İçeriğe Yönlendir

Tebrikler Toyota

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Tayfun YILDIZ

evet bu yazıyı gorunce ne olursa olsun bundan sona toyota araba almaya karar verdim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Japonlar bu tarz konularda genellikle Avrupalılardan daha insancıl karar verirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Geçen hafta az daha alıyordum. Ama araba bulamadım. 2020 corolla 1,6 oto.benzin dream paket gri yoktu ellerinde. Fabrika da kapalı. Şimdilik vazgeçtim ama corolla kasa makyajlanınca alacağım araba olacak kendisi. Sanayide tabelalarda logosu görülemeyen Markadır kendisi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bizler evimizdeyiz. Sebebi ise şirketimizin aldığı kararlar. Bu gün mailimize Holdingden bu video geldi. Bir tebrikde Koç grubu hakkediyor. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Darbaz yazdı:

Bizler evimizdeyiz. Sebebi ise şirketimizin aldığı kararlar. Bu gün mailimize Holdingden bu video geldi. Bir tebrikde Koç grubu hakkediyor. 

Koç grubu da bu tür durumlarda hep yapıcı olmuştur. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Toyotayı tebrik ederim.Yerinde karar vermişler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu ciddi maddi bir güç gerektiriyor. aynı şeyi küçük işletmelerde görmek mümkün değil. zaten krizlerde hep ilk onlar batar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Aracım Toyota. bir dahaki aracımın Toyota olması için çok güçlü bir neden oluştu bende

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

bu tip kriz durumlarında büyük şirketler az yara alıp atlatırlar şaşırmadım.  toyota kendinden emin olduğu için gücünü göstermiş oldu. yani biz burdayız bitmedik diyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Ümit Türk yazdı:

bu tip kriz durumlarında büyük şirketler az yara alıp atlatırlar şaşırmadım.  toyota kendinden emin olduğu için gücünü göstermiş oldu. yani biz burdayız bitmedik diyor. 

Tam tersi azdan az çoktan çok gitmez mi?

Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

bende otomotiv sektöründe çalışıyorum bizim firma hemen koştu kısa çalışma ödeneğine başvurmak için birde sendikalar hiç sesi çıkmıyor bu zor süreçte aidat almayalım diye

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ahmet Caliskan yazdı:

Tam tersi azdan az çoktan çok gitmez mi?

eşik değeri var ama. sonuçta para büyük kazanç büyük, bitiken para da büyük.  para küçük kazanç küçük ve enseklik yok. zart diye götürüyor adamı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alaattin Zeki

Bu bir Halk Sağlığı Sorunudur. Bu yüzden kimin maddi olarak ne kadar zarar edip etmediğinin öneminden ziyade en yoksulundan en zenginine kadar sağlıklı kalabilmenin koşullarını sağlayabilmek önemlidir. Bu süreç de maddi olarak kimin ne kadar zarar gördüğünün hesabını Devlet tutar ve zarar gören her vatandaşının zararını Gücü oranında telafi eder. Güçlü Devlet Budur. Sosyal Devlet Anlayışı Bunu Gerektirir.. Yardım Toplamak Devletin işi değildir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

İyi ki Corolla almışım, tebrikler Toyota.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Vay be. Ben unuttum bunu. Az daha pandemi başında araç bulabilseydim benzinli dream alacaktım 155’e. Kar beyaz bulamamıştım istanbul’da. Üretim durmuştu. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...