İçeriğe Yönlendir

Ön Kamera

Oğuz Yolcu

Recommended Posts

Oğuz Yolcu

Ön cameram eski sürüm imiş dabıl teyp güncellendi sürüm gitti nasıl yapabilirim çalışması için aca

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Tam olarak ne anlattınız bir şey anlamadım. Neyin ön kamerası.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yolcu
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Tam olarak ne anlattınız bir şey anlamadım. Neyin ön kamerası.

Pardon Araç ön cameram eski sürüm imiş dabıl teyp güncellendi sürüm gitti nasıl yapabilirim çalışması için acaba

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Pardon Araç ön cameram eski sürüm imiş dabıl teyp güncellendi sürüm gitti nasıl yapabilirim çalışması için acaba

Aynı şeyi yazdınız ama.
Anlamadık yine

Sizin teybinize bağlı bir ön kamera mı var.
Kamera aracın neresinde ?
Teybinizin tam marka ve modeli ne ?
Eskiden nasıl çalışıyordu kameranız ?
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Teyp android falan sanirim. Teybe guncelleme yapinca ön kamera calismadi. Çünkü yeni sürüm sürücüsü yok.

Ya da önde kamera vardi ve orjinal teyple calisiyordu. Orjinal teyp sökülüp yerine double din bir teyp takildi ama ön kamera calismiyor.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Teyp android falan sanirim. Teybe guncelleme yapinca ön kamera calismadi. Çünkü yeni sürüm sürücüsü yok.
Ya da önde kamera vardi ve orjinal teyple calisiyordu. Orjinal teyp sökülüp yerine double din bir teyp takildi ama ön kamera calismiyor.
Fabrika ayarlarinda gizli ayarlar var muhtemelen on kamera kapali. Benim androidde Fabrika ayarlari acip 126 kod girip oradan Others yanlis hatirlamiyorsam orada Fron Cam var. Acik kapali ve suresi mevcut.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...