İçeriğe Yönlendir

Clio 5 Alacak Olsanız Hangi Motoru Tercih Ederdiniz ? (Anket)

Selçuk Keleş

Hangi Motoru Seçerdiniz ?  

83 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

@Ali Elöver görürse kesin bir kulp takar.. 

tokatlarım :D

Barış AÇIL yazdı:

Hayırlı olsun Ali bey, iyi günlerde kullanmanız dilegiyle

Teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun :)

Yurdaer Elay yazdı:

Öyle mi diyorsun emmi? Bana arabadan daha kolay alır gibi geliyor. En azından ikiteker olarak ne istediğini biliyor :) 

motor için zaman lazım, daha doğrusu boş zaman, şantiyeci adamım zamanın pek olmuyor, motor keyif işi sonuçta benim için, neyseki hanım faktörü devre dışı, artık bana birşey demez, motor işi serbest :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

başına bi on ekleyelim :)

yok artık, imkanı yok, maks çatlasam patlasam 7  yıl anca, emekli olunca.... :D ama öncesi belli olmaz darbeyi indrebilirim, büyük konuşmamak lazım, baksana kendimi renoğda buldum :)

Yalnız Sani kardeş bize sattıkları ile avrupaya gidenler farklı, bizde Bose ses sistemi perde hava yastığı, ısıtmalı koltuklar falan kırpılmış, yaptıkları ayıp, birde kabukta olsa yerli üretim göya, parasıyla değilmi kardeşim, sen koy opsiyon alan alır, ama nerdeee, duy sesimi Reno Türkiye...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bizde Bose ses sistemi perde hava yastığı, ısıtmalı koltuklar falan kırpılmış,

sen hiç 2. elde araba alınırken hoparlör ne marka diye seçim kriteri yapana rastladın mı bu diyarlarda? bayiden almadan önce boya ekspertizine sok bence :rofl: kaputta söktak falan maazallah olmasın

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yalnız Sani kardeş bize sattıkları ile avrupaya gidenler farklı, bizde Bose ses sistemi perde hava yastığı, ısıtmalı koltuklar falan kırpılmış, yaptıkları ayıp, birde kabukta olsa yerli üretim göya, parasıyla değilmi kardeşim, sen koy opsiyon alan alır, ama nerdeee, duy sesimi Reno Türkiye..

Bunu en iyi @Servet Aydın bilir. Eskiden neredeyse tamamen özelleştirilebilir araç getirtebiliyordun. Şimdi artık o işin altına girmiyorlar.

Hala garantisiz araç alabiliyorsunuz ama. Güzel indirim yapıyorlarmış.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

sen hiç 2. elde araba alınırken hoparlör ne marka diye seçim kriteri yapana rastladın mı bu diyarlarda? bayiden almadan önce boya ekspertizine sok bence :rofl: kaputta söktak falan maazallah olmasın

haklısın valla, ödünç boya ölçüm cihazı lazım :)  2. elde sağlam bulda öp başına koy, ne Bose u Boşu bile nimet 2. elde :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Eskiden neredeyse tamamen özelleştirilebilir araç getirtebiliyordun.

her özellşitiridğine %120 vergi ödüyorsun artık. jantsız farsız teslim etsinlker razıyım acaip ucuz olur, sade kabuğu teslim edecek sonra parçaları dışardan alıp takacaksın, araç %20-30 ucuzlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çağlar Bayur yazdı:

her özellşitiridğine %120 vergi ödüyorsun artık. jantsız farsız teslim etsinlker razıyım acaip ucuz olur, sade kabuğu teslim edecek sonra parçaları dışardan alıp takacaksın, araç %20-30 ucuzlar

Katılıyorum.. Freedos gibi alacaksın arabayı, isteyen istediğini yapsın sonra :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

Demonte alalım kutuda gelsin . Montajı yaparız istediğimiz gibi

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Ben yaparsam montajı kesin bir sürü parça artar :D 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Sani Gerşon yazdı:

Babamda dci motorlu b kasa merso var. 14ah'lık bir ups aküsü kullanmışlar start stop için. Acaba clio'da da mı var böyle bişi?

Bu arada keşke her araçta ikinci akü olsa. Start stop'da 4 senede bu akü öldü, kendi aküsü hala sağlam.

Dip not: Değiştirmek meşakatli. Yetkili servis deli para istiyor. Özel servis 300'e mi ne bitirdi işi.

Öyle bişey görmedim. Mutlu üretimi Renault-Nissan 60Ah SFB akü var sadece. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mert Gulkokan yazdı:

Şu an bayilerde 1.0 tce clio cvt var mı ?

var dı, sormak lazım..

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Rusyada ithal araç vergisi fazla diye araçların demonte gelip rusyada birleştirildiğini duymuştum bu da mümkün yani 👍

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Rusyada ithal araç vergisi fazla diye araçların demonte gelip rusyada birleştirildiğini duymuştum bu da mümkün yani 👍

O tr de de var. Linea öyleydi Egea da öyle büyük ihtimalle

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

gri şahinler demonte olarak ihraç edildi, bi paket istedik alamadık tabii.

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Mustafa Tüfekçi yazdı:

O tr de de var. Linea öyleydi Egea da öyle büyük ihtimalle

Yok bu dediğim farklı araç üretiliyor parçalanıp paketleniyor burada tekrar birleştirliyor öyle düşünün.

Avrupa pazarına yönelikti o dönem sanırım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

oynasın kızlar!

Bekliyoum ?

Sani Gerşon yazdı:

Bunu en iyi @Servet Aydın bilir. Eskiden neredeyse tamamen özelleştirilebilir araç getirtebiliyordun. Şimdi artık o işin altına girmiyorlar.

Hala garantisiz araç alabiliyorsunuz ama. Güzel indirim yapıyorlarmış.

2012 yılına kadar evet. Garantisiz alıyorduk. En son farkını ödeyip 2007  yılında trekka karoser kangoo almıştık. Yerden daha yüksek ve ağırdı. 27bin 85 dci, 32bin 102 dci trekka idi. 48 veya 50bine 4x4 102 dci alınabliyodu. Şimdi yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Yakınımıza 240 bin tl civarı fiyatı olan 1,0 Tce İcon Paket otomatik Clio almayı düşünüyoruz Satış listesinde 1,3 Tce ve 1,5 Dci motor görünmüyor.

Araç 4 kişilik (2 Çocuk) ailenin tek aracı olacak ve günlük kullanılacak Performans beklentisi yok yakıt tüketimide çok önemli değil Güvenlik ve Güvenilirlik ön plana çıkan kriterler.

Bu araç nedir ne değildir tavsiye edermisiniz alınırmı ?

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Selçuk Keleş
Aytac Sakal yazdı:

Yakınımıza 240 bin tl civarı fiyatı olan 1,0 Tce İcon Paket otomatik Clio almayı düşünüyoruz Satış listesinde 1,3 Tce ve 1,5 Dci motor görünmüyor.

Araç 4 kişilik (2 Çocuk) ailenin tek aracı olacak ve günlük kullanılacak Performans beklentisi yok yakıt tüketimide çok önemli değil Güvenlik ve Güvenilirlik ön plana çıkan kriterler.

Bu araç nedir ne değildir tavsiye edermisiniz alınırmı ?

Alındı mı ?

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Selçuk Keleş yazdı:

Alındı mı ?

Bulamadık , 2. El Polo almak zorunda kaldık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...