İçeriğe Yönlendir

Jetta - Kasa Titremesi

osmanyuksel

Recommended Posts

osmanyuksel

herkese merhabalar. Benim aracım 2015 1.6 tdi jetta 97000 km. benım sorunum arabayı sabah çalıştırdığımda titremesi ) rolantide dalgalanma vs yok sadece kasaya aracın içine titreşim veriyor hemde rahatsız edici şekilde ) gaza basıp ilerlerken araç seyir halindeyken herhangi bir titreme vuruntu vs hiçbişe yok.sadece rolantideyken kasaya aracın içine titreşim veriyor sorunum nedir acaba ? yardımcı olursanız çok sevinirim 

Yorum bağlantısı
Samet YILMAZ

Soguk calistirmada mi oluyor yoksa fark etmezsizin her turlu rolantide titriyor mu?  Surekli titriyor mu yoksa belli araliklar ile mi titriyor.

Yorum bağlantısı
osmanyuksel

soğukken daha çok yapıyor aracı sürüp gittiğimde diyelim ışıklarda durduk normal rolantide yapmıyor sadece ilk çalıştırdığımda yapıyor. 2 saat park ettim geldim diyelim yine çalıştırdığımda titriyor. umarım anlatabilmişimdir :)

Yorum bağlantısı
Samet YILMAZ

Jetta sahibi bir arkadasimda enjektorlerinde sikinti vardi onlari gosterdi 1 tanesini degistirdiler duzelmistir. Baska bir Passatli arkadasimda bogaz kelebegi hava aliyordu oda onu gosterdi. Benim eski aracimda sogukta oluyordu , enjektor temizleyici koyup 1 depo kullandim kesmisti. Genelde atesleme sisteminde herhalde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yaşar Ümit Koray
osmanyuksel yazdı:

soğukken daha çok yapıyor aracı sürüp gittiğimde diyelim ışıklarda durduk normal rolantide yapmıyor sadece ilk çalıştırdığımda yapıyor. 2 saat park ettim geldim diyelim yine çalıştırdığımda titriyor. umarım anlatabilmişimdir :)

Hararet müşürüne yoğunlaşın. Sorunun kaynağı orası olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...