İçeriğe Yönlendir

Skoda' nın Tarihi

Kerem Kurluva

Recommended Posts

Kerem Kurluva

Skoda' nın uzun tarihine, hızlı bir bakış içeren yayından faydalandım, buradan da duyurayım istedim.

Forumdaki Skoda Başlığının altına konu açılamadığından, ha Skoda ha Yeti deyip, konuyu buradan açtım :)
Daha uygun bir nokta mevcut ise, taşınabilir.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

çok güzel bir anlatım iftara kadar izleyip baya şey öğrendim Skoda hakkında... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
(düzenlendi)

Sovyetlerden modern tarihine.. Eskiden içe kamberli kamyonetleri çok iyi hatırlıyorum. skoda denince ilk aklıma halen o kamyonetler gelir. Yalnız maalesef f/p olarak sevilen Skoda artık wv ile aynı fiyatlara sahip oldu :(

tarihinde Tayfun Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

videoyu izlemedim ama skoda'yla ilgili sürekli ''kalitesiz vw'' algısına sahip insanları gördükçe ww2 zamanlarındaki superb aklıma gelir hep ki zamanında limuzin üreten bi firmadan bahsediyoruz sonuçta.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

skoda çok yenilikçi firmaymış vw bünyesine girmeden elektrikli favorit bile varmış yani. kalitesini bilemem ama artık bir vw yani skoda değil tıpkı opelin artık opel olmaması gibi :)

Yorum bağlantısı
Emre Demir

bilmemen ayıp iilk günden beri takip , Allah emeğinin karşılığını versin .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben çok beğeniyorum.. 

Skoda, Kia, Hyundai benim gözümde çok üst sınıflara çıkmış markalar.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kerem Kurluva yazdı:

Skoda' nın uzun tarihine, hızlı bir bakış içeren yayından faydalandım, buradan da duyurayım istedim.

İzledim tamamını.. çok beğendim.. Eline sağlık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerem Kurluva
Mehmet Cihat yazdı:

skoda çok yenilikçi firmaymış vw bünyesine girmeden elektrikli favorit bile varmış yani. kalitesini bilemem ama artık bir vw yani skoda değil tıpkı opelin artık opel olmaması gibi :)

başlangıcından itibaren inovasyon kültürüne sahip olan firmalardan birisi olarak, gelinen şu aşamada, hansların izin verdiği ölçüde ürün geliştirebiliyorlar.
daha doğrusu, yenilikçilikleri devam ediyor belki ama, bunların çoğu piyasa çıkacak bir ürüne dönüşemiyor.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Ben 1 yıldır Superb kullanıyorum, çok konforlu bir araç, kalite olarak ta çok yeterli olduğunu düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Ramazan Turan yazdı:

Ben 1 yıldır Superb kullanıyorum, çok konforlu bir araç, kalite olarak ta çok yeterli olduğunu düşünüyorum.

Ramazan hocam bir ara geniş bir videolu , fotoğraflı tanıtım bekliyoruz. Benim de çok beğendiğim araçlar..

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
Tayfun Aydın yazdı:

Ramazan hocam bir ara geniş bir videolu , fotoğraflı tanıtım bekliyoruz. Benim de çok beğendiğim araçlar..

Tabi ki hocam, bu ara ufak tefek değişiklikler yapıyorum, iç aydınlatlayı LED yaptım, yeni kasadaki gibi kapı açıldığında skoda yazılı logo aldım taktım. Çok zaman olmuyor, yaz dönemine detaylıca video çekerim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...