İçeriğe Yönlendir

Samsung M31 mi Xiaomi Note 8 Pro mu?

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

O.Yücel Çetin

Ben de Note 8 Pro ile Samsung A70 ve A71 arasında kalmıştım nihayetinde A71 aldım, gayet memnunum Samsung arayüzüne alıştım iyice. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Aynen, sevdiğimiz bir arkadaşımız doğruladı.

Xiaomi yi diğer özellikleri için portföyde tuttuk.

Çift sim desteği ve hafıza kartı desteği var.

Hanıma 3 ay önce Redmi Note 8 64GB 1600 tl ye aldım, şimdiki fiyatı 2370 olmuş. Söyleyecek çok söz var konu dağılmasın.

Tayfun Aydın yazdı:

Ben en çok A 70 ile 8 pro arasında kaldım

Osman Yücel Çetin yazdı:

Ben de Note 8 Pro ile Samsung A70 ve A71 arasında kalmıştım

Şanslısınız :)Bende 1 yıldır A70 var ve şarj girişinin ve kulaklık girşinin etrafındaki kaplamalar soyuldu. Samsung çözemedi gitti şu kasa işini. 

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Bende redmi note 9s siparisini verdim bakalim. Ilk defa xaomi kullanacagim. Kac yillik samsung kullanicisiyim. Hanimda redmi note 8 pro var. Onu kullaninca zaten kendime almaya karar verdim. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

6 aydır not8 pro kullanıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum 2000 liraya almıştım şimdilerde 2800 lere çıkmış bazı yerlerde [emoji15]

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şartları biraz azalt.
Yüksek kapasiteli alıp, hafıza kartını ele. Üçü bir arada olamıyor demekki.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

Şartları biraz azalt.
Yüksek kapasiteli alıp, hafıza kartını ele. Üçü bir arada olamıyor demekki.

Note 9s ucu bir arada ama özellik karşılaştırmasında note 8 pro daha iyi, yine de seçim kendisinin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Yaklaşık 2,5 senedir Mi Note 3 kullanıyorum. Daha önce akıllı telefon olarak Samsung ve LG'nin üst modellerini kullandım. Samsung tabii ki daha kaliteli fakat verdiğin paraya ve kullanım süresine göre Xiaomi mantıklı geliyor. Xiaomi ile aynı özelliklere sahip olan bir Samsung 2-3 kat daha pahalı. Ömür olarak da hemen hemen aynı süre kullanılıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Selçuk Bakış yazdı:

Note 9s ucu bir arada ama özellik karşılaştırmasında note 8 pro daha iyi, yine de seçim kendisinin.

ikiside var. Bataryalari ayni gidiyor nerdeyse. 9s daha buyukce.. Mumkunse en cok hafizali olani alinmali.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Alpay Sumer yazdı:

ikiside var. Bataryalari ayni gidiyor nerdeyse. 9s daha buyukce.. Mumkunse en cok hafizali olani alinmali.

Note 8 2 sim ve hafıza aynı anda kullanılmıyor, 9s te kullanılıyor, Hasan için en önemli fark bu ama note 8 pro daha üst seviye. Kararsız kaldım şahsen.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Selçuk Bakış yazdı:

Note 8 2 sim ve hafıza aynı anda kullanılmıyor, 9s te kullanılıyor, Hasan için en önemli fark bu ama note 8 pro daha üst seviye. Kararsız kaldım şahsen.

128 hafiza var daha ne takalim 🤗😄 saka biyana da haklisin.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Samsung m31 de karar kılındı .

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Samsung m31 de karar kılındı .

Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...