İçeriğe Yönlendir

Bmw 2021 4 Serisi

Sinan Akgöl

Recommended Posts

Sinan Akgöl

İ4 konsept İ4 konusunun linki modeliyle 4 serisinin üç aşağı beş yukarı nasıl olacağına dair fikir vermişti. Kişisel olarak bu kadar kötü bir ön tasarım olabileceğini düşünmemiştim.

2 tip benzinli ve plug in hybrid benzinli motorla sunulacakmış. Coupe, Cabrio(hardtop ve tenteli olarak)3 kapılı ve Grandcoupe olarak 5 kapı.

2.000cc 4.30i 255hp rwd yada xdrive olarak.

3000cc M4.40i 382hp 48v elektrik motoru desteği ile olacakmış.

Şanzımanlar 8 ileri ZF.

Tasarım bana göre berbat görselleri bırakayım sızan görselleri bunlar şuanlık. 

attachment.php?attachmentid=2237592&d=1534298d7bd4a14f67c3ad5ec32235f0fa-768x432.jpg

attachment.php?attachmentid=2234033&d=15

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Ruhu olan bir marka, nasıl ruhsuzlaştırılıp çirkinleştirilebilir. Örneği karşınızda :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

2020 2021 ler hep çizgifilmlerden çıkma gibi, passatların tampon dizaynının ninja kaplumbağa ağzına benzemesi gibi :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Bu kadar güzel bir kasa nasıl bu kadar kötü hale getirilir örneği;

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Valla şahsi fikrim italyan ve fransızların tasarım konusunda Almanları baya bir geride bıraktığı yönünde. Son 4-5 yılda Alfa, Peugeot hatta Renault'un bile tasarımlarını çok daha başarılı buluyorum. 

• Beğen 7
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bmw hala e39 e38 ve belki e46 nın ekmeğini yiyor. onlardan sonra olay bitti benim için. o bmw böbreklerin hali ne allahını severseniz. 7 ve x7 de munich de görüp şoke olmuştum, daha ne kada rkocaman olabilir acaba diye. bu daha da acaip olmuş...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Cem Dilmen yazdı:

Valla şahsi fikrim italyan ve fransızların tasarım konusunda Almanları baya bir geride bıraktığı yönünde. Son 4-5 yılda Alfa, Peugeot hatta Renault'un bile tasarımlarını çok daha başarılı buluyorum. 

Kesinlikle haklısın bence Hocam. 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kesinlikle haklısın bence Hocam. 

Haklısın Mehmet Abi.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Doğan Arşiray

https://www.sozcu.com.tr/2020/otomotiv/yeni-bmw-4-serisi-ne-zaman-cikacak-5851910/

o ön tasarım nedir ya. kesin bilgisayarda save yaparken elektrikler gitmiş program yarım kaydetmiş o bölümü. pazartesi olunca, bakmadan üretime sokmuşlar tatil öncesindeki mesaide, son 15 dk kaldığından. yani bizim firmada öyle olurdu oradan biliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...