İçeriğe Yönlendir

C-Max Ön Cam Değişimi

Sinan Kaya

Recommended Posts

Sinan Kaya

Merhaba arkadaslar gecen haftalarda aracimin ön camina tas atmislar  tahminin o hafta Almanya da yasayan Türklere uyari geldi hafta sonu dikkatli olun diye arabamin ic aynasinda Türkiye bayragi var yani normal günde bile gicikligina yapanlari duyuyoruz  cami degistirmemiz gerekiyor ama sigorta yan sanayi cami karsiliyor üzerine basarak orjinal istiyorum fiyat farki olur diyor.Normal cam degil biliyorsunuz hem elektirikli hemde ileriden bakinca aracin ici görünmüyor yan sanayi camda sikinti yasarmiyim aceba degistiren basina gelen oldu simdi den tesekkür ederim cevaplariniz icin

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
(düzenlendi)

Farkını verin orjinal taktırın, Türk bayrağınıda bence kaldırın.Hiç gerek yok sonuçta yurt dışında yaşıyorsunuz ve çok ırkçı insanlar olabiliyor.İçinde aileniz varken bile hedef olabilirsiniz.Sizin orada Türk bayrağı ile gezmeniz onlarda sempati yaratmayacaktır.Benden tavsiye.Bu arada ben iyi milliyetçiyimdir ama unutulmamalı bizim ülkemizdede farklı bayrakla gezenlere pekte hoş bakmıyoruz.

tarihinde Ahmet Türedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur Yapıcı
(düzenlendi)

Sinan bey öncelikle geçmiş olsun.

Benim başıma geldi bir gün arabaya bindim baktım ön camda çatlak yukarıdan sanırım ya birşey düştü yada bir yerde taş geldi anlamadım sonradan çatladı.

Ama benim şöyle bir şansım vardı kaskomu yaptıran acente orjinal cam maddesini eklemişti bunun önemli olduğunu başımın sonradan ağıyabileceğini 20-30 tl'lik bir fark çıktığını da söylemişti. Buna mukabil  aracımı otokoç'a götürüp cam değişimini orjinal camıyla değiştirdim. Rezisdanslı / yansımalı cam olmasından ötürü sanırım arkadaşmın 400 bin tl'lik mercedesinin camından pahallı bir cama sahipti aracım 2 yıl önce orjinal camın fiyatı 3900 TL + KDV idi. muadil camlar 800 ile 1000 tl arası olduğu için kaskom olmasaydı muhtemel ucuz olanı taktırmak zorunda kalacaktım. Orjinal cam takıldığı için bir sorunum yok çok şükür. Durumunuz müsaitse orjinal cam taktırmanızı öneririm bende. tabi yurt dışında ne kadar bir fark çıkıyor onuda bilemiyorum karar sizin tekrar geçmiş olsun 

tarihinde Onur Yapıcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sinan Kaya
Onur Yapıcı yazdı:

Sinan bey öncelikle geçmiş olsun.

Benim başıma geldi bir gün arabaya bindim baktım ön camda çatlak yukarıdan sanırım ya birşey düştü yada bir yerde taş geldi anlamadım sonradan çatladı.

Ama benim şöyle bir şansım vardı kaskomu yaptıran acente orjinal cam maddesini eklemişti bunun önemli olduğunu başımın sonradan ağıyabileceğini 20-30 tl'lik bir fark çıktığını da söylemişti. Buna mukabil  aracımı otokoç'a götürüp cam değişimini orjinal camıyla değiştirdim. Rezisdanslı / yansımalı cam olmasından ötürü sanırım arkadaşmın 400 bin tl'lik mercedesinin camından pahallı bir cama sahipti aracım 2 yıl önce orjinal camın fiyatı 3900 TL + KDV idi. muadil camlar 800 ile 1000 tl arası olduğu için kaskom olmasaydı muhtemel ucuz olanı taktırmak zorunda kalacaktım. Orjinal cam takıldığı için bir sorunum yok çok şükür. Durumunuz müsaitse orjinal cam taktırmanızı öneririm bende. tabi yurt dışında ne kadar bir fark çıkıyor onuda bilemiyorum karar sizin tekrar geçmiş olsun 

Tesekkür ederim Onur bey 

Bu aralar zaten şu baş belası corona dan dolayı bi şey yapabildigimiz yok ayak üstü bi kaç kişi ile görüştüm kaskom orjinal camı karşılıyor ama burda da Türkiye deki gibi esnaflar oldugu icin farkı kendiniz ödersiniz diye cıktı 150 euro farkı varmış.Acıkcası insanın zoruna gidiyor kasko yaptır bi şey olunca  farkını karşıla önümüzdeki ay bi yerde randevu aldım izin sezonu oldugu icin buralarda kimse kalmadı bakalım ordan ne sonuc cıkacak 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...