İçeriğe Yönlendir

Fiesta Navigasyon Tavsiye

Ahmet DİLBAZ

Recommended Posts

Ali çal
(düzenlendi)
Ü.Emre Kartal yazdı:

Cihazın içinde şuan tam hatırlayamasamda bir ayar yeri vardı kod giriliyordu. 8888 benim cihazma mesela giriş şifresi orada araç markaları modelleri vs mevcut. Diğer menüden farkı ford fiesta araç birden çok ford menüsünde çıkıyor, sizin burada seçtiğiniz menü diğer kısımdaki araç listesini etkiliyor

2013 model altının tuş ışık rengi farklı onun modülü farklı eğer uygun olan olursa çalışıyor

Oraya giriyorum da fiesta yok focus seçiliydi 

tarihinde Ali çal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Ü.Emre Kartal yazdı:

Cihazın içinde şuan tam hatırlayamasamda bir ayar yeri vardı kod giriliyordu. 8888 benim cihazma mesela giriş şifresi orada araç markaları modelleri vs mevcut. Diğer menüden farkı ford fiesta araç birden çok ford menüsünde çıkıyor, sizin burada seçtiğiniz menü diğer kısımdaki araç listesini etkiliyor

2013 model altının tuş ışık rengi farklı onun modülü farklı eğer uygun olan olursa çalışıyor

Uygun olan yok diye biliyorum. Varsa da yüzü astarını geçiyor.

Fiesta grubunda paylaşılmıştı buna benzer bilgi

Yorum bağlantısı
Ali çal

Diğer kısımdaki araç listesi dediğiniz yer neresi ben ayarlar araba fabrika ayarları canbus bölümündeki araç listesinden başka bi araç listesi bulamadım o menüde de fiesta yok focus seçili şu an 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Mais Jannataliyev yazdı:

Uygun olan yok diye biliyorum. Varsa da yüzü astarını geçiyor.

Fiesta grubunda paylaşılmıştı buna benzer bilgi

Ali çal yazdı:

Diğer kısımdaki araç listesi dediğiniz yer neresi ben ayarlar araba fabrika ayarları canbus bölümündeki araç listesinden başka bi araç listesi bulamadım o menüde de fiesta yok focus seçili şu an 

Uygun olanın olduğunu biliyorum ancak dediğim gibi fiyatı nedir canbus sürümü çeşidi nedir bilgim yok. Aliexpress gibi sitelerde de ürünlere uyumlu canbuslar mevcut oradan tedarik edilebilir eğer bulunamazsa. 

Şuan bakma imkanım olmadığı için ezberden söyleyemiyorum fakat ürünün servisi ile görüşün oradan tam olarak canbus seçeneğini ve yapılması gerekeni öğrenirsiniz. Ben de uygun zamanda menülerin resimlerini eklerim yine

Yorum bağlantısı
Ali çal
(düzenlendi)
Ü.Emre Kartal yazdı:

Uygun olanın olduğunu biliyorum ancak dediğim gibi fiyatı nedir canbus sürümü çeşidi nedir bilgim yok. Aliexpress gibi sitelerde de ürünlere uyumlu canbuslar mevcut oradan tedarik edilebilir eğer bulunamazsa. 

Şuan bakma imkanım olmadığı için ezberden söyleyemiyorum fakat ürünün servisi ile görüşün oradan tam olarak canbus seçeneğini ve yapılması gerekeni öğrenirsiniz. Ben de uygun zamanda menülerin resimlerini eklerim yine

Görüştüm de modelden dolayı olmaz sizin araç focus seçili olarak kalacak dedi güncellemeyle falan da olmaz araban desteklemiyor dedi geçti 2011 benim araç sizinki kaç model ?

tarihinde Ali çal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ali çal yazdı:

Görüştüm de modelden dolayı olmaz sizin araç focus seçili olarak kalacak dedi güncellemeyle falan da olmaz araban desteklemiyor dedi geçti 2011 benim araç sizinki kaç model ?

Benim 2015 model, alırken özellikle sipariş ederken 2013 öncesi için olmayanlardan aldım ben. 

Bir arkadaşımda 2012 modeli var onunda çalışıyor sıkıntısı yok. Belki cihazın çipinden kaynaklı belki içindeki modülden kaynaklı farklılık vardır bilmiyorum, ama hepsinde durum böyle değil yani. 

Yorum bağlantısı
Ali çal

Tamam hocam teşekkür ederim böyle kullanmaya devam edeceğim sanırım. Aynı teypte 2013 üzeri sorunsuz çalıştığını söylemişti satıcı zaten 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...