İçeriğe Yönlendir

2005 Mazda 6 Aux-Usb Montajı

Emre Altınışık

Recommended Posts

Emre Altınışık

Merhaba değerli forum üyeleri

Aracım 2005 model mazda6 araca uygun aux-usb montajı yapılır mı? yapanlar var sanırım ama bugun birkaö oto teypçi gezdim pek ilgilenmediler. tavsiyelerinizi alabilirim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu konuda forumlar veya gruplar daha iyiler.. 

Teybin marka ve kodunu biliyorsanız iş kolaylaşır. 

Yorum bağlantısı
Emre Altınışık

tamamdır mehmet abi, kodu ile gruplara da bakayım

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Teyp semasi gerekebilir.

Kasetcalarli ise kasetcalarin kristali takip edilir ses cikislarina usb aux teyp aparati lehimlenebilir

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teypçiler pek ilgilenmez demek istemiştim.. 

Bu tür şeyleri genelde kullanıcılar yapıyor.. 

Mesela benim arabaya bluetooth u eski sahibi takmış.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Changer girişi olmalı ana ünitede. Oraya adaptör takılarak sd kart flaş bellek ve aux girişli modül takılabilir

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Merhaba. 1.nesil mazda 3’lerde yani 2003-2008 arası, orijinal teyplere aux modülü ya da flash bellek modülü takılabiliyor. Büyük ihtimalle mazda 6’ya da olur. Facebook’ta mazda 6 veya 3 fan club’ta yapan çok var yardımcı olurlar. 

Yorum bağlantısı
Emre Altınışık
Servet Aydın yazdı:

Changer girişi olmalı ana ünitede. Oraya adaptör takılarak sd kart flaş bellek ve aux girişli modül takılabilir

bunu nasıl yaptırabiliriz servet hocam? benim çok el yatkınlığım yok

teyp sektörüde ilgilenmiyor çözemedik gitti.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Merhaba. 1.nesil mazda 3’lerde yani 2003-2008 arası, orijinal teyplere aux modülü ya da flash bellek modülü takılabiliyor. Büyük ihtimalle mazda 6’ya da olur. Facebook’ta mazda 6 veya 3 fan club’ta yapan çok var yardımcı olurlar. 

bakayım hocam facebooktaki gruplara da bulabilirim birilerini umarım

Yorum bağlantısı
Emre Altınışık
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

bir mazda forumda bunu önerdiler yapanlarda varmıs ancak lehim işi var onu da gelince yapayım yaptırayım diye düşünüyorum abi

https://www.aliexpress.com/item/32286141796.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.68934c4dx7XHoq

tarihinde Emre Altınışık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Altınışık yazdı:

bir mazda forumda bunu önerdiler yapanlarda varmıs ancak lehim işi var onu da gelince yapayım yaptırayım diye düşünüyorum abi

https://www.aliexpress.com/item/32286141796.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.68934c4dx7XHoq

Evet doğru bu ürün. Müzikten hoşlanıyorsanız yaptırın derim. Aux’a bluetooth receiver takıp telefondan istediğiniz şeyleri teypten dinleyebilirsiniz. Spotify için çok kullanışlı. Benim mazda 3’te aux var. O yüzden ihtiyaç duymadım ama bi ara telefon konuşma miktofon için kit takmayı düşündüm. Sonra vakitsizlikten rafa kalktı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...