İçeriğe Yönlendir

Arabamı Boyattım

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal
Erdem Bozkurt yazdı:

boyanın güzelliği bence her ne kadar satışta takıntılara malzemenin kralı olmuşsada ;araç kaportasının ömrü ve dış görünüm olarak harika olmuş,avrupada komple boyalı araç daha pahalı satılırken memlekette sahtekarların sayesinde tam tersi...güle güle kullanın hocam...

80 li yıllar..Rahmetli babam çok sık araba değiştirirdi..Aldığı araba bakımsızsa komple boyatırdı..Bu konuda hiç bir sıkıntı yoktu..Ya da piyasada bu kadar sahtekar yoktu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Sinan Akgöl yazdı:

308 makyajlı olanlarında logo ve Peugeot yazısı ortada logo altında oda olabilir. Hatta birde bagaj çıtası var mat krom.

Bagaj çıtası planlarım arasında..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

hayırlı olsun abi stopların renginde problem mi var boyadan sonra dikkat çekti 😃

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Mehmet Cihat yazdı:

hayırlı olsun abi stopların renginde problem mi var boyadan sonra dikkat çekti 😃

Teşekkürler Mehmet..Stopun teki biraz solmuş..Onu da halledecem..

Cem Dilmen yazdı:

Valla çok iyi olmuş Metin Hocam. Kazasız günlerde binin...

Teşekkürler Cem Hocam..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun çok güzel olmuş.

"Sahibinden temiz 308. Tavan kaput bagaj hariç BOYASIZ" :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Mankal yazdı:

Photoshopta bir deneyim ben bunu.Hoşuma gitti..

Ne kadar dayanır onu ben de bilmiyorum Tansu..Görecez bakalım..Benim arabada çürüme olmadığı için boya dışı fazla bir işçilik yoktu..Sadece zımpara ve boya işi yapıldı.Fiyat birazda o yüzden uygun oldu..Pas olursa işçilik artıyor.Fiyatta artıyor haliyle..

Kuru iklimde yaşayanlar şanslı. Tüm metal mekanik aksam daha uzun ömürlü ve dayanıklı oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

Çok güzel olmuş keyifle binin inş. Daha önce kronik güneş yanığı sorunu olan meşhur corsalardan birine sahiptim ben folyo kaplatmistim tavana ama kaputa herhangi bir islem yapamadim elalem ne der hesabi bir de  yakin zaman da aracimi  degistirecegim bir donemdi ve inanilmaz mutsuz surdum o arabayi oysa ici cok guzeldi gozumu kapatip bir an once arabaya biniyodum.

Zaman gelip geciyor, bir sekilde hayattan keyif almak lazim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Cok guzel olmus tertemiz binilir ne o orjinalligi bozulacak diye gunes yaniklimi cirkin itici itici arabayami binecen hala bu zihniyetli insanlar var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Çok güzel olmuş hocam. Güle güle kullanırsınız inşallah. Aynı araçtan bende de var ve aynı vernik atması sizin araçtaki gibi benim aracımda da var kaputta ve tavanda. ilk fırsatta bende boyatacagim çünkü gördükçe haz almıyorum araçtan ama seviyorum aracımı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
(düzenlendi)
Serdar Akgül yazdı:

Çok güzel olmuş hocam. Güle güle kullanırsınız inşallah. Aynı araçtan bende de var ve aynı vernik atması sizin araçtaki gibi benim aracımda da var kaputta ve tavanda. ilk fırsatta bende boyatacagim çünkü gördükçe haz almıyorum araçtan ama seviyorum aracımı

Aslında boya garantisi hala devam ediyor ama sadece paslanmayı kapsıyormuş..Servisle biraz papaz olmuştuk bu konuda..Bence araçlarımız çok güzel. Güncel bir çok kasadan daha yakışıklı..Fiyatına göre mükemmel iş gören bir makine..

Ha birde boyatırsanız bagaj kapağınıda es geçmeyin.Yarın öbür gün orada da başlayacak..

tarihinde Metin Mankal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Hayırlı olsun güle güle kullanın, diğer türlü binmektense bu şekilde içinize sinerek binmek çok daha mantıklı. Fiyat bedavadan biraz pahalı olmuş. Ben de dün teslim aldım, arka tampon komple, ön tampon yarım boya 750 TL tuttu.
4834ccd5a7a1a0655af50b6367a7dfba.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...