İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera Arıyorum Yardımcı Olur musunuz ?

Ömer Yürekli

Recommended Posts

Ömer Yürekli

Merhaba,

Babam uzun yol şoförü, onun için bir kamera almam gerekiyor. Sadece önü kaydetmesi yeterli.Genelde gece kullanılacak,. Forumdaki konuları inceledim. Kapasitör falan bahsedilmiş ama pek anlayamadım. Alırken neye dikkat etmeliyim ? 100-150 tl arası bir şey düşünüyorum. Bu bant aralığında ürün kullanıp tavsiye edebilecek olan varsa memnun olurum. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Merhabalar, 100-150 liraya alacağınız üründen gece performansı beklemek hayal olur malesef ki. En azından 300 TL bandına çıkmanız gerekli gece de güzel kayıt almak için. Kapasitörlü olanlar güneşte şişme vs gibi problem yapmadığından tavsiye ediliyor. @Olgu Erhan bu işin kompetanıdır. Yorumlar gelir birazdan.

Ben aşağıda linkteki ürünü kullanıyorum ve memnunum..

https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/302247-jado-d330-araç-kamerası-indirimde/?tab=comments#comment-3475287

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Yavuz

Üst gönderide bahsedilen adam bu işi biliyor, bende ondan tavsiye alarak viofo aldım gece gündüz başarımı çok iyi. Bütçeyi biraz artırarak iyi bir kamera almanızı öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Cem Işık yazdı:

Merhabalar, 100-150 liraya alacağınız üründen gece performansı beklemek hayal olur malesef ki. En azından 300 TL bandına çıkmanız gerekli gece de güzel kayıt almak için. Kapasitörlü olanlar güneşte şişme vs gibi problem yapmadığından tavsiye ediliyor. @Olgu Erhan bu işin kompetanıdır. Yorumlar gelir birazdan.

Ben aşağıda linkteki ürünü kullanıyorum ve memnunum..

https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/302247-jado-d330-araç-kamerası-indirimde/?tab=comments#comment-3475287

haklsınız. Xiaomi den concorduna bir çok ürün videosu izledimbiraz önce. Hepsinde de gece çekimlerinde plaka okumak çok zor hareket halindeyken/ P'yasada 80150 tl bandindaki kameralarda ic acici gorunmuyor/.gündüz plaka okusun yeter. vga kameraya 1080p full hd yazmış adam. 

Osman Yavuz yazdı:

Üst gönderide bahsedilen adam bu işi biliyor, bende ondan tavsiye alarak viofo aldım gece gündüz başarımı çok iyi. Bütçeyi biraz artırarak iyi bir kamera almanızı öneririm.

kendisine mesaj attım. Lakin çok bir bütçem yok. Eldeki imkanlarla en iyisini bulmaya çalışıyorum, teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

89 liraya a101'den aldığım kameranın görüntü kalitesi. İnceleyebilirsiniz. 

Gece çekim yaptığım zaman da paylaşacağım en kısa zamanda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Eyüp Çetin yazdı:

89 liraya a101'den aldığım kameranın görüntü kalitesi. İnceleyebilirsiniz. 

hocam bu üründen memnun musunuz? bunun videolarını çok izledim de gündüz bile plakalar zor okunuyor gibi. bir kullanıcı olarak sizin yorumunuz nedir ? gece nasıl ?

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ömer Yürekli yazdı:

hocam bu üründen memnun musunuz? bunun videolarını çok izledim de gündüz bile plakalar zor okunuyor gibi. bir kullanıcı olarak sizin yorumunuz nedir ? gece nasıl ?

