İçeriğe Yönlendir

Multimedya Teybimde TV Kullanamıyorum

BEDİRHAN KARTAL

Recommended Posts

BEDİRHAN KARTAL

Arkadaşlar merhaba iki hafta önce Opel Combo 2012 1.6 CDTI (Doblo kasa) bir araba aldım benden önceki sahibi newfron ne-f04 model adlı multimedya teyp taktırmış teypte tv özelliği var ama tv ye basınca video girişi yok diyor aracımda dijital tv antenide var antendemi sıkıntı var diye düşündüm baktım antenden 3 kablo çıkıyordu 1 tanesi teybin DVD kutusunun arkasındaki tv soketine bağlı diğer kablonun ucu biryere takılı değil ve takılacaksa nereye takılacağını bilmiyorum 3.kablo ise güç besleme kablosuda bağlı değildi elektrik verdim teybi yeniden başlattım yine tv girişi yok diyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
BEDİRHAN KARTAL

Teşekkürler Bir sorum daha olacak multimedya teybimde dvr seçeneğindeki var ve ben aracımın önüne kamera bağlamak istiyorum kamera direkt teybe bağlanırmı yoksa arada başka parça kullanmam gerekiyor mu ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İyi bir kamera ile olur. Geri görüş kamerası da iş görür. Sd kart takılması gerekiyor. Mevcut hafıza düşük. Sd kart iyi olmalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Teşekkürler Bir sorum daha olacak multimedya teybimde dvr seçeneğindeki var ve ben aracımın önüne kamera bağlamak istiyorum kamera direkt teybe bağlanırmı yoksa arada başka parça kullanmam gerekiyor mu ?

Net hatırlamadığım için şimdi baktım ama aliexpresten 7 yıl olmuş alalı ve link kaybolmuş. Bende necvox cihaz vardı ve kamerayı direk olarak multimedyaya bağlamıştık. Gücü de kontak açılınca alıyor, kapanınca kapanıyordu. Dvr menüsünden o anki görüntüyü görebiliyor, isterseniz ekrandan eski kayıtları izleyebiliyordum. Mevcut cihazınızın özelliklerine bakın. Arkasında dvr için nasıl bir giriş var öğrenince, dvr yazıp o girişin adını da eklerseniz google da arayınca istediğinizi bulursunuz. Ben aldığım ürünün linkini bulsam söyleyecektim ama bulamadım maalesef.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...