İçeriğe Yönlendir

Turanj Ejderya

Adnan Çakır

Recommended Posts

Adnan Çakır

Ejderya dediysek öyle alevli ateşli değil sakın uysal yumuşak başlı olan. [emoji2957]

Yeni hevesimiz , eğlencemiz , oyuncağımız [emoji2960].

Çocukluktan beri içimde kalan bir ukdedir motosiklet ! Ortaokul lise yılları çok istememe rağmen bir türlü sahip olamadığım hayellerim.

1986 yılında Rahmetli babamın emekli maaşı kadar dı mobylette bionik o kadar uzaktı hayallerime ; bir kaç senedir hevesim tekrar depreşti alsam almasam diye çok düşündüm ( çünkü hem Oğuzhan hem de benim ehliyetimiz yok hem de kullanmaya dair de birşey bilmiyoruz ) eşim ve oğluma alacağımız araçlar şekillenince hevesim daha da arttı çünkü elimde azda olsa para kalacak bende motosikletimi alabilecektim.

Kısmet bugüneymiş aklımda Honda Pcx ,Yamaha Nmax gibi scooter vardı ama ben vitesli öğrenmek istiyordum araştırma yaparken bunu gördüm çok hoşuma gitti ve karşınızda

Mondial RX 1 i Evo : O bir Enduro ,o aslında bir Commuter

beab69bfec561fcea935bbbe7815f611.jpg0b40ebbfa0affbf8fa27ebd822a66897.jpg2d9ffaabf8f7d4c83dfbe4e650deb844.jpg37ce4e7da53dbb6171e251da6fee7fe6.jpg6cdaed984bac6ee37c45973c7c17c87f.jpg48ada3d3c50433356ae991d87a334d16.jpg0dc243b83f19f8d32198e02bbfda9fe1.jpg564837fc545b8ef210f69ce3d4e06c48.jpg

d33b330ebda89ce7c91a5e584584a5a5.jpg

• Beğen 21
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Tekerin Düz Bassın.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Güle güle kullan Adnan, hayallerinin yerine gelmesi adına sevindim dostum...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Adnan abi hayırlı uğurlu olsun inşallah. Benim de hayalimde hep enduro var ama kullanmayı bilmiyorum. Arada bir sarı sitede kendimi bu canavarlara bakarken buluyorum. BU alet de ilgilendiğim modellerden abi, detaylı bir inceleme yazısı olursa zevkle okuruz. Ben hep BMW endurolarına bakıyorum ama şekil şemal olarak bu da onlardan aşağı kalmaz. Yavru GS gibi bir görüntüsü var maşallah..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Teşekkür ederim arkadaşlar Rabbim isteyen , merakı olan , rüyalarında motorla gezen herkese nasip etsin inşallah.
Cem ben de hiç vitesli kullanmadım en son hatırladığım 32 33 sene önce bindiğim mobylette ,puch , gibi basit aletlerdi

Bu ve bir kaç tane daha test videosu mevcut pek de anladığım bir alet değil ama yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyoruz.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Aa bu güzellik de neymiş [emoji41]
1 tur versene [emoji2956]

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Abi hayırlı olsun tez zamanda tam kullanmayı öğrenirsin kazasiz belasız sürüşler inşallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Oğuzhan Çakır yazdı:

Aa bu güzellik de neymiş emoji41.png
1 tur versene emoji2956.png

Dur yahu biz sıradayız daha..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah, çok şık abi. 

Benim gönlüm de atv de ama çok tırsıyorum.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mehmet Ozyurek yazdı:

Maşallah, çok şık abi. 

Benim gönlüm de atv de ama çok tırsıyorum.. 

Abi muhakkak denemişsindir ama çok saçma sapan aletler atvler.. 1 Kez bizim etkinlikte denemiştim, daha da heves etmedim, Direksiyonu çeviriyorsun kafasına göre başka yöne gidiyor,kopuk uçurtma misali. Motorsiklet çok daha güvenlidir zannımca.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Allah hayırlı uğurlu etsin abi. Makine çok güzel maaşallh, bayıldım. Ama keşke sürmeyi öğrenmeden, ehliyet almadan direk bu tür ve sıfır motorla başlamasaydınız. Kaskın ucuzundan almayın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

İki tekerlek Allah kolaylık versin. Kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hayırlı olsun Adnan abi. Aman dikkat edin etrafınıza. Altın elbiseli adamın (Allah rahmet eylesin) videolarını tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem

Allah kaza bela vermesin iki sene kadar rx3i evo kullandım bende. Motorsiklet binmek özellikle doğada enduro yapmak, hafiften viraj kasmak tarifi olmayan duygular, iki tekerin üstündeyken sadece bir sonraki virajı düşünüyorsunuz. Zehri aldıktan sonra hep daha fazlasını istiyorsun zaten. Benim de hayalim bir tenere ye sahip olmak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

Hayırlı olsun abi maşallah güle güle kullan kazasız belasız cezasız 🙏

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Hayırlı uğurlu olsun abi kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Turanj oranj moranj ben çok beğendim. En güzel günlerde kullan Adnan abi. Hayallere kavuşmak kadar güzel bir şey yok şu dünyada. [emoji3478] [emoji3478] [emoji3478]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Valla emanetle olmuyor öğrenmek için arkadaşımda vardı kullan diye de çok teklif etti ama emanete binen tez iner derler ya inan hiç binmek istemedim emanetle öğrenilmez buna inandığım için aldım düşse de kırılsada benim .
Şu an kafam rahat inşallah en kısa zamanda ehliyetlerimizi de alırız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayirli olsun, cok sekil masallah. Allah duz gotursun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...