İçeriğe Yönlendir

BMW G30 Arkadan Ekleme Sanatı

Coşku Mert

Recommended Posts

Mehmet Muhip Yılmaz

Çıtır hasarlı

Sigorta şirketinden para almak için şişirilmiş

Airbag'ler açmamış

Ağır hasar kayıtlı

2 parça boyalı :) 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Çıtır hasarlı

Sigorta şirketinden para almak için şişirilmiş

Airbag'ler açmamış

Ağır hasar kayıtlı

2 parça boyalı :) 

Buna benzer şeyler yazacaktım bende. Tekrara düşmeyelim:)

"Bizim millet de fazla abartıyor şu hasar-boya konusunu canım yaaa. Sırf sigortadan fazla para almak için şişirilmiş çıtır hasar bu. Güven bana!"=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

kurşun kaynak, 1959 dan beri görmemiştim çok güzel

ohooo bayağı geride kalmışsın, bizim Ford serviste standart tamirde kullanılır o kaynak (yıllar önce kaç kerede yazdıydım hatta) hatta kabasını almak için özel rendesi bile var , zaten bu yüzden vw audi falan getirirlerdi yapsınlar diye :D  bu işlem sonrası macun kullanılmıyor ayrıca, astar ve boya, kalınlık fabrikasyon ...

Metin Mankal yazdı:

Tarcanlar bunu beğendi..

tarcanlar tavanı değiştirsem bu şekilde yapsam anlayamazlar.....

bu işte güzel...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bizim Ford serviste standart tamirde kullanılır o kaynak

ab de yasak

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

ab de yasak

Tr de serbest :)  neden yasakmışki, ne güzel iş, kaynak üstünü güzelce kapıyor, esas kaynak değil zaten bu makyaj sayılır, paslanma falanda olmaz vs.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Usta gayet güzel bir işçilik yaptı gerçekten.

Şimdi bu arabaya binilmez mi? bu şekilde binmenin sakıncası nedir ki millet eklemeleri tamirli araçlardan kaçıyor?

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

boyle iscilik yapildig bilinse insanin bakis acisi degisir tabii ki. adam gorunmeyen kisimlara bile antipas uyguluyor, -diger videolarinda goruluyor- mum sprey sıkıyor; icabinda gövde rengine boyuyor. kalite detaylarda gizlidir lafinin hakkini verircesine davraniyor

ekspertiz videolarinda cogu zaman goruyoruz. ekleme yapilan kisimlarin ic taraflarinda kaynaklar oldugu gibi birakilmis. macun basilmis. paslar kusmaya baslamis vs... durum boyleyken bakis acisi iyi olmaz normal olarak

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Coşku Mert yazdı:

boyle iscilik yapildig bilinse insanin bakis acisi degisir tabii ki. adam gorunmeyen kisimlara bile antipas uyguluyor, -diger videolarinda goruluyor- mum sprey sıkıyor; icabinda gövde rengine boyuyor. kalite detaylarda gizlidir lafinin hakkini verircesine davraniyor

ekspertiz videolarinda cogu zaman goruyoruz. ekleme yapilan kisimlarin ic taraflarinda kaynaklar oldugu gibi birakilmis. macun basilmis. paslar kusmaya baslamis vs... durum boyleyken bakis acisi iyi olmaz normal olarak

ohooo böyle iş yapılsa....bizde vardır böyle yapan ama biz bilmiyoruzdur, olan varsa büyük ihtimal havasında yanına yaklaşılmaz alçak gönüllü değildir işim çok modundadır büyük ihtimal, tek tük varsa adam gibi adam onlarda harcanıyordur bu piyasada...

sonuç olarak bu işi düzgün yapan varsada pahalıdır işi, ama değermi değer o para bence, tabii arabada değecek araç olacak....

Emrah Altun yazdı:

Şimdi bu arabaya binilmez mi? bu şekilde binmenin sakıncası nedir ki millet eklemeleri tamirli araçlardan kaçıyor?

binilir bence, mesela bu araçta ek yerlerine parça koydu dikkat edersen, orjinal sağlamlığı birkere aramayacaksın onu unut, ama yeterince sağlammıdır bence sağlamdır, neden yeterince diyorum, kaynak deydimi iş değişir, bunu unutma...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yeterince sağlam olmaz.
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Aslında bir teste sokmak lazım bakalım orjinali gibi sağlam oluyor mu. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Samet YILMAZ
(düzenlendi)

Ben bu araba ile 1 depo full 750 km yol gittim. Suspansiyon sistemi harika. Bmw 5de basliyor bence. 

tarihinde Samet YILMAZ tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Guzel iscilik. Bir ara Turkiye de de boyle ortadan araba birlestiren bir usta sosyal medya dan islerini anlatiyordu. Aforoz etmislerdi adami. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

umutsuz vaka türkiyede bu araç. o nedenle binilirmi hiç sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Sağlamlığı tabii ki de fabrika çıkışı gibi olmayacaktır lakin adamın ustalık harika. Çok teknik ve detaylı çalışıyor. Hoşuma gitti diğer videolarına da baktım biraz. Mesela bi lambo tadilatı var. Ona binilir bence. Panel tamiri yaptı.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bu arabaya ayni kazayi bir daha yaptirsalar sonuc ne cikar acaba ?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ikiye bölünür ne olacak.

çözüm yok ise, tavan vs nin değişmesinde sorun yok ama böyle aracı ortadan kesip eklemek mukavemet açısında zaaf doğurur. bedava versen binmem ben şahsen. çünkü aracı taşıyan bir şase yok. kamyonet yada arazi aracı gibi bir şey değil bu. gövde burulmaları vs o kaynaklara yük bindirecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
ikiye bölünür ne olacak.
çözüm yok ise, tavan vs nin değişmesinde sorun yok ama böyle aracı ortadan kesip eklemek mukavemet açısında zaaf doğurur. bedava versen binmem ben şahsen. çünkü aracı taşıyan bir şase yok. kamyonet yada arazi aracı gibi bir şey değil bu. gövde burulmaları vs o kaynaklara yük bindirecektir.
Modern araçlar sizi bir defa koruyabilir derler, bir defa korur , güzel korur.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...