İçeriğe Yönlendir

Oyun İçin 3500 TL'ye Kadar Laptop Önerisi

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Mustafa Karahan

Merhabalar, 3500 TL bütçe ile biraz performanslı oyun oynanacak bir laptop önerisi olan var mı 😊 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ikinci el monster abra a5 filan verirlerse gtx 950m veya 960m gelirmi bilmiyorum olabilir. sıfır için çok düşük bütçe

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Mehmet Cihat yazdı:

ikinci el monster abra a5 filan verirlerse gtx 950m veya 960m gelirmi bilmiyorum olabilir. sıfır için çok düşük bütçe

O zaman şöyle sorayım en düşük maliyetli oyun laptopu için öneriniz ne olur 😊 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Mustafa Karaca yazdı:

O zaman şöyle sorayım en düşük maliyetli oyun laptopu için öneriniz ne olur 😊 

O zaman da şöyle sorulur, hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz? 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim 2250 ye aldığım ekran kartı yok sayılacak Lenovo v330 bile 4000 bine yakın, oyun için 6 binlere çıkmak lazım. En az 1050 ekran kartı olmalı ki bu bile eskidi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Minimum 1050 tercihen 1050ti kartı olan bir cihaz bakın. Ram 8 olsada olur sonrasında eklersiniz ama ekrankartı ve işlemci kaderini belirler cihazın. 

1050 için minimum 4000-4500 lira gibi

1050 ti için 5000-5500 gibi ayırmanız lazım. 

ikinciellerden bakarsanız mutlaka garantili ve kurcalanmamış cihaz alın. Garantisi olup kurcalandığı için garantidışı olan cihazlar olabiliyor. 

https://mobile.donanimhaber.com/hp-pavilion-i5-8300h-1050-ti-8-gb-ram-256-gb-ssd-4199-tl-amazon-com-tr--142643475

bakın bence kaçmasın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Ü.Emre Kartal yazdı:

Minimum 1050 tercihen 1050ti kartı olan bir cihaz bakın. Ram 8 olsada olur sonrasında eklersiniz ama ekrankartı ve işlemci kaderini belirler cihazın. 

1050 için minimum 4000-4500 lira gibi

1050 ti için 5000-5500 gibi ayırmanız lazım. 

ikinciellerden bakarsanız mutlaka garantili ve kurcalanmamış cihaz alın. Garantisi olup kurcalandığı için garantidışı olan cihazlar olabiliyor. 

https://mobile.donanimhaber.com/hp-pavilion-i5-8300h-1050-ti-8-gb-ram-256-gb-ssd-4199-tl-amazon-com-tr--142643475

bakın bence kaçmasın

HP geri iade ile 480₺ düşüyormuş, fiyat mükemmel gerçekten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benim kardeşimde 4 yaşında Dell 5559 notebook var. Pubg ve Counter Strike oynuyor. Ama ramini 8 gb yükseltmek gerekti. 

Ben ekran kartı olmayan Dell Latitude 5590 notebookmda gayet iyi Euro Truck similation 2, war thunder  oynuyabiliyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
(düzenlendi)
Yusuf Berke yazdı:

HP geri iade ile 480₺ düşüyormuş, fiyat mükemmel gerçekten.

Geri iade nasıl oluyor, demiştim linki açınca detaylar varmış. Eski bir hp notebook olanlar için inidirim oluyormuş 

tarihinde Mustafa Karaca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Harun Kocaçalışkan yazdı:

O zaman da şöyle sorulur, hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz? 

Pes, fifa, call of duty, menajerlik oyunları vs gibi 😊 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...