İçeriğe Yönlendir

Hangi Bisikleti Almalıyım?

Murat Gedik

Recommended Posts

Akan Belen

Buradaki incelemede birseyler söylüyor ama.İsin ilginç tarafı bisiklet burada gözüme çok küçük geldi [emoji15]
Oğlum geçen senelerde istemedi bisiklet bu sene istediği için alalım dedim ama hiç bisiklet binmesini bilmiyor daha büyük bir bisiklet sorun olur gibi geldi bana.Birdr daha büyük bisiklet te yan denge tekerleri olması daha zor sanırım diye düşündüm.Yada daha ucuz bir bisiklet alıp bu sene seneye yada bir sonraki sene daha büyük bisiklet almak daha mı mantıklı olur acaba
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Dedim ya, oğlunuz 24 e uygun fakat 20 de öğrenmek daha kolaydır. 1-2 günde öğrenir. Bence, ikinci el, çöpe atınca acımayacak şekilde çok uygun 20 alın. Bir haftasonu öğrenir, 1-2 ay biner ve kış gelir. Sonra, baba bu küçük, büyüğünü alalım demeye başlar zaten. O zamsn alacağınız 24 uzun ömürlü olsun. 
Mantıklı geldi bu durum.ilk bisikleti olacak ikinci el almam sanırım da uygun fiyatlı birşey alırım sonra birine hediye ederim ihtiyacı olan.
Sonra 24 iyi birşey alırız o zaman arayışımi o yöne yonlendireyim o zaman
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Satış yok orada.

nereden alabiliriz yardımcı olabilecek varmı tanıdık. fatihin ameliyatı yaklaştı ondan önce alıp biraz kafasını başka yöne dağıtmak istiyorum. 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Bizde bu gün hem Fatih'e hemde kendime bisiklet aldım. Fatihe 24 jant Bisan aldık kendim içinde 28 jant corelli aldım birde araç arkası üçlü taşıyıcı aldık 

65718d39940d59b70e9dd4ed914ded67.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Bizde bu gün hem Fatih'e hemde kendime bisiklet aldım. Fatihe 24 jant Bisan aldık kendim içinde 28 jant corelli aldım birde araç arkası üçlü taşıyıcı aldık 

65718d39940d59b70e9dd4ed914ded67.jpg

Hayırlı olsun mehmet bey güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Akan Belen yazdı:

Buradaki incelemede birseyler söylüyor ama.İsin ilginç tarafı bisiklet burada gözüme çok küçük geldi emoji15.png
Oğlum geçen senelerde istemedi bisiklet bu sene istediği için alalım dedim ama hiç bisiklet binmesini bilmiyor daha büyük bir bisiklet sorun olur gibi geldi bana.Birdr daha büyük bisiklet te yan denge tekerleri olması daha zor sanırım diye düşündüm.Yada daha ucuz bir bisiklet alıp bu sene seneye yada bir sonraki sene daha büyük bisiklet almak daha mı mantıklı olur acaba

büyük tekerlerlekli biiskleti dengede tutmak daha kolaydır düşünülenin aksine.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Uğur Çınar

İlk bisiklet i olacaksa o kadar büyük paralar gereksiz letgo dan 2n ci el kovalayin yaşı büyüyünce kaliteli bir şey alin

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...