İçeriğe Yönlendir

Anfi Sorunu

Adem Uçak

Recommended Posts

Adem Uçak

Selamın aleyküm 

aracıma teyp olarak

pioneer mvh s125ui taktım 

Anfi olarak mono roadstar rda 1010

sub için de pioneer 310s4 kullandım 

kablo cadence 4 ga kullandım 

şöyle bi sorunum var sesi 25 30 a alınca Anfi kesiyor kendini sesi azaltınca Anfi geri geliyor 

ama Anfi ısınınca sesi yükselttiğimde kesilmedi sorunum nedir 

Yorum bağlantısı
Adem Uçak

@Servet Aydın

abi pek bi bilgim yok ses girişi derken kablolamayı soruyorsan rca da elektrik kablosu da aynı yerden çektiler parazit olmazmı dedim pioneerlarda olmuyor dedi hani yanlış mı bağladılar desem hiç çalmaz anlamadım bir şey 

zaten bildiğim bir yerde yapılmadı ben misafirim İstanbula geldim istanbuldan yapıldı

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Teybin rca çıkışı ile bağlı ise sorun yok. Amfi araç çalışıyor iken de aynı seviyedemi kapanıyor?

Yorum bağlantısı
Adem Uçak

@Servet Aydın evet abi açıkken de kapalıyken de kesiyor ama biraz dinledim bi kaç müzik sonra 30 35 e kadar aldım kesmedi soğukken kesti ısınınca kesmedi anlamadım bir şey 

@Çağlar Bayur

ona ben bakabilir miyim hani nereye konumlandırmıştırlar iki kabloda sol taraftan çekildi Anfi de sol arka koltuk arkasında bağlı 

Yorum bağlantısı
Adem Uçak

@Servet Aydın

abi bide şöyle bi şey söyledi tesisatçı anfiyi ilk bağladığın da çalışmadı korumaya aldı kendini dedi arızalı dedi ne zamandır çalışmıyor dedi bende bi tanıştan almıştım aradım bir senedir çalışmamış tesisatçı da rutubetlenmiştir o yüzden bozulmuştur dedi içini açıp bakalım dedi açtı hava falan tuttular taktık çalıştı yani ilk sorun buydu 

Yorum bağlantısı
Adem Uçak

@Servet Aydın

tamam abi sağolasın peki ben tokata gidicem hani yaklaşık 7-8 saatlik yol Anfi bi sıkıntı verir mi 

kablolarını söksem mi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...