İçeriğe Yönlendir

Tatile Gidip Gitmeme Anketi

Mehmet Göktürk

1 Haziran Sonrasında Tatile Gider misiniz?  

85 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Seçenek 1 biri Otele gideceğim olarak evet dedim. 

bizi de götür gelelim

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Bu yıl 55 gün yıllık iznim var, kullanmazsam 30 günü yanacak ama 1 hafta memlekete gidip başka bir yer düşünmüyorum. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kayınpederimin yazlığı var, yazlık seçeneğini işaretledim ama maddi durum el verirse tatile herşey dahile giderim. Herkes gereken dikkati gösterince tatilde sorun olmaz diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

bizi de götür gelelim

Antalya Side'ye havuza veya denize girmek için gitmiyorum. Uzun yol yapıp Antalyayı görmek, etliye sütlüye dokunmadan, yan gel Osman takılmak için gidiyorum. Ne ben çalışayım ne hanım yemek derdi olsun. Otel odasında alarmsız , gözüne vuran gün ışığı ile uyanıp, yemek dolu masalardan tatmadığın yeni lezzetler keşfetmek için gidiyorum .

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Tatilsepeti rezervasyonu iptal etmiyor. Kupona çevireyim diyor. Sonrasında aynı koşuldaki oteli o fiyata satmayacaktır. Haziran sonundaki tatile olağanüstü bir durum olmadığı sürece gideceğiz gibi görünüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Sınavdan sonra ya memleket rizeye yada atakente yazlığa. Kafam patladı artık evde, ders bile çalışamıyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Gitmeyeceğim seçeneği olmadığı için evden çıkmıyorumu işaretledim ama çok karşılamıyor gibi. Evden çıkmıyorum kısmı sanki zorunlu olarak çıkamıyorum gibi olmuş 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tahir İlter yazdı:

Gitmeyeceğim seçeneği olmadığı için evden çıkmıyorumu işaretledim ama çok karşılamıyor gibi. Evden çıkmıyorum kısmı sanki zorunlu olarak çıkamıyorum gibi olmuş 

düzelttim. Yasak yok artık zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Aile yazlıgımız var ve emekliyim.   (normalde yarı zamanlı çalışan ama şimdi işsiz)

Serbestleşmenin sonuclarını görene kadar gitmeyeceğim.

Pazartesi İstanbuldan 100binlerce kişinin yollara düşeceğini sanıyorum.

Tatil yerine büyük yıgılmalar olabilir, serbestleşme etkisi ile Allah muhafaza 2. dalga gelirse oralarda hiç sağlık hizmeti alamama durumu da var.

15 gün daha durumu izleyeceğim kısacası.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Kurban Bayramı sonu Antalya Kalkan'da villa kiralıyoruz. En yakın markete 3,5 km. Herşeyden uzak. Sağlık açısından sorun olacağını düşünmüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Bu yıl tatil planım zaten yoktu. Hem yıllık izinlerimizı büyük bölümünü kullandık,  hemde maddi olaylardan dolayı. gunü birlik yakın bölgelere gidip dönerim gibi geliyor belki kafama göre yer bulursam hata sonu cuma akşamdan gidip pazar akşam dönecek şekilde kamp olayına girebilirim gerisi büyük ihtimalle daglarda geçer. Zaten bu yıl fatihin ameliyat olması durumunda ki olacak büyük ihtimalle suya girmesi yasak olacaktır bir iki ay süre ile yani yaz bitti deniz sezonunu olmadan bizi dağlar paklar

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Eyüp Çetin yazdı:

Kurban Bayramı sonu Antalya Kalkan'da villa kiralıyoruz. En yakın markete 3,5 km. Herşeyden uzak. Sağlık açısından sorun olacağını düşünmüyorum. 

Bu villa işlerinde eşiniz tepki vermiyormu. Sonuçta eşiniz mutfakdan sizde market derdinden kurtulamıyorsunuz. 

Daha öncede yazlık ve villa kiralamalı yaptığım tatillerden verim alamadım. Hep bi yemek derdi, alışveriş derdi vardı. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Geçen sene bugün tatil yoluna düşmüştüm. Saate 90 km hızla 10 saate bodruma gittim. 

Bodrumdan marmarise giderken tünele para vermemek için dağ yoluna çıkmıştım. Ah be ah. Çok canım istiyor. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bodrumda yaşadığım ve yaz tatil zamanı arı gibi çalıştığım için tatil demek iş demek kendi adıma,bu yaz apartlar,devremülkler,yazlıklar ön planda olacak...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Antalya Side'ye havuza veya denize girmek için gitmiyorum. Uzun yol yapıp Antalyayı görmek, etliye sütlüye dokunmadan, yan gel Osman takılmak için gidiyorum. Ne ben çalışayım ne hanım yemek derdi olsun. Otel odasında alarmsız , gözüne vuran gün ışığı ile uyanıp, yemek dolu masalardan tatmadığın yeni lezzetler keşfetmek için gidiyorum .

uygun sen yollara bak ben havuzda kalırım sprun değil :keyifli:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Erdem Bozkurt yazdı:

Bodrumda yaşadığım ve yaz tatil zamanı arı gibi çalıştığım için tatil demek iş demek kendi adıma,bu yaz apartlar,devremülkler,yazlıklar ön planda olacak...

Benim clup dedeman bodrumda devremülküm var ancak bu yıl kapattılar bu yıl yapılan rezervasyonları seneye aktardilar. Tahminimce devletin istediklerini yerine getirmek zor geldi. inşallah işletmeler bu yıl bu istekleri yerine getirmeden sezon açıp müşteri kabil etmez ve iyi takip edilir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ali Darbaz yazdı:

Geçen sene bugün tatil yoluna düşmüştüm. Saate 90 km hızla 10 saate bodruma gittim. 

Bodrumdan marmarise giderken tünele para vermemek için dağ yoluna çıkmıştım. Ah be ah. Çok canım istiyor. 

Telefon tutucuda tersmi duruyor ?

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Bu sene güney tatili yok malesef 😔 Haziran ortası gibi Şarköye yazlığa gitmeyi planlıyoruz. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Darbaz yazdı:

Bu villa işlerinde eşiniz tepki vermiyormu. Sonuçta eşiniz mutfakdan sizde market derdinden kurtulamıyorsunuz. 

Daha öncede yazlık ve villa kiralamalı yaptığım tatillerden verim alamadım. Hep bi yemek derdi, alışveriş derdi vardı. 

Üç aile gideceğiz. 2 senedir Fethiye'de villa kiralıyoruz ondan önce otelde yapmıştık tatilleri. Aksine bayanlar villa istiyor. Daha temiz ve sağlıklı olduğunu düşünüyorlar. Zaten iki gün erkekler mangal yapıyor. Geri kalan zamanlarda da 3 bayan rahatlıkla hazırlıyorlar. Bizim amacımız biraz da farklı illerde yaşayan arkadaşlar birlikte vakit geçirmek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Telefon tutucuda tersmi duruyor ?

Telefon tutucunun kafası kare. Ters düzü yok. Ama telefon ters duruyor. Tepe takla ettimki işlemcisi klimada soğusun 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...