İçeriğe Yönlendir

Araba İlanı Süper Açıklama. Vatandaş Çıldırdı

Mehmet Zeki Yalçın

Recommended Posts

Mehmet Zeki Yalçın
Murat Atagenç yazdı:

Arabası cool paketmiş sanırım. Haberi olsa 20 daha ekler :biggrin:

acıklama için helal olsun diye mesaj attım.dur uyarayım comfort kısmında açmış 20 daha eklesin😁

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

İroni yapmış. Satılacağından değil, notlarda zaten piyasa ile dalga geçiyor komple. S2000 lere 400 500 bin istemeye başladıkları zaman 70 80 e ilan açıp böyle dalga geçiyorlardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

ilan sahibine tebriklerimi sundum.Ne güzel anlatmış canım ülkemi

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Bülent Tarakçı yazdı:

2007 model 104 bin lira. Çakal seniiiii

halbuki 110 bin olmalıydı :D fiks fiyat araba satışında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Vallahi helal olsun guzel giydirmiş piyasaya ve açılan ilanlara 

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Güzel ironi yapmış... Yazdığı herşey doğru aslında birkaç ilandaki açıklamaları derleyip sunmuş 😁😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bende arabam 6 yaşında olduğu için zam yapayım. İkinci elde 7 yaşa kadar uygun kredi desteğinden ötürü arz olucaktır. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Zeki Yalçın
Bülent Tarakçı yazdı:

2007 model 104 bin lira. Çakal seniiiii

ironi yapmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zeki Yalçın

Vallahi.arabasını satmaya korkuyor insan.inanın kendi arabam.ilana koysam tek olur.utanırım bu fiyatları yazmaya.en iyisi elimizdekini korumak.tabi burda krediler inerken devletin büyük hatası var bence.vatandaşa yük bindirdiler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Zeki Yalçın
Furkan Sumer yazdı:

ylzfXT.jpg

hahaha.yazdım ilan sahibine forumdan konun vardiye

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Ortada ironilik durum yok fiystlar ucuz bile 

sıfır araba yok

olanın en ucuzu 200 bin i geçmiş ikinci el normal bu durumda olması

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ebrar Tüfek yazdı:

İroni yapmış. Satılacağından değil, notlarda zaten piyasa ile dalga geçiyor komple. S2000 lere 400 500 bin istemeye başladıkları zaman 70 80 e ilan açıp böyle dalga geçiyorlardı. 

Gerçekten şaka gibi piyasa...

yFOOHH.jpg

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

yFOOHH.jpg

700 bine boyasız satmaya çalışan vardı millet mesaj yağmuruna tutunca ilanı kaldırdı. Ben lisedeyken 85 bin liraydı bu araba.

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
yFOOHH.jpg

Amanın[emoji15] piyasa nereye gidiyor? Bu fiyatlar sunidir inşallah. Yoksa bunun sonu kötü. Aslında arz talep durumunun bunu normalde dengelemesi lazım ama bakıyorum, insanlar fiyatlar daha da artacak ya da aldığım prim yapacak diye fiyatlar artsa da talebi azaltmıyor. Kafamda deli sorular [emoji848]
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Oktay Göktaş yazdı:

Amanınemoji15.png piyasa nereye gidiyor? Bu fiyatlar sunidir inşallah. Yoksa bunun sonu kötü. Aslında arz talep durumunun bunu normalde dengelemesi lazım ama bakıyorum, insanlar fiyatlar daha da artacak ya da aldığım prim yapacak diye fiyatlar artsa da talebi azaltmıyor. Kafamda deli sorular emoji848.png

Bir yerde okudum. Belki de forumdadır. S2000 sahiplerinin bir grubu varmış. Orada anlaşıp hepsi yüksek fiyat yazıp dalga geciyorlarmıs

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
İnan Çınar yazdı:

Bir yerde okudum. Belki de forumdadır. S2000 sahiplerinin bir grubu varmış. Orada anlaşıp hepsi yüksek fiyat yazıp dalga geciyorlarmıs

Sonrasında yükesek fiyat yazılan s2000 lerin kazalı fotolarını ifşa eden bir sosyal medya adresine rastladım bende:))

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...