İçeriğe Yönlendir

Yeni Mercedes E-Class Sedan - W213 FL

Yurdaer Elay

Recommended Posts

Aydın Sert
Servet Aydın yazdı:

Terlik denmiş. Adres alalım çökelim. Ne yalvarıyoruz ki

Her daim abim.

GEZER :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

hiç... forum ne için var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

koli geldi demiştim hani? ee eööhhööö yok koli moli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

birisi ayak numaraları için liste oluşturursa iyi olur arkadaşımız  yorulmasın. bence.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

LR 110 bin. offf, konu kilit.

Selim Bilgin yazdı:

E klasse konusunu terliğe çevirmişsiniz... Nerede premiumluk?

birkenstok bu. beyaz renkli, yanında nike yazan, naylondan mamul hela terliği değil teesüf ederiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Selim Bilgin yazdı:

E klasse konusunu terliğe çevirmişsiniz... Nerede premiumluk?

E klasse terlik mi olmuş yani😂😂😂😂

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Makyajlı kasanın far yapısı pek hoşuma gitmedi,E kasadaki Çift çizgi ve göz geleneği devam etseydi daha bi albenili ve hoş gözükürdü şahsımca..Direksiyonlar gayet güzel ve sportif duruyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Yurdaer Elay
(düzenlendi)

2020-mercedes-amg-e-63-limousine.jpg

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Onur Tunç Aldı yazdı:

Station kasa efsane olmuş emoji108.png

Aynı düşüncedeyim. SW mükemmel. Gerisi tırt :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Onur Tunç Aldı yazdı:

Station kasa efsane olmuş emoji108.png

Mercedes'in station wagonlarını genelde beğenmiyorum ama bu güzel olmuş gerçekten.

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Mercedes'in station wagonlarını genelde beğenmiyorum ama bu güzel olmuş gerçekten.

Aynen ben de hiç beğenmiyordum. BMW ve Audinin yanında çok kaba kalıyordu. Resmen devrim olmuş bu [emoji4]
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Onur Tunç Aldı yazdı:

Aynen ben de hiç beğenmiyordum. BMW ve Audinin yanında çok kaba kalıyordu. Resmen devrim olmuş bu emoji4.png

SW konusunda hiçbiri Audi ile boy ölçüşemez.. Belki Volvo :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Tarihin en kötü mercedes’i olmaya aday. Oyuncak gibi bir şey. Stoplar, ön panjur, farlar çok çok kötü

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Tarihin en kötü mercedes’i olmaya aday. Oyuncak gibi bir şey. Stoplar, ön panjur, farlar çok çok kötü

Arkasına 63 yazıpda içine küçük turbo  motor koymuyolarmı çok itici oluyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Darbaz yazdı:

Ne yapsın adamlar, zaten emisyondan dolayı ceza da yediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Ali Darbaz yazdı:

4000 cc 600 beygir civarı çokta küçük değil 😃. Audilerin arkasında yazanlara ne demeli 30 tfsi yazıyor 1000 cc,  35 tfsi yazanlar 1500 cc, 40 tdi yazanlar 2000cc. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Yurdaer Elay yazdı:

Ne yapsın adamlar, zaten emisyondan dolayı ceza da yediler.

Abi EPA almanları sevmiyor. Çünkü İkinci dünya savaşında yerin dibine soktukları almanlar , tekrar dünya liderliği oynamaya başladı. AMerika obeziteden kırılıyor, Almanlar savaşla ele geciremediği Avrupayı barış zamanı, ekonomi ile tek ülke yaptı. Traji komiktir İngiltere bile dahil oldu. Sonra yalan oldu o Battle Of britain savaşında göklerde savaşan onlarca spitfire pilotu. 

EPa kim dersen Amerikanın TSE'si. Amerikan arabalarından beklenilen verim alınamayınca, Japon tekonolojisinden mehdet umuyorlar. Benchmark testlerinden referans olan 1.4 tsi motoru çöpe atıp Hondanın L15 turbo motorunu referans almaya başladı. 

Ülkede yakıt sarfiyatı o kadar yüksek ki, hükümet EPA dan yeni standart istiyor. Bir sürü yeni test yönetmeliği çıkardılar. İşlerine gelmeyen firmaları bizi kandırdınız deyip cezayı basıyorlar. 

Serkan Maden yazdı:

4000 cc 600 beygir civarı çokta küçük değil 😃. Audilerin arkasında yazanlara ne demeli 30 tfsi yazıyor 1000 cc,  35 tfsi yazanlar 1500 cc, 40 tdi yazanlar 2000cc. 

Ne biliyim abi, yalan söylemek gibi bişey.  Adam yeni c63 alsa 6300 motorun var diyerek piyasa yapmak istese, ordan bir akıllı çıkar der, "ama senin motor 4000cc" adamın karizma uçar. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Darbaz yazdı:

Abi EPA almanları sevmiyor. Çünkü İkinci dünya savaşında yerin dibine soktukları almanlar , tekrar dünya liderliği oynamaya başladı. AMerika obeziteden kırılıyor, Almanlar savaşla ele geciremediği Avrupayı barış zamanı, ekonomi ile tek ülke yaptı. Traji komiktir İngiltere bile dahil oldu. Sonra yalan oldu o Battle Of britain savaşında göklerde savaşan onlarca spitfire pilotu. 

Bazı firmalar emisyonlarda katakulli yapmış olabilir bir şey diyemem ama genel olarak çalışkan adamlar. Çocukluğum 10 yıl Almanya'da geçti. Alman teknolojisi, Alman disiplini, zaman yönetimi vs vs hep bunları duyarak büyüdük. Yerle yeksan olmuş bir ülke ekonomisini kısa sürede dünya devi haline getirmek kolay olmadı tabi. Söylenene göre insanlar gönüllü olarak bir iki işte çalışmışlar. Bu kadar çalışmaktan olsa gerek içmeye pek bi düşkünler, hele Oktoberfest zamanı tüketilen arpa suyunun haddi hesabı yok :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hala almamakta ısrarlıyım, ama Mercedesin akla gelmeyen donanımlarını görmek beni acayip mutlu ediyor.  

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Yazın 2019 modeline bindim ön lcd ekranı kaldırmışlar a ve c serisindeki gibi gösterge ve sıkı durun ortada sap gibi bir ekran ilk önce inanamadım e olduğuna inince yinede baktım e180 di. Ama sessizlik kesinlikle bir yıldızdı, değil motor yol sesi bile yoktu.

Sefa Çelik yazdı:

Yorum için bir de boşline paketken görmek lâzım.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hemen hemen her markada yeni çıkan model yadırganır. Bir süre sonra göz alışıyor. Ön tasarım ve farlar bence güzel, arka stoplar beklendiği gibi değil ama bence bir öncekilerden daha güzel. Bence bu işler bilinçli yapılan şeyler. Bilinçli atılan cesur adımlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hala almamakta ısrarlıyım, ama Mercedesin akla gelmeyen donanımlarını görmek beni acayip mutlu ediyor.  

Sana dizel bir GLK veya W212 fl yakışır emmi ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...