İçeriğe Yönlendir

Ürün Yorumları

Serkan Aktay

Recommended Posts

Serkan Aktay
(düzenlendi)

Bazen bir ürüne yapılan çok eğlenceli yorumlarla karşılaşıyorum. İlk ürünümüz faber castell ahşap kutulu 120 adet kuru boya takımı. 1725 TL sadece.  

http://nRtQpg.jpg

YORUMLAR

50 Değerlendirme
48 Yorum
Dışı 22 ayar altın kaplamalı geldi içinde de nano silver parçacıklar var çok uygun fiyatı kaçırmayın
buse çelebi | 7 Nisan 2020

Fiyatı çok uygun kaçırmayın

M** E** | 8 Ocak 2020
Yorumu Beğen
(56)

Mükemmel Tek kelimeyle çok yumuşak ve harika kalemler bayıldım

Feyzan Yılmaz | 4 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(22)

Boş kâğıdın üstüne koydum. Kendi kendine resim yaptı. Bayıldım. Harika bir ürün

Kübra ERDOĞAN | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(294)

Kerçekten bu fiyata bu kaçmaz harika bir ürün kerçekten elde duruşu bile bir başka

B** K** | 25 Mart 2020
Yorumu Beğen
(34)

Evimde kasamda duruyor

Ö** K** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(123)

Çocuğuma aldım gelecekte sayesinde çok ünlü bir ressam olucakmış öyle dedi.Önümüzde yıllar var heyecanla beklemedeyiz

Hazal Ecevit | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(71)

İnanır mısınız ne çizerseniz gerçek oluyor. Uzay aracı çizin uzaya yolculuk yaptığınızı görüyorsunuz. Kaçırmayın derim. Tükenmeden alın alın çizin.

h** i** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(112)

İnanılmaz bi ürün gerçekten çok iyi, bu kadar akıllıca bir seçim yaptığım için kendimle gurur duyuyorum bu fiyata bu ürünü almamak kesinlikle yaptığım en akıllıca şeydi. Harika!

S** Y** | 4 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(62)

Tam bir f/p herkese öneriyorum.

Emre Yücesoy | 5 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(12)

Çok göz alıcı bi takım düğünde gelinimize taktım herkesin ağzı açık kaldı

**** **** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(88)

Yorumlarda dalgami geciliyor. Ciddilermi anlayamadim

**** **** | 5 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(86)

ürünü aldigimdan beri sıfır olan resim yeteneğim Picasso seviyesine evrildi teşekkürler Faber castel

M** S** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(42)

Düğünümde takmışlardı bana ama biraz nakite sıkıştım tek tek kalemleri bozdurup harcıyorum

**** **** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(82)

inanılmaz bu ürünü aldım hayatım değişti çok teşekkürler..

**** **** | 6 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(13)

leonardo da vinci de bunlarla resim yapmış 😌

**** **** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(13)

Ürünü alıp uyandığım sabah picasso’ya dönüşmüştüm ♥️

Melisa Akıncı | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(30)

O kadar kullanışlı ki gözlerim bozuktu bunlarla gözümü çizdirdim artık net görebiliyorum

D** Y** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(34)

Hayatımda bu kadar uygun bi ürün görmedim çok şükür bulduk ve aldık herkesede tavsiye etmiyoruuum 👏🏻🧚🏻‍♀️

**** **** | 6 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(7)

Erkek doğurunca kaynanam doğum hediyesi taktı oğluma. Dedim anne ne gerek vardı. Dedi belli mi olur ilerde ünlü bir ressam olur belki. Banada aynı markanın resim defterini taktı. Değeri bir bu kadar var. Gittiğim her günde bir sayfasını takıyorum. Arkadaşlarım çok beğeniyor🤦🏼‍♀️

Didem Can | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(55)

coronada hayatımı renklendirdi

sare altuğ | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(4)

