İçeriğe Yönlendir

Realtek Ağ Hatası

Emrah Taşpınar

Recommended Posts

Emrah Taşpınar

İyi akşamlar komşunun pc de nasıl olduğu bilinmeyen realtek ağ hatası olmuş , alt sağdaki simgede x işareti var sürücüyü tekrar yükledim filan ama fayda etmiyor yükleme sonunda "

If Deep Sleep Mode is enabled Please Plug the Cable” diye hata veriyor , googledeki çözümleri filan denedim ama bi sonuç alamadım , formattan başka çözümü varmıdır 
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bios ayarlarında harici ayar olabilir mi?

İyi akşamlar komşunun pc de nasıl olduğu bilinmeyen realtek ağ hatası olmuş , alt sağdaki simgede x işareti var sürücüyü tekrar yükledim filan ama fayda etmiyor yükleme sonunda "
If Deep Sleep Mode is enabled Please Plug the Cable” diye hata veriyor , googledeki çözümleri filan denedim ama bi sonuç alamadım , formattan başka çözümü varmıdır 

Derin uykuda ise kabloyu yakın diyor anladığım. Kablo bozuk olmasın veya ağ sağlayıcı Cihaz?
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

Biostan enable yaptım googlede videoda yapan vardı bunu , wireless çalışıyor abi , bianda olmuş kablo degildir diye düşünüyorum , pcnin arkasında ışık yanmıyor kablonun girdigi yerdeki , klavyedeki uyku düğmesine basmışlar kapanmış açmışlar internet yok

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ağ sağlayıcı bence. Tv varsa yakında ağa takılan kabloyu tvye takıp deneyin derim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Derin uykuda ise kabloyu yakın diyor anladığım

İlla dumanı göreceksin?

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Teamviewer programını kurup id ve şifrenizi bana yollarsanız bağlanıp bakabilirim duruma :)

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
(düzenlendi)
Ü.Emre Kartal yazdı:

Teamviewer programını kurup id ve şifrenizi bana yollarsanız bağlanıp bakabilirim duruma :)

Tesekkur ederim fakat internete bağlanmadan calisirmi o program

tarihinde Emrah Taşpınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Emrah Taşpınar yazdı:

Tesekkur ederim fakat internete bağlanmadan calisirmi o program

Kablosuz çalışıyor demiştiniz o nedenle söyledim

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
Ü.Emre Kartal yazdı:

Kablosuz çalışıyor demiştiniz o nedenle söyledim

Modem çalışıyor anlamında demiştim onu wireless ile telefondan giriyor gibisinden , bugün yaptık pil ve ram gibi herşeyi sök tak yaptık geldi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...