İçeriğe Yönlendir

Sağlık Çalışanları İçin Koruyucu Siperlik

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Mehmet Kaya
Servet Aydın yazdı:

Hocam ne işe yarıyor. Bende iki var o maskeden

Abi benim bastığım parça ile dr yoğun bakımda virüs filtresiyle kendini daha fazla koruyormuş. Hastanın yanına girerken takıyorlarmış koruma için.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hımm. Bende bişeyler düşünüyorum ileriki evreler için

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Hımm. Bende bişeyler düşünüyorum ileriki evreler için

Abi aparatı değiştirerek hastada kullanılabiliyor bu arada. 40 adeti bastıktan sonra o aparattanda üretecegiz.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Servet Aydın yazdı:

Hepa filtre kullanımı ile daha etkili olur.

Abi Dr lar kendilerinde olan özel filtrelı bir şey var onu takıyorlar. Abi benim tıbbi terim konusunda özürlüyüm. Bana şekli geliyor Ya çiziyorum yada olan çizimi istedikleri şekilde düzeliyorum. Veriyorum ok derlerse üretiyoruz. Üretim yaptığım filament Türk malı ve adamların ürününün rapolarını dr gönderdim zararlı mı diye. Sorun yok dediler. Üretime başlayın. Bu arada bunların tamamı ücretsiz bu arada abi sayenizde.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Mehmet ağızlık kısmına da virs filtresi lazım, kişinin verdiği havanın gözlerin önündeki boşluktan çıkıp dışarı ulaşması için çoooooooooooook derin nedef alman lazım. Sürekli karbondioksit yüzün önünde kalır. diğer videoda sana göndermiştim ağızlığa da birşey takıyordu ikinci o olmadı mı?

Yoksa nefes verme düzeneği eskisi gibi ağızdan mı?

öyle ise yukarı çekvalf takmak gerekir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Mehmet ağızlık kısmına da virs filtresi lazım, kişinin verdiği havanın gözlerin önündeki boşluktan çıkıp dışarı ulaşması için çoooooooooooook derin nedef alman lazım. Sürekli karbondioksit yüzün önünde kalır. diğer videoda sana göndermiştim ağızlığa da birşey takıyordu ikinci o olmadı mı?

Yoksa nefes verme düzeneği eskisi gibi ağızdan mı?
öyle ise yukarı çekvalf takmak gerekir.
Abi nasıl olur bilmiyorum. Bir örnek yapacağım. Dr test edecek
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

size 8 tane gonderebildim bugun. birsuru sorun cikti basim sirasinda. umarim yeterli olur 

Maskeler elimize ulaştı çok teşekkürler Allah razı olsun abi ablam ve arkadaşları da çok teşekkür ediyorlar sağolasın

kargoyu da karşılamışsin bizi iyice utandirdiniz Rabbim kabul etsin. Hayırlı Kandiller 🙏virüssüz sağlıklı günler dilerim . 

tarihinde Ali Uymaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bugün itibarıyla KAhramanmaraş'tan talep edilen Koruyucu Siperlikleri tamamladık. Toplam 4400 küsür tane üretip dağıtımını yaptık. Şu anda üretimi yavaşlattık mazleme tedarikinden dolayı bir de taleplerin azalmasından dolayı.. Emeği geçen arkadaşlar bizlere destek olan arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Elastik vernik

ABS plastikten basılırsa, aseton püskürterek yüzeyi birbirine bağlayabilirsiniz. pürüzsüzleşmiş olur. ancak her aseton aynı tip te değil. farklı formülleri var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...