İçeriğe Yönlendir

Tıraş Makinası

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Tüm Arkadaşlara Şu Sıkıcı ve Buhranlı Günlerde Mutluluk ve İç huzur diliyorum.

Meslekten dolayı saçlarını uzatamayan, dağınık gezemeyen, hipster olmak isterken 3numara ile tanışan biri için efektif saç traşı makinası önerisi istiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ben geçen hafta aldım. Çok ama çok memnun kaldım özellikleri fena değil. Benim berber önerdi.
195948bb93f6cc636313b7bf105866ec.jpg
180 tl aldım. İnternette ucuk fiyatlarda var. Bilgi amaçlı fiyatını söyledim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Şarjlı değil. Oğlumla ben traş olduk, iki traşta 1 TL kara geçtim. Ankara Gimsa Marketten 49 TL ye aldım. 45ad5011a4af930f7cba4cc466bf3838.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Babamda moser var, onunla oldum. 3 numara diye yola çıktık, sonra olmuşken sıfır olsun dedik.
Bundan 2-3 ay önce ben de alacaktım ama almamıştım. Keşke alsaymışım. Moser, wahl iyidir ama powertec de iyidir. 5a40aee67bc9308291bb761a427d5371.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa
Arda Bülent Güzel yazdı:

Ben geçen hafta aldım. Çok ama çok memnun kaldım özellikleri fena değil. Benim berber önerdi.

180 tl aldım. İnternette ucuk fiyatlarda var. Bilgi amaçlı fiyatını söyledim.

Bizde arkadaş ile birlikte birer adet aldık ( ikisi 315 TL. idi) bundan, bu gün deneyeceğim bakalım, kendimi traş edebilecekmiyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kürşad Özpamuk

Moser marka iyidir. Çoğu berber kullanır 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
(düzenlendi)

Philips 7000 Serisi Multigroom QG3380/16 - Ocakta almıştım evde sakal için, babamın ense temizleme vs işlerini yaptım çok da güzel çalıştı, saça girmedik babam kaçtı :D :D

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Az önce çarşıdan aldım. 70 lira. N11 de falan 60 liraya da bulunuyor. F/P yüksek bir ürün. 668fb2420b0b6b2232c0703dd7125c81.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Takipteyim, çok direndim ama ben de alacağım artık. Sakalı bıyığı bir yere kadar makasla düzeltiyorum da saçım fena uzadı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Powertec tr 758 aldım kullanıyorum. Hemsaç hem sakal sorunsuz traş ediyor. N11 de fiyatlar uygun. Bazı modeller sadece saç için bazıları da sakal ama bu model her ikisinde de sorunsuz. Tr658 modeli de çok beğeniliyor. Tr758 üzerinde şarj göstergesi var, hız ayarı var. Kalan süre ve pil göstergesi var. 2 defa sakal 1 defa saç traşı oldum. Hala yüzde seksen gösteriyor. 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Traş makinası çok işe yarıyor Bende de Powertec Tr 658 var gayet güzel

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Philips Onu kaçırdım. Sabah 7 de sıraya girmişler.

Şu dearling in epeyce çeşidi var. Iki kez tras olabilirsem yeter sanirim. Verdim siparişi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

vatan dan aldım bu hafta 254 tl di 6977a377f5a075115c42401568185ac4.jpg

böyle giderse ülkede herkes asker olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pandemi bittikten sonra berberlerin işi zor :)
Herkes öğrendi traş olmayı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D 2. traşım geldi, şantiyede duman olduk, çoğu personel makina aldı, ben aldıktan sonra %100 den fazla zam geldi aldığım alete, fırsatçı uyanıklar...

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Şu dearling in epeyce çeşidi var. Iki kez tras olabilirsem yeter sanirim. Verdim siparişi.

Evet bir sürü marka var hepsi aynı. İlk şarj 8 saat yazıyordu ama dayanamadım 3 saatlik şarjla ufakligi traş ettim ucu ucuna. Epey iş görür tam şarjda.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Ben bu işler çıkmadan önce KİNG Quick K-174 almıştım(50 tl), parasını çıkaralı çok oldu ama ince iş için uygun değil, ağzı dar olan modellerden alırdım şimdi alacak olsam. Geçen hafta babamın saçları aldım, biraz önce de kendi saçlarımın yanları arkayı filan aldım ama geçişi ayarlayamadım, marionun mantar arkadaşı gibi oldum :D

%C3%9Ccretsiz-kargo-super-mario-bros-man

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Servet Aydın yazdı:

Satılık traş makinası 5bin

Land anahtarı hediyeli mi, neden 5 bin?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Powertec TR 6500 aldım bende saçlar malum o yüzden referans olur mu bilmem ama güzel makine 8 tarak, 2 pil bir sürü aksesuar ile geldi 120 liraya aldım 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Powertec TR 6500 aldım bende saçlar malum o yüzden referans olur mu bilmem ama güzel makine 8 tarak, 2 pil bir sürü aksesuar ile geldi 120 liraya aldım 

Sen ve traş makinesi. Ustura kafi be
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Sen ve traş makinesi. Ustura kafi be

Adam heves etmiş almış ya..   :rolleyes:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...