Bu kadar ucuz olmasına çok şaşırdım. Ve tabii ki hemen sipariş ettim resim yaptığımız an resmin içine girebilme özelliğiniz olıyor 😂😂😂😜

**** **** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(9)

Bu kalemler benim hayallerimi renklendirmeye bile yetmiyor

d** c** | 6 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(6)

Son 1 ürün kaldı diyor. Alan bir kişi yorum yapmamış. Almayan herkes burda yazıyor 😂 covid 19 sıkıntısı 😂

M** E** | 6 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(27)

Bu kalite, bu fiyata gerçekten inanılmaz. Alıp evde stok yaptım bu kadar ucuz bulmuşken, torunlarıma bırakmayı düşünüyorum. Siz de kaçırmayın hemen alın 1 tane bıraktım sizler için.

N** D** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(13)

Bu fiyata bu ürün kaçmaz ❤️❤️❤️❤️❤️

Emel Uluseller | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(3)

Bunu alan corona olmaz. Kimse arkasında böyle müthiş ötesi kalemleri bırakıp gitmek istemez....

cemre açıkalın | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(3)

Alican bayildi

A** K** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(4)

FİYAT ACAAYİP UYGUN kalemlere halay cekin dedim cektiler kesinlikle almalısınız

**** **** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(7)

Bu kalemi aldığımda harika resimler çizeceğimi, boyamalar yapacağımı düşünmüştüm. Ancak tüm paramı ona verince açlıktan resim çizmeye halim kalmadı. Olsun pişman değilim. Sonuçta böyle indirimi bidaha nerde rastlayacağım.

Ş** K** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(16)

Yorumları okumaya geldim cok komık hemen almalıyımHsjsosndodkdlx

F** E** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(12)

Yatırım amaçlı 1 aylık maaşımı bağladım. Çok teşekkürler

**** **** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(7)

Ürünü aldım inanır mısınız kutusunda kendi kendine çiziyor mübarekler böyle bir konfor olamaz.

**** **** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(5)

Çok uygun fiyatı

**** **** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(5)

Yorumlara aldanmayın arkadaşlar kalemler kendi kendine resim yapmıyorlar, ben denedim ✌🏽

Alicenk Koca | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(4)

sadece yorumları okumaya geldim.. bu corona günlerinde baya iyi geldi, hele o kaynanası oğlan doğurunca geline hediye takmış falan.. çok iyi😅

**** **** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(10)

Bu sene korona nedeniyle maddi açısından sıkıntı yaşadığımız için uygun fiyatlı bir urun istedim urun geldi harika resim ciziyorum resimler canlanıp geziyor etrafta

**** **** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(14)

Bu zor zamanlarda almakla iyi ettim son bir ürün kalmıştı onu da ben aldım evleneceğim zaman bozdurup çeyizimi dizeceğim.

S** M** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(11)

Torunlarıma benden yadigar olması amacıyla sipariş ettim geleceğe yatırımdır.

M** G** K** | 7 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(5)

çocuğum alican bunlarla boyama yaparken gözü öylece kaldı. alican gözün öyle kalır annecim yapma dedim, anne bu kalemlere iki gözüm de feda olsun dedi. o kadar iyi!!

E** K** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(2)

Ülkenin espiri seviyesini hep beğenmişimdir 🌺😂 Çook güldüm cidden😂

**** **** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(2)

2.5 yaşındaki bebeğime son kalan 1 ürünü aldım severek kullanıyor teşekkürler trendyol

zeynep elru karademir | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(2)

Son 1 ürün. Aman kaçırmayın. Herkese tavsiye ederim.

**** **** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(1)

Issız bir adaya düşsem kesinlikle bu ürünü yanıma alırım o kadar değerli benim için iyiki almışım 🙅‍♀️🤦‍♀️

**** **** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(1)

Ürünü gördüm daha öncesinde hep kullandığım bir setti bukadar indirim varkende kaçmaz dedim ve bi tane daha aldım stok yaptım malum corona var dışarı çıkamıyoruz kalmayabilir diye düşündüm sonuncuda bende👑

Ş** B** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(0)

Aldım acıktıkca öğün arasi yiyiyorum tesekkurler..

