İçeriğe Yönlendir

LPG de İndirim

Serkan Aktay

Recommended Posts

Recep Demirci

Uzun süredir 3.39 TLden aldığım her zaman gittiğim Shell istasyonundan dün akşam 2.49 TLden aldım.

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

çevremde 3 tane istasyon var. biri 3,24 den 2,24 tl ye indirmiş ben buradan alıyorum. diğeri 2,40 tl ye diğeri 2,60 tl indirmiş. Çobançeşme de ki opet de indirimden önce 3,99 tl idi.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

shell uyanıklık yaptı. Önce 80 kuruş civarı indirdi. Sonra 10 kuruş zam yaptı. İndirimden önce shell’den pahalı olan bp şu an shell’den 18 kuruş düşük bağcılar’da. Kimse 95 kuruş indirim yapmadı. Ben de 2,42’den bp’den aldım dün 

fakat zamlar gelecek. Rusya abd fiyat konusunda anlaştı. Eski fiyatlara dönüş uzakta değil.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Edirne dün itibar ile 2.90 3.00 arasında burada indirim 40 kuruş olarak yansıdı benzine devam zaten bir yere gittiğimiz yok

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

İstanbul / Arnavutköy de 2.71 TL, daha önce 3.65 di. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Serkan Karadağ yazdı:

İstanbul / Arnavutköy de 2.71 TL, daha önce 3.65 di. 

Yuh. Bağcılar istoç’ta 2,42-2,57 arasında. Arnavutköy çok uzak bi yer değil ki

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yuh. Bağcılar istoç’ta 2,42-2,57 arasında. Arnavutköy çok uzak bi yer değil ki

Maalesef bizim burası Merkeze göre hep pahalı. 

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
Kenan Aydemir yazdı:

Kastamonuda shell lpg 3.95 ten 3.05 e düşmüş.

2.59 satan yerler var( sunpet milangaz)

Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz
Yusuf Davaz yazdı:

ankara için fiyatlar. Shell 2.30 Petrol ofisi 2.25 Türkiye petrolleri 2.20  Opet liste fiyatından indirim yapmış. 2.99 3.10 arası fiyatları var 

fiyatlar tekrar yükselmiş. indigi gün almadıgıma pişman oldum. Ankara için shell en ucuz 2.61 , petrol ofisi 2,57 , türkiye petrolleri 2.54 , aygazda 2.69 dan bügünlük fiyatları var.

Yorum bağlantısı
Kenan Aydemir
Emrullah Aydoğdu yazdı:

2.59 satan yerler var( sunpet milangaz)

Evet, benim oturduğum yerde hatta. Genelde shell den aldığım için orayı söyledim. Genel olarak pahalı ama kastamonuda.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Yusuf Davaz yazdı:

fiyatlar tekrar yükselmiş. indigi gün almadıgıma pişman oldum. Ankara için shell en ucuz 2.61 , petrol ofisi 2,57 , türkiye petrolleri 2.54 , aygazda 2.69 dan bügünlük fiyatları var.

ilk gece herkes 80 kuruş civarı düşürdü. gün içinde zam yapanlar oldu. benim oturduğum yerde zamdan önce shell 3,32 idi. gece 2,49 yapmış. öğlen 2,57 gördüm. hala 2,57. aytemiz güya ucuz. 2,67'ye satıyor. 50m ileride 3,36'ya lpg satan bp ilk gece 2,42'ye indirmişti ve hala aynı. opet de 2,59. kadoil ise aygaz satıyor ve 2,32 şu an. bulunduğum yer istanbul'un en ucuz lpg noktalarından biri. ona rağmen 95 kuruşu görmedim ama burası çok rekabetçi. eğer lpg'ye zam gelmezse rakamların daha da düşeceğinden eminim. hep aynısı oluyor çünkü. 

kıran kırana piyasa bölgesi :)

Ekran-Al-nt-s.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...