Profesyonel bir alet değil. Sırf işim görülsün diye aldım. Geçen yıl babam bir trafik kazası yapınca sorun yaşadı bu yüzden her türlü duruma karşı elimde bir kanıt olsun diye aldım. Lastik alıp kasko yaptırınca elimde para kalmadı bende bundan alayım dedim. Yoksa Xiaomi'nin cihazları gayet başarılı. Tam bir fiyat performans ürünü. Onlardan almaya karar vermiştim sonra pandemi çıkınca araba yatıyor diye almadım. İhtiyaç hâsıl olunca bunu almaya karar verdim. Plaka okunsun diye tercih ederseniz bu işinizi çok görmez. Videoyu izlerseniz fikir verebilir. Gece hiç kullanmadım aldığımdan beri. Kullanınca onu da paylaşacağım. 

Cihat Küçükay yazdı:

Bende bundan var ve çok memnunum.

Xiaomi Mai70

Ekranlı olsun derseniz fiyat yükselir.

Xiaomi 70Mai Pro-ekranlı

Ekranlı olması çok elzem değil. Çok ihtiyaç duyulmuyor sanki. Önemli olan hafıza kartına kayıt.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bende a118 var, içinde kondansatör olduğundan ,yaz sıcağına, camın içinde pili şişip ölmez. olay ondan ibaret.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Ekranlı olması çok elzem değil. Çok ihtiyaç duyulmuyor sanki. Önemli olan hafıza kartına kayıt.

Naçizane, bildiğimi aktarayım ben de. Aşırı bilgi sahibi değilim ama ufak bir araştırma sonrası ben 70mai pro aldım. Ekranlı olandan. Maalesef son zamanlarda fiyatı epeyce arttı. En ucuz trendyolda var bu ürün. Ekranlıyı alma sebebim kayıt çözünürlüğü. İkisi arasında gözle görülür fark var. Yoksa ekransız ürün harika ebatlarda, çok şık ve kamera olduğu belli olmuyor araçta.
Elbette bütçe daha belirleyici oluyor bu durumlarda. Burada size tavsiye veren tecrübeli ve bilgili arkadaşlar var. Youtube da bu kameraları deneyen ve kıyaslayan videolar var. Tavsiye edilenlere oradan da bir bakın derim..
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
İsmail Avcı

Arac kamerasi ariyorum arkadaslar.is yapacak fiyat performans olarak alinabilecek kamera tavsiyeniz nedir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

antalya'nın sıcağında, ön camı filmsiz koyu renkli araçta bu ne sıcak kardeşim demeden işini yapıp kaydını alacak bir kamera lazım bana da. 

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker
(düzenlendi)

Şu kamerayı yılllardır kullanıyorum. Tık demeden çalışıyor hala. :)

Link

tarihinde Rifat Şeker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
İsmail Avcı yazdı:

Arac kamerasi ariyorum arkadaslar.is yapacak fiyat performans olarak alinabilecek kamera tavsiyeniz nedir?

bu konudan devam edelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ucuz birşey  lazımsa a101 in sattığı aynaya entegre kamera yazın güneşin altında bozulmadı. piranha marka. görüntü süper değil ama iş görür.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Umut Taşlı yazdı:

antalya'nın sıcağında, ön camı filmsiz koyu renkli araçta bu ne sıcak kardeşim demeden işini yapıp kaydını alacak bir kamera lazım bana da. 

A118C kullanıyorum 4 sene falan oldu. Kapasitör değiştirdim 1 kere.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Macit Aliyev
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar. Bende 100-150 tl bandında babam için araç içi kamera arıyorum. Ekranlı olması şart. 2 takım alınacak. Ön ve arka kameralı önceliğimdir.  Sadece sürüş esnasında kullanılacak ve çakmaklığa takılacak. Aracı stop edince çalışmasına gerek yok. Yurtdışına gidecek. Bu fiyatlara alabileceğim en iyi kamera nelerdir acaba? 

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Metin Akbal
Vantuzlu olanlar çok titreşimli olur. Aynı markadan işyerinde bir arkadaş aldı senesi dolmadan iptal. Pilli yerine kapasitörlü kamera bak derim. 2. el falan.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...