareyi yenisini almakla bulayım dedim, internette parçanın adı da yok kendi de. Son çare çıkmasını araştıracağım ama fiesta ile birebir aynı olan bu parçanın bulunmamasını (ya da ben bulamadım) anlayamıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...