İçeriğe Yönlendir

KaraBela ll

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Birincisini sattinca hep takibimde idi. Oğuzhan niyetine girmişti bu Fiestalarin. Aklıma düşürdü iyice. 5 sene önce bizde olan bı araç tekrar muhitimizde ilana düşünce dayanamadım aldım. Bizden sonra bı kaç kere ilana düştü. Hep fiyatı yüksek gelmişti alamamıştım. Bu sefer kaçırmamak için Şarok u biraz feda ettik gibi oldu ama o da iyi bı yere gidince sıkıntı yok.

h6zoY8.jpg

2001 1.6 zetec-s 3k sport

Künyesi:

Marka: ford

Aile: Fiesta

Model: Fiesta 1995-2002 (DX)

VIN: WF0Bxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Olumlu Bölgeler: (+)"TR"

İç Ortam: Biber Kırmızısı

Sürüm: Sport Serisi

Nihai Sürüş Oranları: 4.25

İç Kumaş: Silverstone (S)

Araç Hattı: Fiesta 1996-2002

Vites Kutusu: 5 Vitesli Şanzıman

Girişim: LHD FWD

Salım Gereksinimleri: Kademe IV Salım

Motor Tipi: 1.6L Zetec-S/Duratec EFI (100PS)

Dış Boya: Siyah Metalik

Klima: Manuel Klima

Gövde Tarzı: 3 Kapı Sedan

Additional: Uzaktan Kumandalı/Manuel, Yolcu Hava Yastığı ile, Dolaşımlı Kalorifer ile, Eksi Tav. Portb., Isıtmalı Arka Cam ile, 195/50HR x 15 Lastikler, Takometre ile, 6000CD RDS EON, 6J X 15" 5 İspitli Alaşım Jant, Kısa Taban Konsolu ile, El Kumandalı Far Seviye Ayarı ile, Sürücü Hava Yastığı ile, Gövde Rengi Dış Ayna İle, Eksi SVO Uygulaması/Etiketi, Hidrolik Direksiyon ile(Sabit Oran), Geniş Göv Kenar Kaplaması Renk Tonu, Sigara İçenler için Don. Pak. ile, (-) SVP, Tek İşlevli Dijital Saat ile, Yan Hava Yastıklı - Yolcu Tarafı, Küçük Tiz Ses Hoparlörü ile, Spor/Deri Dir.Sim., Tavana Takılı Radyo Anteni, (-) Version Packages, Özel sipariş boya olmadan, Merkezi Kilitleme Sistemi ile, Arka Cam Sileceği/Yıkayıcısı ile, Lüks Paket Yok, Yolcu Tar.Uz. Kum. Dışbükey Ayna, Ön Sis Farları ile, 4 Yöne Manuel Ayarlı Sürücü Kol.ile, Tavana Monte Edilmiş Harita Lam.ile, Kapı Giriş Uzaktan Kum. Ünitesi ile, Motor İmmobilizeri ile - Tümleşik, Arka Tampon - Plastik Spor, KMH Hız Göstergesi ile, Güvenlik Paketi Olmayan, Ön Far Temizleyicisiz, Ön Elektrikli Camlı, Tam Bölme Dışında, Jant Kapakları Yok, Disli 3.15/1.93/1.28/0.95/0.76, Baş Dayaması Hariç, Yarım Yatan Arka Koltuklu, Plastik Ön Tampon - Spor, Ayna - Aydınlatmasız, İçeriden Açılan Bgj.Kpğ.İle, Performans Tipi Gös.İle, Cd Çalar Hariç, Telefon Hazırlık Paketi Hariç, Isıtmalı Ön Cam Hariç, Yan Hava Yastıklı - Sürücü Tarafı, Patinaj Önleyici Çekiş Sistemi ile, Daha Az Sıcaklık Kum.Sürücü Koltuğu, Eksi Röm.Bağl., Tavan Penceresi Hariç, Radyo Ön Hazırlık Paketi 1 ile, Pazarlama Seviyesi 1, Tek Arka Kanat Spoyleri ile, Özel Ekipman Paketsiz, Çakmak ile, Gecikmeli Kapı İçi Lamba ile, Üçüncü Stop Lambası ile, Arka Yakınlık Sensörü Hariç, Soğuk Çal. -25 Der. C, 4 Adet Hoparlör ile, Arka Kelebek Camı - Menteşeli, Dagenham Fabrikası İmalatı, Dört Tkrde Kltlnmeyi Önl. Frn Sist.

Temizledik ama gece çöl tozu gelmiş resim çekene kadar

kNnGEm.jpg

88BMSB.jpg

fKgVuD.jpg

6uXuNn.jpg

uovPkg.jpg

LlVjtg.jpg

P80rXc.jpg

4FJdwY.jpg

D6tPZB.jpg

EHO59G.jpg

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Hayırlı olsun abi [emoji2956] İki kardeş buluşturmak lazım [emoji2323]

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İlki Karakaçandi konusu gitmiş.

Maziden eski aracın Karabela mahlası sonradan gelmişti. Belasi bize değildi tabi. 

Bu eski Fiestam Karakaçan.

gPKV7Q.png

Yeni Karabelamiz da karakacanin kardeşi idi arkadaşımdaydi ben askerde iken satıldı bana nasip olmadı. Benim araç en son İzmir'de jantları bir apaçi tarafından sökülmüş denk geldi bı kaç kez ilanda.

HBejYK.png

Catara patara egsozu vardı rally parkurunda dikkat çekerdi gidişi o derece.

