İçeriğe Yönlendir

Golf 6 - Ayna Motor Montajı - Katlanır Ayna Projesi

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Uğur Kamil

Erdem abi yine güzel bir iş çıkarmışsın.
Motor vw'ler içinmi üretilmiş yoksa üniversal mı? Maliyeti nekadar tutu ortalama? Orjinal katlanır aynada, aynaları mauel elle açıp kapata biliyorsun ama kumandadan kapatmışsın elle manuel açamıyorsun) bundada aynımı?

Sadece merak ettiğim için sordum. Bendeki aynalar orjinal katlanır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Uğur Kamil yazdı:

Erdem abi yine güzel bir iş çıkarmışsın.
Motor vw'ler içinmi üretilmiş yoksa üniversal mı? Maliyeti nekadar tutu ortalama? Orjinal katlanır aynada, aynaları mauel elle açıp kapata biliyorsun ama kumandadan kapatmışsın elle manuel açamıyorsun) bundada aynımı?

Sadece merak ettiğim için sordum. Bendeki aynalar orjinal katlanır.

Teşekkürler Uğur.

motorlar universal bir çok araç aynı motoru kullanıyor.

Elle açıp kapatabiliyorsun sıkıntı olmuyor orjinaldeki gibi ama ayna motordan kapalı iken elle açarsan tam terse açılıyor. Aç kapa Aç yapınca orjinal yerine geliyor. 

Evdeki malzemeler ile bu kadar oldu şimdilik. universal ayna modülü bekliyorum gelince ayrıca onuda video olarak çekeceğim. Bende ki kapı modülleri malesef katlanır aynayı desteklemiyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Video izlerken yorum yapmıştım :) Aklımdakı birçok sorunun cevabı videoda varmış zaten. Erdem abi orjinal soketine bağlayıp ayna kontrol düğmesini değiştirip kodalama ile aktif olmuyormu? Harici modul takmak yerine?

Jetta grubuna sonradan o şekilde orjinal katlanır ayna montajı yapanlar var.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Erdem Dertsiz yazdı:

universal ayna modülü bekliyorum gelince ayrıca onuda video olarak çekeceğim. Bende ki kapı modülleri malesef katlanır aynayı desteklemiyor.

Bu arkadaş ürünlerini kendi taşarlıyor, Güzel ve kaliteli ürünler yapıyor bir inceleyebilirsin.
Eski aracımda ve arkadaşların araçlarında birkaç ürününü kullanmıştım hiçbir sorun yaşamadım ve sattığı ürünlerin arkasında duran biridir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-katlanir-ayna-modulu-sure-ayarli-yaz-kis-modlu-58373962/detay

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Uğur Kamil yazdı:

Video izlerken yorum yapmıştım :) Aklımdakı birçok sorunun cevabı videoda varmış zaten. Erdem abi orjinal soketine bağlayıp ayna kontrol düğmesini değiştirip kodalama ile aktif olmuyormu? Harici modul takmak yerine?

Jetta grubuna sonradan o şekilde orjinal katlanır ayna montajı yapanlar var.

Olur ama bendeki modüller desteklemiyor. Şuanda da çıkmacı çıkmacı dolaşmak istemiyorum açıkcası :) belki ileride çeviririm benim için zaten kolay. :D 

Birde modülün içini söküp bakasım var pinler yok ama kodlamada var ve açıldı diye uyarı veriryor belki pini çakılı değildir sadece emin olamadım.

Uğur Kamil yazdı:

Bu arkadaş ürünlerini kendi taşarlıyor, Güzel ve kaliteli ürünler yapıyor bir inceleyebilirsin.
Eski aracımda ve arkadaşların araçlarında birkaç ürününü kullanmıştım hiçbir sorun yaşamadım ve sattığı ürünlerin arkasında duran biridir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-katlanir-ayna-modulu-sure-ayarli-yaz-kis-modlu-58373962/detay

Düşündüğüm modüllerden biride bu. Gayet güzel seçeneklerimde bu da var çarşamba günü sipariş vereceğim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...