İçeriğe Yönlendir

Kişisel Bir Duyuru

Emre Şimşek

Recommended Posts

Mustafa Yanar

Çok geçmiş olsun, sağlık işleri çok zor işler, tez zamanda hastaneden de sağlıklı bir şekilde çıkmallarını dilerim. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olun, inşallah iki hasta da organları  kabul eder.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hepinizden Allah razı olsun. İşin en zor kısmı bitti. Şimdi yine zorlu bir süreç başlıyor. İnşallah muvaffak oluruz...

Bugün babamın el sallarken fotoğrafını çekmişler göndermişler. Çok şükür bilinci açık demekki. Sadece kalp desteği varmış şu an. 

Çıkan organın resmi de geldi. Yara bere içinde, küçülmüş, çok kötü bir karaciğer..

Şunları yaşadıktan sonra herhalde sağlığıma çok dikkat ederim gibi geliyor...

Babam sigara bile içmez, içmedi. Yeme alışkanlıkları, yemekten sonra yatıp uyumalar, aşırı meyve tüketimi, bitmeyen kabızlıklar aklıma gelen hataları. Lütfen sağlığınıza dikkat edin. Gerçekten çok zor düzeltmek. Bazen de mümkün değil.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Allah tez zamanda hepsinin şifasini verir inşallah. Geçmiş olsun kardeşim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Allah şifalar versin inşallah, yeni ve güzel haberleri merakla bekliyoruz

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Ah be içim gidiyor ama çok hassas bir hastanın yanına girip çıkıyorum. Bütün herkesle asgari müşterekte buluşmak zorundayım:(

Uzun yolda sürekli lpg ile kullanmıyorum. 1000 km’de bi çeyrek depo benzin kullanıyorum herhalde. Benzinde kaçla gitsem en az yakacak? 100’den aşağısını cevap olarak kabul etmem söyleyim. Arka koltukta patron bebek oturuyor, dover beni..

Emre hangi hastanedesiniz 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Son durum nedir Emre

Abi nakil olalı 2. Haftayı bitiriyoruz galiba.

Nakil başarılı, organ çalışıyor diyor doktorlar. Ama şu an pek uyandıramıyorum. Fazla yemiyor, yeterince hareket etmiyor. Ama çok şükür ki bir gün öncesinden hep bir adım ilerideyiz. İlk yanına geldiğimde kolunu kaldıracak takati yoktu, en azından şimdi ayağa kaldirmak için az bir yardım yetiyor. Bebek gibi bakıyoruz ve toparlanması hep böyle küçük adımlarla olacak gibi görünüyor. Ben Pazartesi Salı döneceğim kısmetse. O zamana kadar kendi kendine kalkıp yuruyebilsin yeter. Şu anda ondan tek beklenen yiyip içip yürümesi..

Tabi boynunda bir kateter, 4 tane giriş her birinde farklı şeyler; karnında direnler, 7 taneydi şimdi 3’e düşmüş çok şükür diyorum. Sabah 9 tane hap içti, gün içinde 3’er 5’er hap daha atıyor. Bütün bunlar sağlıklı bir adamın moralini bile alt üst eder herhalde.. Sabah ne zaman çıkacağız çok sıkıldım artık diyordu. En az 10 günü var gibi görünüyor. 1-2 ay daha sürebilir de. Maksimum dikkatle devam ediyoruz Allah yardımcımız olsun.

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Emre hangi hastanedesiniz 

Esenyurt Liv Hospital 

Bu mesajı ilgili başlığa taşıdım.

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Geçmiş olsun emre. Bu noktadan sonra toparlanma daha hızlı olur.. 
Daha güzel haberlerini alacağımıza eminim. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Emre mesaj dan anladıgım kadarıyla hala İstanbul da sın bana yakınsın ancak hastan ve benim hastam (babam 15 gün önce kalp amelıyatı oldu) dan dolayı görüşelim desem ne dersin bilmem. Çok geçmiş olsun umarım kısa zamanda ayağa kalkar baba

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ersen Tapan yazdı:

Geçmiş olsun emre. Bu noktadan sonra toparlanma daha hızlı olur.. 
Daha güzel haberlerini alacağımıza eminim. 

Teşekkür ederim, İnsallah Ersen abi, bu arada gelirken de Bursa’daki kız kardeşime uğrayıp öyle geldik ama malum sebepler başka kimseye haber vermedik..

Fatih Keskin yazdı:

Emre mesaj dan anladıgım kadarıyla hala İstanbul da sın bana yakınsın ancak hastan ve benim hastam (babam 15 gün önce kalp amelıyatı oldu) dan dolayı görüşelim desem ne dersin bilmem. Çok geçmiş olsun umarım kısa zamanda ayağa kalkar baba

Fatih abi çok sağol, çok geçmiş olsun size de. Risk almayacağız tabi abi, onlar bizim kıymetlilerimiz:( ama bu günler de geçecek, o gün geldiğinde bunun acısını çıkartalım inşallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

Emre kardeşim, Rabbim tez zamanda sıhhatine kavuştursun inşallah. Daha ne kadar hastamız varsa acil şifalar dilerim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Emre Şimşek yazdı:

Teşekkür ederim, İnsallah Ersen abi, bu arada gelirken de Bursa’daki kız kardeşime uğrayıp öyle geldik ama malum sebepler başka kimseye haber vermedik..

Ortalık durulsun fazla fazla telefi ederiz dert etme sen. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Emre Allah bir an önce daha da sağlıklı günlere kavuştursun inşallah. Geçmiş olsun çok. İstanbul'da yapabileceğimiz bir şey varsa çekinmeden söyle.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Geçmiş olsun Emre. En kısa zamanda inşallah daha iyi günlerini görürsünüz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Sinan Akgöl yazdı:

Emre Allah bir an önce daha da sağlıklı günlere kavuştursun inşallah. Geçmiş olsun çok. İstanbul'da yapabileceğimiz bir şey varsa çekinmeden söyle.

Çok teşekkür ederim dua edin lütfen 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok iyi haberler alıyoruz. Daha iyi olacaktır inşallah.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Çok teşekkür ederim dua edin lütfen 

En güzel hediye duadır. Rabbim babanıza ve bütün hastalarımıza şifa versin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...