Oğuzhan Çakır yazdı:

Hayırlı olsun abi emoji2956.png İki kardeş buluşturmak lazım emoji2323.png

Sağol daha iyisi sende zaten 😛

artik pasta cila iç dış detay yaparız senin garajda 😛 bi ortam düzelsin.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hayırlı olsun. Benimde çok sevdiğim bir kasa bu araçlar, bir kere alıyordum ama pazarlık aşamasında iş bozulmuştu kısmet olmadı, güzel araba hayırlı olsun tekrardan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Çok güzel araç çok güzel motor. Kazasız belasız iyi günlerde.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Masallah Mustafacim, gokart gibi super arac. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Genç adam yaşlanmıyor 😂

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan mustafa

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Hayırlı olsun.

Bununla bi Ankara'ya gidiş gelişim vardı benim, dönünce de sattım zaten. :D 12.000 TL miydi neydi o zaman, keşke satmasaymışım.

Şarok kime gitti? Ben kaçırdım herhalde. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Hayırlı olsun mustafa dağ bayır pek sana hitap etmedi galiba asfaltlara geri dönüş yaptın eski alışkanlıklar peşini bırakmıyor mu çatar patara gazlamayı özledin galiba 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

Hayırlı olsun.

Bununla bi Ankara'ya gidiş gelişim vardı benim, dönünce de sattım zaten. :D 12.000 TL miydi neydi o zaman, keşke satmasaymışım.

Şarok kime gitti? Ben kaçırdım herhalde. 

Valla 14 e alıp 13 e mi 14 e mi forumdan @Saim Ulaş Yılmaz a vermiştim. O işi büyüttü puma aldı :) biz geri sport aldık işte

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Hayırlı olsun mustafa dağ bayır pek sana hitap etmedi galiba asfaltlara geri dönüş yaptın eski alışkanlıklar peşini bırakmıyor mu çatar patara gazlamayı özledin galiba 

Şarok alırken zaten mevsimlik diye almıştım. Korona kalma süresini uzattı. Zaten garajda yatar olmuştu . Kar kış da bitti. Son bı yaz gezisi fikri vardi ama bu araç ilana düşünce kaçırmamak için Şarok u sahiplendirdik . Alan hayrını görsün onunda hoşuna gitti gibi .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Karabela 2 çok güzelmiş.. 1'i bulamadım.. 

Güle güle kullan Mustafa 

Lıdıl Şarok 

Lazziya 

Şarokun eşeği 

Karabela Şenol 

Belalı İtalyan 

Kızıl Şah 

Fahribey 

Sütoğlan 

Küçük Enişte 

Hacı Dede 

İmparator 2 

Karakaçan 

İmparator 

Focus Şah 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Abi sende Fordun BBS tarzı bir jantı vardı. Onları denesene bir ara nasıl olacak merak ettim [emoji51]

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Resimler nerde

Oğuzhan Çakır yazdı:

Abi sende Fordun BBS tarzı bir jantı vardı. Onları denesene bir ara nasıl olacak merak ettim emoji51.png

Onları satacaktim duruyor depoda kışlık takarım 14 onlar . Küçük durur 😛

Mehmet Ozyurek yazdı:

Karabela 2 çok güzelmiş.. 1'i bulamadım.. 

Güle güle kullan Mustafa 

Lıdıl Şarok 

Lazziya 

Şarokun eşeği 

Karabela Şenol 

Belalı İtalyan 

Kızıl Şah 

Fahribey 

Sütoğlan 

Küçük Enişte 

Hacı Dede 

İmparator 2 

Karakaçan 

İmparator 

Focus Şah 

Karakaçan işte barabela 1 😛

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Mustafa , gittimi şimdi şarok. gözüm kalmıştı :( 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Hayirli olsun,bi de bana dersiniz sık araba değişiyor diye 

Şorrok nereye kime gitti anlamadim,takasa mı şahısa mı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Valla 14 e alıp 13 e mi 14 e mi forumdan @Saim Ulaş Yılmaz a vermiştim. O işi büyüttü puma aldı :) biz geri sport aldık işte

Şarok alırken zaten mevsimlik diye almıştım. Korona kalma süresini uzattı. Zaten garajda yatar olmuştu . Kar kış da bitti. Son bı yaz gezisi fikri vardi ama bu araç ilana düşünce kaçırmamak için Şarok u sahiplendirdik . Alan hayrını görsün onunda hoşuna gitti gibi .

Hayırlı olsun guzel yere gitmiş tanıdık olması sevindirici 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Fikri Keleş yazdı:

Hayirli olsun,bi de bana dersiniz sık araba değişiyor diye 

Şorrok nereye kime gitti anlamadim,takasa mı şahısa mı 

Şarok forumdan Mertcan aldı kardeşim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Ne güzel fiestadan  vazgeçmiş, clio bakiniyordum. Arkadaş nerden bulup  getiriyorsunuz içimizdeki aşkı tekrar  depreştiriyorsunuz! Oğuzhanla karşılıklı çarpraz ateş hem de...

Hayırlı olsun. Sende fazla durmaz  bu da diğerleri gibi. Paralı zamanıma  denk gelse de ben alsam  bari...

:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Darbaz yazdı:

Mustafa , gittimi şimdi şarok. gözüm kalmıştı :( 

Öyle denmez ama neyse :)

ilanda duran araçtı. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Hayırlı olsun kazasız belasız bol gazlamalı :)
Buna itb ne fena olur, kalorifer peteklerinden duyacaksın o yırtma sesini üff :Dae701df39bd7f2c4ebdcdb88e2aed1d4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...