İçeriğe Yönlendir

Yol Kenarı ve Refüjdeki Başıboş Hayvanlar Nereye İhbar Edilmeli

Recep Demirci

Recommended Posts

Recep Demirci

Merhabalar. Yoğun bir trafiğin olduğu İnegöldeki bir güzergahta ekseriyetle yol kenarlarında biraz içeride ama yola çokda olmasa yakın sayılır iple bağlı atlar görüyorum. Geçen gün ise genişliği bayağı geniş olan refüj içindeydi bu at. Hatta önceki gün yol içerisinde gördüğüm at ile aynı renkti. Birkaç tane at var böyle yol kenarında. Bunlar trafikte ciddi tehlike saçıyor. Başıboş olmasa bile o mıntıkada olmaması gerekir diye düşünüyorum. Bu durumu hangi kuruma ihbar etmek gerekir. Böyle bir tecrübesi olan veya fikri olan varmı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ordan geçen polisin bunları halletmesi lazım. Gün boyu hiç mi ekip geçmiyor.

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Rastlamıyorlar diyeceğim yada ihmal. Yol kenarında biraz içeride durunca oldukları zor anlaşılıyor ama genelde yani sağa sola bakınca görüyorum. Geçen gün refüjde de görünce ihbar edeyim istedim.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Bursa büyükşehir belediyesini aramak gerekir, hayvan barınağı vs ekipleri onlar ilgilenirler. 

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

İnegöl Belediyesine WhatsApp hattına yazdım durumu bana SMS ile kayda alındığını gösteren bir numara yolladılar. Takip etmeye çalışacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Recep Demirci

Fd1eOT.jpg

Benim gittiğim güzergahın ilerisi yan yolu. Bugün olmuş olay. Tabi gazete medyada bunu güzel dillendirmiş. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...