İçeriğe Yönlendir

Patatesin Hayatı

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Asyalı ablamız mühteşem bir kurgu eşliğinde harika uzak doğu yemekleri yapıyor. Bahçesinden topladığı malzemelerle yaptığı yemekleri görünce şaşıracaksınız. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Gece gece canım istedi yahu, şöyle baksan korona nasıl bunlardan çıktı anlamıyorum nasıl temiz is çıkardı. Yalnız süzgece bayıldım on numara

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Kemal Mert yazdı:

Gece gece canım istedi yahu, şöyle baksan korona nasıl bunlardan çıktı anlamıyorum nasıl temiz is çıkardı. Yalnız süzgece bayıldım on numara

Abi bunlar Japon. Yarasa yiyenler Çinliler. Japonların yemekleri aşırı güzel oluyor. 

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Abi bunlar Japon. Yarasa yiyenler Çinliler. Japonların yemekleri aşırı güzel oluyor. 
Himm doğrudur çinlilere kafayı taktik ya bi an onlar sandım. Birde sadece teknolojiye kafaları çalışır toprak yok derler adamlardaki bahçeye bak maşallah
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Hiç patates çıkardınızmı? Çok zahmetlidir ama bir o kadar da keyiflidir..Arkeolojik kazı gibidir..Kazdıkça çıkar..Bir gün rahmetli anama yardım edeyim dedim..Beşinci kökte pes etmiştim..

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Japonlar aşırı milliyetci bir toplumdur.Kuruşlarının memleketlerinden çıkmasını istemez ama memleketlerinde para harcandığında buna bayılırlar.Mesela vizen bitti kaçaksın,kendin gidip bildirirsen birdahakine vize almanı zorlaştırmazlar ama kendileri yakalarsa birdaha sokmazlar.

Gürültü yapıp kimseyi rahatssız edemssin,polisi aradığında hemen gelir.Temel itibari ile avrupalılarla kıyaslanamayacak kadar çok kültürlerine bağlı,duyarlı bir toplumdur, bu çekik gözlü kardeşlerimiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Hanım balkona paletten koltuk yapalım dediğinden beri keşfettigim şu olayı ablamda yapmış, taktir ettim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

her çinli yarasa yemiyor ki. çin mutfağı tuhaf sadece. bölgelere göre dil bile değişiyor ve iki çinli birbirini anlamıyor. bizzat şahit olmuştum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...