İçeriğe Yönlendir

Turanj Ejderya

Adnan Çakır

Recommended Posts

Oğuzhan Çakır

Evden kaçırıp benzin almaya gitmiştim.. Hatıra olarak kalsın [emoji41] 

8d2dea9c0d13c74e5f8c27d70715db1c.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Adnan Çakır yazdı:

düşse de kırılsada benim .

Kasko da olur bunlara.. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Kasko da olur bunlara.. 
Aynı ay içinde 2 yaptırana 3. bedava kampanyası yok muydu? [emoji41]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aynı ay içinde 2 yaptırana 3. bedava kampanyası yok muydu? [emoji41]

Yok o yok. [emoji28]
Ev ve arabayı sigortalatana dask kampanyamız vardı.
Gerçi o da bitti ama senin için uzatabiliriz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Yok o yok. [emoji28]
Ev ve arabayı sigortalatana dask kampanyamız vardı.
Gerçi o da bitti ama senin için uzatabiliriz.
Aslında yapılması gereken dasklar var [emoji2960]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aslında yapılması gereken dasklar var [emoji2960]

Eve yangın yapıldığı an daskı kazanıyorsun.
Diğer şartların fazlasıyla tutuyor zaten. [emoji3059]
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Hayırlı olsun kazasız cezasız kullanın. Ehliyet için kursta pratik yapıyorsunuz zaten ama siz yine de her fırsatta 8 çizmeye çalışın. Motor sürmeyi bilen/bilmeyen çoğu ehliyet adayının kabusu gibi neredeyse. Ben de geçen sene yazın aldım. Hiç motosiklet sürme deneyimim yoktu, kurs sahibi sizin tevellüt yetiyor almışken A sınıfı alın dedi ben de öyle yaptım. Kursta ilk verdikleri motosiklet 150 cc bir Honda idi, sürmesi gayet keyifli. Sonra Mondial marka, yanılmıyorsam 200 cc bir naked motosikletle devam ettim ama o motoru hiç sevmedim nedense. Son olarak sınavda da kullanmam gereken Yamaha MT07 verdiler.. Motosiklet sürmenin keyfi bambaşka bir boyuta taşındı diyebilirim. Çok fena alışkanlık yapıyor lakin bir o kadar da tehlikeli. Gerçekten isminin hakkını veren bir tork canavarı. Şükürler olsun sorunsuz aldım ehliyeti. Kısmet olursa ben de Iron 883 almak istiyorum lakin gereksiz çok pahalı. Chopper dünyası da bambaşka bir keyif :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ,ehliyet alamama korkusundan çok beni endişelendiren ehliyetsizken kazaya karışmak, sonuçta boş sokakta boş arsada da olsa oraya gidip gelirken olabilecekler beni korkutuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Abi hayırlı olsun.  ben de geçen yıl bir heves ettim RX1 aldım. tamamen beklentiyle alakalı beni fazlasıyla memnun ettii "şimdilik". 

ehliyet konusunda burada malesef A veren kurs yoktu mecbur A2 aldım . imkan dahilinde yükseltip hayalim olan NC 750X alma düşüncesindeyim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Adnan Çakır yazdı:

Ejderya dediysek öyle alevli ateşli değil sakın uysal yumuşak başlı olan.

Yeni hevesimiz , eğlencemiz , oyuncağımız 

Çocukluktan beri içimde kalan bir ukdedir motosiklet ! Ortaokul lise yılları çok istememe rağmen bir türlü sahip olamadığım hayellerim.

1986 yılında Rahmetli babamın emekli maaşı kadar dı mobylette bionik o kadar uzaktı hayallerime ; bir kaç senedir hevesim tekrar depreşti alsam almasam diye çok düşündüm ( çünkü hem Oğuzhan hem de benim ehliyetimiz yok hem de kullanmaya dair de birşey bilmiyoruz ) eşim ve oğluma alacağımız araçlar şekillenince hevesim daha da arttı çünkü elimde azda olsa para kalacak bende motosikletimi alabilecektim.

Kısmet bugüneymiş aklımda Honda Pcx ,Yamaha Nmax gibi scooter vardı ama ben vitesli öğrenmek istiyordum araştırma yaparken bunu gördüm çok hoşuma gitti ve karşınızda

Mondial RX 1 i Evo : O bir Enduro ,o aslında bir Commuter

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Üzerindeki lastikler nasıl denediniz mi ? Değiştirmekte fayda olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Cst marka lastikler var üzerinde ve

Ön 100-80-17 Arka 120-80-17 ölçülerinde

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Lastikler hiç güvenilir değil, özellikle ıslakta çok kötü

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Tekrar hayırlı olsun abi, kazasız belasız kullan inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...