İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Halı Bagaj Havuzu

Koray Demir

Recommended Posts

Koray Demir

Linkteki halı bagaj havuzunu aracım için almayı düşünüyorum. Tazyikli su ile yıkanıp temizlenebiliyormuş ayrıca alev almaz malzemeden. Güzel duruyor görüntü olarak ben beğendim. Forumda daha önce kullanan deneyimi olan var mıdır? Orjinal şekilde yerine oturuyor mu en önemlisi?

https://www.halibagajhavuzu.com/ford-focus-sedan-iii

QW3Fhe.jpg

QW362Y.jpg

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

hocam focus 3 e biz de almıştık ancak şöyle bir durum var. eskiden rus malı geliyordu novaline marka. şimdilerde gelmiyor. bilgi oto denen bir firma vardı ve yumuşaklığı falan çok güzeldi ben 8 senedir kullanıyorum astra h aracımda çok memnunum ancak artık gelmiyor ve piyasada çok fazla sert plastik var. ona dikkat edin. focus 3 e aldığımızdan pek memnun kalmadık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Tayfun Aydın yazdı:

hocam focus 3 e biz de almıştık ancak şöyle bir durum var. eskiden rus malı geliyordu novaline marka. şimdilerde gelmiyor. bilgi oto denen bir firma vardı ve yumuşaklığı falan çok güzeldi ben 8 senedir kullanıyorum astra h aracımda çok memnunum ancak artık gelmiyor ve piyasada çok fazla sert plastik var. ona dikkat edin. focus 3 e aldığımızdan pek memnun kalmadık.

Detaylı bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Bu tür ürünleri bizzat dokunarak inceleyerek almayı tercih ederdim ama bazen bulunmuyor. Rus malı paspaslar kaliteli oluyor keşke bulabilsek Llocker da Rusya menşeili artık piyasada yok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Malzemenin görüntüsü çok güzel.
İnternetten al, bahsedildiği gibi değilse iade edersin.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
Mahmut Yıldız

Bu ürün yıkanınca kuruması ne kadar sürer? Direkt kauçuk almak daha mı iyi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...