İçeriğe Yönlendir

Arıza Tespit Cihazı

Seyyitali Mollabeyi

Recommended Posts

Seyyitali Mollabeyi

Selamunaleyküm;

ucuz yollu bir arıza tespit cihazı öneriniz olur mu ? Araca bağlayıp hatalara arızalara bakabilieceğimiz yeri geldiğinde hata kodu silebilen vs. vs. 

Yada kullanan varsa tavsiye eden varsa yorumları düşüncelerini alsam... 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

vgate logolu obd cihazları işinize yarar. gövdesi mavi renkli şeffaf olanlardan almayın.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Yaklaşık 7 senedir bunu kullanıyorum. Sıkıntı yok. Arızaları görüyor ve siliyor. İnternette 35-40 lira civarı.

H69dyL.jpg

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sağlam bir şey alacaksanız ve kadları sileyim, detaylı göreyim derseniz kablolu olanlardan bakın. Bağlantı şekilleri daha detaylıdır. Ama uzaktan bağlantılar da iş görür. V1.5 ler sağlam iş çıkarıyor. Androidler bluetooth, iphone için wifi özelliği olanlardan olması lazım

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Üstteki elm327 1.5 versiyonunu Alfa obd ile Fiat stiloda kullanıyorum. Mutlaka denenmiş bir cihaz alın. Torque ve Car Scanner programları ile Dacia Duster , Egea , Clioyada bağlandım. İş görür gibi. Ama mutlaka sizin arabada tecrübe edilmiş cihaz alın.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Fırat Önal yazdı:

Yaklaşık 7 senedir bunu kullanıyorum. Sıkıntı yok. Arızaları görüyor ve siliyor. İnternette 35-40 lira civarı.

H69dyL.jpg

hocam program nekulanıyorsunuz androıdmı iphone mı bakıyorsun pcde bakıyorsan program ne 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Programların demolarını indirip deneyin, hangisini beğenirseniz onu kullanın. Mesela fiesta 2011 euro5 tdci titanyum araçta torque hata kodlarını görmezken Carscanner adlı programda tüm hata kodları göründü ve silinebildi. 

Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Erkan Işık yazdı:

hocam program nekulanıyorsunuz androıdmı iphone mı bakıyorsun pcde bakıyorsan program ne 

Androit kullanıyorum. Bunu zaten İphone ile kullanamayız. Program olaram torque pro kullanıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

obd fusion satın alınabilir. iyi program. ilk oc de çıkmıştı zamanında.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Dogan Arsiray yazdı:

obd fusion satın alınabilir. iyi program. ilk oc de çıkmıştı zamanında.

Fiyatı da iyiymiş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...