İçeriğe Yönlendir

Tüketiciye Şok, O Civatalar Hem Sökülmüş Hem Takılmış

Selim Bilgin

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

yahu, kaput neden değişir. Önden çarptın diyelim sadece kaputmu değişir. 

Bu kadar saçma bahane ile arabadan fiyat kırıcaklarsa almasınlar.  

Ön tampon, ön radyatör, ön fan , şasesi masesi bir sürü kalemi var. 

Kapıda yatan arabanın her vidasından şüphe edeceksek işimiz var :( 

değişen yok değişenleri yakıyoruz yahu fakirmiyiz

bunun civatasına sök tak yapmışlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

yahu, kaput neden değişir. Önden çarptın diyelim sadece kaputmu değişir. 

Bu kadar saçma bahane ile arabadan fiyat kırıcaklarsa almasınlar.  

Ön tampon, ön radyatör, ön fan , şasesi masesi bir sürü kalemi var. 

Kapıda yatan arabanın her vidasından şüphe edeceksek işimiz var :( 

Boya varmı boya 😂😂 piyasadan uzaksın 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Selim Bilgin yazdı:

Ben şahsen sallamıyorum, satarken de bir şekilde satılıyor. 
Komple yeni boya gibisi yok. 

Bu arabamı alınca bana da değişen-boya -söktak-yüksek km işleri çok boş gelmeye başladı :)  Ne olduysa daha Large oldum bu konularda. Hatta çok gerekmediği halde 1 çamurluk 1 kapısını da ben boyattım

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Önder Özcan yazdı:

Bu arabamı alınca bana da değişen-boya -söktak-yüksek km işleri çok boş gelmeye başladı :)  Ne olduysa daha Large oldum bu konularda. Hatta çok gerekmediği halde 1 çamurluk 1 kapısını da ben boyattım

Belli bir sınıfın üstünde düşük km boyasız vs bulmak çok zor, kullanım tarzlarından dolayı sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Belli bir sınıfın üstünde düşük km boyasız vs bulmak çok zor, kullanım tarzlarından dolayı sanırım.

yok o sınıf al satçı olmadığı için ilgilenmiyor boş işlerle, zaten bindiğine de 1 çuval metal oalrak bakar.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

yok o sınıf al satçı olmadığı için ilgilenmiyor boş işlerle, zaten bindiğine de 1 çuval metal oalrak bakar.

Kullanım tarzı derken onu kastediyorum. Adam 2007'de 3.0 Quattro almış, işi gücü belki şoförü var, neresi sürtmüşse kaskodan dosya açılmış yetkili serviste yapılmış, dolayısıyla 700-800 lira 19 tane kayıt var.

Babam mesela, hep oğlum siz arabayı kullanın araba sizi kullanmasın der. Ama biz para gömmeye devam. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Selim Bilgin yazdı:

Önce bi boyatalım 😄

Boya takıntımız yok :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Selim Bilgin yazdı:

Kullanım tarzı derken onu kastediyorum. Adam 2007'de 3.0 Quattro almış, işi gücü belki şoförü var, neresi sürtmüşse kaskodan dosya açılmış yetkili serviste yapılmış, dolayısıyla 700-800 lira 19 tane kayıt var.

Babam mesela, hep oğlum siz arabayı kullanın araba sizi kullanmasın der. Ama biz para gömmeye devam. :D 

-Patron tavanda boya yanığı olmuş ne yapalım

+Boyat oğlum ne  soruyorsun

-Ama satarken değer kaybeder

+???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Ben 206 Yı Aldığımda sol çamurlukla kaput arasında bi parmak boşluk vardı düzeltmek için çamurluğun ve kaput un civatalarıyla oynayıp ayar yaptım bu arada şöför kapısıda Sök tak oldu şimdi düşündükçe benim araba Perte çıkmış oluyo Eyvah Eyvah :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sıfır araba aldım koltuğun üstünde zar yırtık ama sonradan dikilmiş. Olsun canım kullanmaya devam

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Önder Özcan yazdı:

Abi önceden çok titizdim şimdi hafif hasarlı olup da ağır hasar kaydı olan Merso bakıyorum. :) Hanım arabayı vuruyor salla gitsin diyorum eskiden küçük bir ezikte dünyam başıma yıkılıyordu. :exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Türkiye gerçeği işte, kimse kimseye güvenmiyor. Servisten bir kağıt alsın, bu aracın kaputu fabrikada sökülüp takılmıştır diye. olay bitsin.

Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

bence bayan sonuna kadar haklı yarın birgün o aracı servise bırakıp sıfır araç almaya kalksa o kaput yüzünden fiyat kırarlar

Türkiye gerçeği işte, kimse kimseye güvenmiyor. Servisten bir kağıt alsın, bu aracın kaputu fabrikada sökülüp takılmıştır diye. olay bitsin.
değil servis fabrikanın ceo su imzalı kağıt versede o kaput sökülüp takildiysa iş bitmiştir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Osman Yücel Çetin yazdı:

Abi önceden çok titizdim şimdi hafif hasarlı olup da ağır hasar kaydı olan Merso bakıyorum. :) Hanım arabayı vuruyor salla gitsin diyorum eskiden küçük bir ezikte dünyam başıma yıkılıyordu. :exc1:

krizin ayak sesleri

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
bence bayan sonuna kadar haklı yarın birgün o aracı servise bırakıp sıfır araç almaya kalksa o kaput yüzünden fiyat kırarlar
değil servis fabrikanın ceo su imzalı kağıt versede o kaput sökülüp takildiysa iş bitmiştir
Ondan fiyat kıran araba beyaz diye de fiyat kırar, bu işin sonu yok bana göre.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Araba hyundai i20 . Yerli üretimi. Kaputu söküp takılınca milletin cinnet geçirteceğini nasıl düşünmezler. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ertan Alptekin yazdı:

Fabrikada kim bilir daha neler oluyordur? :)

bmw üretim hattı videoları var millet elde zımpara eğe çekiç levye ile geziyor. her montajda olur öyle şeyler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

valla lacettiden sonra bugün albeanında kaputunu boyattım 😀 istemeyen almasın

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin
Çağlar Bayur yazdı:

bmw üretim hattı videoları var millet elde zımpara eğe çekiç levye ile geziyor. her montajda olur öyle şeyler.

Fabrikalarda daha neler olduğunu bilen ve gören biri olarak yazdım Çağlar abi :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sami Demirpaz yazdı:

Ooo super konu. Bu hafta benim arabaninda bakimi sirasinda kaputu sokup tavana koymuslar. Sonra indirip geri taktilar. 

Aracim onden kazali mi suanda acaba bilemiyorum :)

tavanda kaput var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

İkinci elde değer kaybı olacağı için bence kadın haklı , banada saçma geliyor ama piyasa bu hale geldi , bunada sebep hurdaya dönen arabaya çıkma parçayı takıp orjinal diye satanlar , onların yatacak yeri yok bu yüzden herkes şüphe eder oldu , ilk sahibinden egea aldım sağdan sürtme var resimleri gösterdi vs sag iki kapı değişik dedi ön çamurluk boyalı , expere soktuk ön çamurluk da değişik kaput sök tak dedi herhalde hasar gizleme olayı var dedim sahibi yok filan derken servise gittik orada çamurluk da değişti ayar için kaputu söktük dediler adam bağırdı çağırdı fayda yok çamurluk boyanacak demişler adamada , 3bin aşağı teklif ettim kabul etmedi ayrıldık artık nasıl fiyat verdilerse 1 hafta sonra kendi aradı gel al diye

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sami Demirpaz yazdı:

Ooo super konu. Bu hafta benim arabaninda bakimi sirasinda kaputu sokup tavana koymuslar. Sonra indirip geri taktilar. 

Aracim onden kazali mi suanda acaba bilemiyorum :)

Ne kadar fiyat düştü bilelim ileride lazım olur. Ben senin konudaki resmin ekran görüntüsünü alayım ne olur ne olmaz unuturum falan kaput sök tak lazım olur ileride😆

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Nasıl olur ya civatayı fabrikada neden söküyorsun? Madem söktün niye takıyorsun civatayı? Yok bari takmasalardı... cık cık cık

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

servisten yeni civata alip taksak 🤪

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...