İçeriğe Yönlendir

Iphone 6 Uyumlu Apple Watch

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

merhabalar; 

Apple Watch saat alacağım ancak baktığım akıllı saatler iphone 6s veya ios 13 sürümü olması gerekiyor diyor. 

yani bu durumda  iphone 6 olan telefonum desteklemiyor. 

güncel yazılım 12.4.6

ben durumda alamıyor muyum? yada farklı olarak nasıl bir yol izleyebilirim. 

Bilen değerli arkadaşlarımızın bilgilerini  beklerim.

teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Malesef minimum 6s kullanmanız gerekiyor. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Bu uzun zamandır benim de aklımda.eşimde 8 plus var acaba hangi saatleri alabilirim ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Tayfun Aydın yazdı:

Bu uzun zamandır benim de aklımda.eşimde 8 plus var acaba hangi saatleri alabilirim ..

Seri 5. Öncekilerin ekranları küçük. Ama apple çok kötü bir şey yapmış. Kalp ile ilgili bazı özellikler her ülkede kullanılamıyor. Türkiyede bunlardan biri maalesef. Saatin özelliği var ama ülkemizde kullanılmıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Seri 5. Öncekilerin ekranları küçük. Ama apple çok kötü bir şey yapmış. Kalp ile ilgili bazı özellikler her ülkede kullanılamıyor. Türkiyede bunlardan biri maalesef. Saatin özelliği var ama ülkemizde kullanılmıyor. 

Tansu hocam seri 5 biraz pahalı gibi :) 3 çok mu kötü..

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Seri 4 ve 5 te olan Ekg özelliğinden bahsediyorsunuz sanırım. Son güncellemede artık kullanıma açıldı o da. Kısıtlı bir özelliği yok şu anda. Sadece digital sim olanlar ülkemize gelmiyor, mevzuattan dolayı..

Bu arada seri 4 de seri 5 ile aynı boyutta ve seri 5 almaktansa 4 almak daha mantıklı fiyat olarak. Çok da bi fazlası yok bence almak için. Belki bu yıl çıkacak olana bakmak lazım, bi fazlası olur mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
merhabalar; 

Apple Watch saat alacağım ancak baktığım akıllı saatler iphone 6s veya ios 13 sürümü olması gerekiyor diyor. 
yani bu durumda  iphone 6 olan telefonum desteklemiyor. 
güncel yazılım 12.4.6
ben durumda alamıyor muyum? yada farklı olarak nasıl bir yol izleyebilirim. 
Bilen değerli arkadaşlarımızın bilgilerini  beklerim.

teşekkürler. 

Maalesef en son ios sürümü isteyecektir, aksi takdirde eşleşmeyecek. Tabi sıfır aldığınızı varsayarak söylüyorum. İkinci el bir seri 4 alsanız, kullanıcı da iosu 13 e yükseltmemişse saat de eski yazılımı kullanır ama yine eşleşme olur mu kesin emin değilim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tayfun Aydın yazdı:

ben  5 serileriyle ilgileniyorum eski serilerden mutlaka iphone 3 4 5 6 gibi devre dışı kalacaktır uzun zaman kullanmak için en iyisi son üretimini almak. 

apple bu konuda güzel pazarlama tekniği oluşturmuş  cihazlara en fazla 5 yıl ömür biçiyor. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Seri 5 i görünce 3’ün küçük olduğunu gördüm. 4 ise satılmıyordu bi ara. Güncelleme ile kalp ritim şeyleri açılmışsa süper eko falan çekiyor sanırım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Seri 5 i görünce 3’ün küçük olduğunu gördüm. 4 ise satılmıyordu bi ara. Güncelleme ile kalp ritim şeyleri açılmışsa süper eko falan çekiyor sanırım

Aynen, ben seri 1 kullandım 2 sene. Sonrasında seri 4 çıktığında almıştım. Seri 1den sonra bana da baya büyük gelmişti 44 mm olan. Hem kasada fark var hem de ekranın nerdeyse tamamını kullanmışlar. O nedenle ilk 3 seriye göre epeyce büyük ekranı. Apple 5 i satmak için 4 ü sitesinden kaldırdı ama teknoloji marketlerde bulunur diye düşünüyorum. 5 te saatin sürekli görünmesinden başka bir fark yok sanki. Yine de inceleme videolarına bakmak lazım. 27ec8f7119efe99a7a301ab315864b46.jpeg
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

huawei filan alsanıza?

ben apple kadar eski kullanıcısını yolda bırakan bir başka firma daha bilmiyorum. daha öncede başka başlıkta yazmıştım, adamlar 32 bitten 64 e bir geçtiler bütün satın alınan paralı uygulamalar yalan oldu. satın alınabilecek bütün 32 bit ürünleri sildiler applestore den. diyorki burada yazar, eski apple ürünün varsa sağlam olsa bile yeni yazılımı satın alamazsın!? çünkü o kadar iyi ürün yapıyoruzki aslında eskimiyor, neyseki bizde böyle ayakta seviyoruz sizi.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

iphone6 yı destekliyor. ben eşime honor 5 bileklik aldım. kendi yazılımı var. mis gibi çalışıyor. saat modelleri de vardı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...