İçeriğe Yönlendir

Fiesta Android Multimedya ile Aux Çalışmıyor

Ü.Emre Kartal

Recommended Posts

Ü.Emre Kartal

Merhabalar öncelikle, 2015 model fiestamda navimex 9971 hd plus model cihazı var. Cihazın fonksiyonlarında sorun yok fakat montajdan beri aux girişi çalışmıyor. Aux tuşuna bastığımda sinyal yok hatası alıyorum cihaz bağlasamda. Orjinal olarak araçta bulunan aux bu tarz cihazlarla çalışmıyor mu? Konuyu sormak için montajını yapan arkadaşı aradım zamanında bu araçlarda çalışmıyor dedi, mantıklı bir açıklama yapmadı bende çok kurcalamadım ihtiyacım olmadığı için. Yeride uzak olduğu için gidemedim öylece kaldı. Montaj yapılırken resimini eklediğim kablo fazla olarak kaldı elimde, işin ilginç tarafı üzerinde aux girişleri mevcut. Montajda hata mı var yoksa gerçekten böyle midir?

jmouLr.jpg

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Montajda hata var. Ben de 2013 aracıma taktırırken usta resimdeki gibi bir parçayı koydu kenara dedi bu fazla. Montaj bitimine yakın baktım aşağıdakı USB çalışmıyor. Ondan sonra zorladım ustayı aradı tedarikçi firmayı sordu öyle yaptı. 

Senin usta herkese bildiği gibi yapmış oyüzden aux çalışmıyor

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Mais Jannataliyev yazdı:

Montajda hata var. Ben de 2013 aracıma taktırırken usta resimdeki gibi bir parçayı koydu kenara dedi bu fazla. Montaj bitimine yakın baktım aşağıdakı USB çalışmıyor. Ondan sonra zorladım ustayı aradı tedarikçi firmayı sordu öyle yaptı. 

Senin usta herkese bildiği gibi yapmış oyüzden aux çalışmıyor

Daha önce söktüğümde orjinal ünitede 1 tane büyük giriş olduğunu gördüm, usb kablosu ayrı olarak geliyor fakat devamındaki herşeyin kablosu tek. Tam olarak emin olamıyorum doğal olarak montaj mıdır yoksa gerçekten böyle midir diye. Sizin araçta aux var mıydı?

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Benim araçta Aux vardı ama ne yalan söyleyim, auxu hiç denemedim.Çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Mais Jannataliyev yazdı:

Ama auxu deneyip yazarım en kısa sürede 

Biraz önce söktüm ekranı bağlantılara baktım soketler doğru takılmış fakat aıx üzerinden gelen kabloların pinleri o soketi karşılamıyor arada 1 pin boşluk vardı. Aynı sıra ile kaydırdım şuan çalışıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Ü.Emre Kartal yazdı:

Biraz önce söktüm ekranı bağlantılara baktım soketler doğru takılmış fakat aıx üzerinden gelen kabloların pinleri o soketi karşılamıyor arada 1 pin boşluk vardı. Aynı sıra ile kaydırdım şuan çalışıyor :)

Demekki taktırdığın adam herkese aynı şekilde yapmış bunlarda aux çalışmıyor deyip göndermiş:)

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Mais Jannataliyev yazdı:

Demekki taktırdığın adam herkese aynı şekilde yapmış bunlarda aux çalışmıyor deyip göndermiş:)

Büyük ihtimalle öyle, servisini aradım sağolsunlar ilgilendiler özellikle baktılar soketleri doğru bağlanmış. Çalışması gerekiyor bu şekilde dediler, yani montajı yapan arkadaşında kabahati yok aslına bakarsanız. Kablo demeti ile dönüştürücü arasında pinler uyuşmadığı için oldu bu durum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...