**** **** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(0)

Son bir ürün kalmıştı İyiki almışım çeyizime koydum okumuş insanın hali başka

Elif Nisa Dal | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(1)

çok güzel bir ürün arkadaşlar. Normalde yağlı boya çalışırım ve eşim sadece beğenir. bu kalemlerle resim yaptım. Eşim inanmadı benim yaptığıma beni ihbar etti nezarethaneden yazıyorum.

**** **** | 8 Nisan 2020
Yorumu Beğen
(0)

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Muhammed Orak

yorumlar eğlenceli ama gerçekten bu renkler kullanılıyor pastel boyamada, ben de bi ara merak salmıştım bi kaç deneme kopyası yaptım çok fark ediyor kalite olsun renk olsun, hayal gücünü geliştiriyor kimi zaman farklı renkler. fiyat konusuna değinmeyeceğim çünkü ülkemizde her şey pahalı.

örnek bi video da bırakayım :)

https://www.youtube.com/watch?v=l26SX5w93Bs

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Hiç kullanamadım ama kalitelidir sanırım..Yine de yorumlara hak veriyorum..Zira öğrencilerime boya tavsiye ederken kuruboya sınıfında faber hariç derim hep..Ekonomi sınıfı çok çok kötüdür gerçekten..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Hb'ye her girisimde onerilenlerin en basinda bu boya kalemleri cikiyor. Alan var mi diye dusunurken kafamdaki soru isaretlerini ortadan kaldirdin sevgili @Serkan Aktay  😂😂

Favorilerim 😂

çocuğum alican bunlarla boyama yaparken gözü öylece kaldı. alican gözün öyle kalır annecim yapma dedim, anne bu kalemlere iki gözüm de feda olsun dedi. o kadar iyi!!

Issız bir adaya düşsem kesinlikle bu ürünü yanıma alırım o kadar değerli benim için iyiki almışım.

Son bir ürün kalmıştı İyiki almışım çeyizime koydum.

Bunu alan corona olmaz.

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Cok kararsiz kaldim. Ikisine de ihtiyacim var.. Galiba uzerine 125 lira daha koyup boya kalemlerini alacagim.. 

rPHAzY.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Muhammed Orak yazdı:

yorumlar eğlenceli ama gerçekten bu renkler kullanılıyor pastel boyamada, ben de bi ara merak salmıştım bi kaç deneme kopyası yaptım çok fark ediyor kalite olsun renk olsun, hayal gücünü geliştiriyor kimi zaman farklı renkler. fiyat konusuna değinmeyeceğim çünkü ülkemizde her şey pahalı.

Videoyu izlerken "Acaba bende yapabilir miyim?" diye düşünmedim değil. Yetenek ne güzel şey. Sanatla uğraşmakta öyle.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Muhammed Orak yazdı:

hayranlıkla izledim acaba bende deneyeyim mi diye düşündüm ilk başlangıç basit gibiydi sonra baktım bu işin içinden çıkılmaz diye düşündüm😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İşi bitince bu sıra ile kutuya dizmek de mesele bunu.

Yorumlar süper
İnstagram ve twitter’da da yorumlar hep dikkatimi çekiyor.
Aslında çok Cem Yılmaz’lar var

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Furkan Sumer yazdı:

Cok kararsiz kaldim. Ikisine de ihtiyacim var.. Galiba uzerine 125 lira daha koyup boya kalemlerini alacagim.. 

rPHAzY.jpg

hocam bu süpürge işi kalemden beter bende çok ikilemde kaldım kalem yerine rowenta aldım 4a  performans tavsıye ederim :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

artik cok gec.. ressam bob olma yolunda ilerleyecegim 😂

supurgeye 1600 lira veren dusunsun 😂😂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...