İçeriğe Yönlendir

Kişisel Bir Duyuru

Emre Şimşek

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Acil şifalar versin Emre hocam umarım bir an önce sağlığına kavuşması dileği ile. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hepiniz çok sağolun Allah razı olsun desteğinizi manen hissediyorum, bana moral oluyorsunuz. Ben de babama moral olmaya çalışıyorum. 
Capraz olarak organ bağışladığımız Ahmet Bey akciğerdeki bir sorun nedeniyle yoğun bakıma alınmış. Onun için de dua ediyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Şifa bekleyen her hasta inşallah dertlerine derman bulur. Allah kimseyi sağlık ile sınamasın.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Babam dogru düzgün yemek yemiyordu. Biz de doktorun tavsiyesiyle yemeye zorluyorduk.

2 gündür mide ve yemek borusunda ağrısı vardı doktor psikolojik diyordu...

Az önce endoskopiye girdik, meğer mide çalışmıyor gelen yemek orada kalıyormuş. Bunun yüzünden yemek borusunda aft falan oluşmuş. Garibim çok kötü 2 gün geçirdi. 
Simdi önlemini alıyorlar. 2 gün yemek yemeyecek sonrasında ağızdan sıvı mamayla devam edeceklermiş. Yaraların da icabına bakacaklar (umarım).

Benim korka korka doktora sorduğum, mide hiç mi çalışmayacak şeklinde sormak oldu. O da “çalışacak tabi” deyince biraz rahatladım.

Ameliyat olalı 2 hafta olmuş, midenin çalışmadığını yeni anlıyoruz. Bazen evde baksak daha iyi olur diye düşünmüyor değilim.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Babam dogru düzgün yemek yemiyordu. Biz de doktorun tavsiyesiyle yemeye zorluyorduk.
2 gündür mide ve yemek borusunda ağrısı vardı doktor psikolojik diyordu...
Az önce endoskopiye girdik, meğer mide çalışmıyor gelen yemek orada kalıyormuş. Bunun yüzünden yemek borusunda aft falan oluşmuş. Garibim çok kötü 2 gün geçirdi. 
Simdi önlemini alıyorlar. 2 gün yemek yemeyecek sonrasında ağızdan sıvı mamayla devam edeceklermiş. Yaraların da icabına bakacaklar (umarım).

Benim korka korka doktora sorduğum, mide hiç mi çalışmayacak şeklinde sormak oldu. O da “çalışacak tabi” deyince biraz rahatladım.

Ameliyat olalı 2 hafta olmuş, midenin çalışmadığını yeni anlıyoruz. Bazen evde baksak daha iyi olur diye düşünmüyor değilim.

Emre tekrar geçmiş olsun. Hastane ortamı enfeksiyon açısından risk içerse de babanın durumundan dolayı orada kalması daha iyi olacaktır. Doktorlar da insan ve hata yapıyorlar. Sizinde sıkı takip etmeniz karşılıklı olabilecek hataları en aza indirecektir. Her zaman derim ikinci bir göz tek gözün gördüğünden çok daha fazla detayı görecektir diye. Allah yar ve yardımcınız olsun.
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Emre Şimşek yazdı:

Yaraların da icabına bakacaklar (umarım)

Geçmiş olsun.
Yemek yemeyeceği için yaralar hızla iyileşir. Mamalar da enerji verir kendini çabuk toparlar. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Allah’a şükür hep iyi düşündüm. Sadece ameliyatı esnasında çok korktum. Gerçekten de korkulacak şeyler vardı. Hamdolsun, hepsi geçti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Allah'ın izniyle geçecek inşallah, mutlu haberler aldıkça çok seviniyoruz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Fatih Evcin yazdı:

Çok geçmiş olsun tekrardan dostum.

Çok sağol kardeşim 

Selçuk Bakış yazdı:

Allah'ın izniyle geçecek inşallah, mutlu haberler aldıkça çok seviniyoruz.

Cok teşekkür ederim çok sağol ağam 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Allah acil sifalar versin, sizlere de destek olanlarına da sabır ve moral versin.

Lutfen kendi sagliginizi da ihmal etmeyin bu esnada. İnsan kendine cok yuklenebiliyor daha fazla destek olabilmek icin. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir sonraki forum toplantısında babayı ocak başına götürelim. O mide çalışmadığı günlere üzülmezse ben de bi şey bilmiyorum :)

Acil şifalar diliyorum tekrardan. Her şey güzel olacak.

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Oğuz Yılmaz yazdı:

Allah acil sifalar versin, sizlere de destek olanlarına da sabır ve moral versin.

Lutfen kendi sagliginizi da ihmal etmeyin bu esnada. İnsan kendine cok yuklenebiliyor daha fazla destek olabilmek icin. 

Gündüzleri epey uyuyor, geceleri de 5 dk uyuyor 5 dk oturuyor. Tabi oturtup yatırmak bize düşüyor:) İnsan hasta olunca ayarları değişiyor malum. 
İlk günler yemek dahi yemiyordum ama artık babama gelen yemeği bile ben yiyeceğim neredeyse:)

Sani Gerşon yazdı:

Bir sonraki forum toplantısında babayı ocak başına götürelim. O mide çalışmadığı günlere üzülmezse ben de bi şey bilmiyorum :)

Acil şifalar diliyorum tekrardan. Her şey güzel olacak.

İç Anadolu’da bir toplantı olursa götürebilirim. Hoş belli olmaz İstanbul bile bize yabancı değil:) Çok güzel fikir

Önder Özcan yazdı:

Tez vakitte sağlıkla evine döner inşallah.

Amin abicim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Allah Sağlık Sıhhat versin inşallah tekrar geçmiş olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Şimşek

Hastaneye yatalı 61 gün oldu. Ameliyat olalı 55. Halen yatıyoruz. Çıkacaktık ama en ufak bir enfeksiyon etkiliyor işte..

Başakşehir Dumankaya’da ev tuttuk..

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Emre Şimşek yazdı:

Hastaneye yatalı 61 gün oldu. Ameliyat olalı 55. Halen yatıyoruz. Çıkacaktık ama en ufak bir enfeksiyon etkiliyor işte..

Başakşehir Dumankaya’da ev tuttuk..

Geç olsun, güç olmasın. Hayırlısıyla iyileşip çıkacak.

Tekrar acil şifalar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Geçmiş olsun, yeni gördüm konuyu, Allah şifa versin. İnşallah en kısa sürede ayaklanır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...