İçeriğe Yönlendir

Dinleniyoruz. Şaştım Doğrusu..

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

Akşam üzeri yeğenimle telefonda görüştük.Ekran kartı yanmış..Neyse yenisini alacak filan..AKIM KORUMALI PRİZ kullanmasını tavsiye ettim.Sonrasında bilgisayarı açtım..Kesinlikle google da filan hiç bir arama yapmadım.Öyle dolaşırken ekşiye bir bakayım dedim..Manzara bu şekil..

rpZQHq.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 2
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Sadece bilgisayar mı... Cep telefonu yanımızda eşim bebek malzemeleri ile ilgili bişe söyledi. Bir süre sonra Instagram a girdiğinde konuştuğumuz malzemeler karşımızda...

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Telefonla konuşmaya gerek yok Metin hocam. Telefon yanındayken konuştuğunda da oluyor. Ara tatil öncesinde de bana şöyle bir şey olmuştu. Önce Adana'ya gidecektim araçla ve ben gitmeden bir hafta öncesinden Instagram'da Adana'daki işletmelerin reklamları düşüyordu önüme. İzmir'e uçak bileti aldım ve bu sefer İzmir işletmelerinin reklamları çıkmaya başladı. Hadi İzmir'e bilet aldım da Adana ile ilgili hiç bir faaliyetim olmamıştı. Çok ilginç.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Dershane hocamız ile öğlen tatillerinde boş sınıfta siyaset yapardık, konuşmaya başlamadan önce telefonlarımızı alıp öğretmen dolabına kilitler öyle sınıfa gelirdi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefonlar dinliyor, şüphe yok.

Google'la ne kadar oturum açtığınız yer var ise, hepsinde reklam görebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Geçen arkadaşla şu Adriana Lima ne kadar güzel bir kadın diye konuştuk. Eve geldim kapıyı açtım 🤫

• Beğen 6
  • Mutlu 17
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Umut Taşlı yazdı:

bedava hizmetin ödemesi başka türlü oluyor tabi

Telefonla görüşmekmi bedava..Anlamadım...

Serkan Aktay yazdı:

Geçen arkadaşla şu Adriana Lima ne kadar güzel bir kadın diye konuştuk. Eve geldim kapıyı açtım 🤫

Tamam..Yarın deniyorum bakalım..Ama karantina var...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Metin Mankal yazdı:

Telefonla görüşmekmi bedava..Anlamadım...

twitter, facebook, google vs genelde mikrofon izni isteyen uygulamaların çoğu bedava. telefonun yanında konuşmak yetiyor, birini aramaya bile gerek yok. sürekli yaşadığım bir şey benim de

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Servet Aydın yazdı:

Htc varken yaşamadığım durumu aypon ile yaşıyorum artık

Ben samsungda yaşadım...

Umut Taşlı yazdı:

twitter, facebook, google vs genelde mikrofon izni isteyen uygulamaların çoğu bedava. telefonun yanında konuşmak yetiyor, birini aramaya bile gerek yok. sürekli yaşadığım bir şey benim de

Umut bunlardan sadece google yüklü telefonumda..Diğerlerini sadece bilgisayar üzerinden kullanıyorum..Gerçi suyun başı google zaten..

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Metin Mankal yazdı:

Umut bunlardan sadece google yüklü telefonumda..Diğerlerini sadece bilgisayar üzerinden kullanıyorum..Gerçi suyun başı google zaten..

abi çok alakasız uygulamalar bile mikrofon, kamera izni istiyor ki baştaki izin formaliteden ibarettir bence, komplocular gibi oldum biraz ama uygulamasız bile dinliyorlardır belki. yoksa bu kadar kişisel bilgilere erişim zor çünkü ben hiçbirine izin vermem, mikrofon, kamera da kullanmam hiçbir uygulama üzerinden ama kişisel reklamları görüyorum düzenli olarak

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

En basit uygulama bile telefon defterine , fotoğraflara, arama yapmaya , çağrıları yönetmek için izin istiyor. İzin vermezsen yüklenmiyor. Bu işi en çok kullanan oyunlar. Yüklüyorsunuz , oynuyorsunuz, zaten birçok reklam içeriyor, arka planda da bu işleri yapıyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Facebook'a reklam verme seçeneklerinde "hamile olma ihtimali olan kadınlara göster" seçeneği bile varmış :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

uzun dönem araba kiralamadan bahsederken, 2 saat sonra enterprise arayıp araba ihtiyacınız varmı diye sormuştu? var dedik. fiyat çıkarttılar teslim için 3 hafta süre verdiler. bizde almadık. :D şimdi onlar düşünsün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

konuştuğunun dinlenmesi normal abi.

ben kaç gündür ne düşünüyorsam onu görüyorum her sayfada :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Evdeki dondurucunun içini bölümlere ayırmak için marketlerdeki gibi panellerden aradım aradım bulamadım. Servisi aradım parça no vs lazım dedi aradı taradı bulamadı sipariş veremedik. Tam başka panellerle bölme çözümleri ararken aradığım şey reklamlarda karşıma çıktı. Dinlenmek ilk kez işime yaradı. Bunlara da alışacağız sanırım sistem bunu gerektiriyor

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Aydın Akdeniz yazdı:

konuştuğunun dinlenmesi normal abi.

ben kaç gündür ne düşünüyorsam onu görüyorum her sayfada :D

:D

ya konuştuğumuzu dinlemeselerdi... ne büyük ayıp :D kendi kendimizie öyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Bir keresinde navigasyon kullanırken sinirlendim navigasyona, navigasyondan cevap geldi , bir sıkıntınız var ise daha iyi hizmet verebilmemiz için mail atın bildirim yapın diye :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ali Gök yazdı:

kredi lazım sohbeti yapın. 5 dk sonra telefona bildirimler gelsin 

aynen ben kredi para demiyorum :=)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Aynen, gecenlerde evde köpek besleme konusunun konuşuyorduk. Kızım Jack Russel cinsini çok seviiyor onun hakkında konuştuk. Gogılda arama yapmadık, İnstagrama bi girdim Jack Russel hakkında görseller çıktı, sahiplendirme falan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...