İçeriğe Yönlendir

Connect - Aracımın Orjinal Alarmı Devrede Değil

Sezgin Öztürk

Recommended Posts

Sezgin Öztürk
(düzenlendi)

Aracım ford connect 2012 model 

Aracımın sol arka kadı kilit mekanızması arzalıydı ve pahalı diye sanayide 300 TL civarı  bir miktara mekanizmayı değiştirdim ve şuan arabamın kapıları kilitliyken ve ön kaputu açtığımda kornası ötmüyor (önceden ötüyordu) acaba sebebi mekanizmayı değiştirdim diye mi yada başka birleş mi var bilmiyorum başına gelen ya da böyle bir orun yaşayan var mı ? sorun nerededir sizce 

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Büyük Harf ve Biçimlendirme
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Kapıları kilitleyip birde içeriden kapıyı açın alarım devreye girecekmi deneyin.
Birde aynı kapayı 6-7 kere peş peşe aç kapa yapınca alarımda dit dit etmesi lazım.
Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam aracı kilitledikten bir süre sonra alarım devreye giriyordu. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Öztürk
Uğur Kamil yazdı:

Kapıları kilitleyip birde içeriden kapıyı açın alarım devreye girecekmi deneyin.
Birde aynı kapayı 6-7 kere peş peşe aç kapa yapınca alarımda dit dit etmesi lazım.
Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam aracı kilitledikten bir süre sonra alarım devreye giriyordu. 

kapıları kilitledim içerden açtığımda ise alarm çalmadı bu tamamen araca bağlı bir sistem alarm dediğim korna ilk aldığımızda yapıyordu bunu kapıları kilitleyip içerden açınca sistem devreye girip kornayı aktif ediyordu ama şimdi olmuyor dediğiniz çok mantıklı yarın onu deniyeceğim şuan aracım kilitli sabah denediğimde çalıcakmı bakacağım dediğiniz gibi belki süresi vardı.

şimdi aracı servise vermek istemiyorum olmadık yerden bir parça bozuk deyip fiyatı uçuk bir miktara çekiyorlar bunu daha önce yaşadım bazı servislerde şu parça değişti deyip parça değişmemiş bir şekilde para alıyor ama son çare olarak servis yolu gözükebilir nede olsa güvenli servisler bunu yapmıyor aracın her yeri elektronik malzemelerle dolu birşey olduğu zaman maliyet baya fazla bir miktar oluyor bütün yardımlarınız için teşekkür ederim deneyeceğim hala araştırmaya devam ediyorum arızayı 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...