İçeriğe Yönlendir

Acil İlaç Arayışı

Ali Gök

Recommended Posts

(düzenlendi)

Merhaba,

Eşimin şuan kullandığı günde 1 defa yaptığımız bir iğnesi mevcut.

İsmi oksapar 4 mg

Bu iğneyi istanbuldaki eczaneleri aradım taradım hiçbir yerde bulamıyorum. İğneyi en az 1 ay daha  kullanması gerekiyor.

nerden bulabilirim iğneyi şuan da önem arz ediyor yapmaya devam etmesi lazım. yardımcı olabilen olursa eğer çok sevinirim.

gDEwhJ.png

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Gök yazdı:

Merhaba,

Eşimin şuan kullandığı günde 1 defa yaptığımız bir iğnesi mevcut.

İsmi oksapar 4 mg

Bu iğneyi istanbuldaki eczaneleri aradım taradım hiçbir yerde bulamıyorum. İğneyi en az 1 ay daha  kullanması gerekiyor.

nerden bulabilirim iğneyi şuan da önem arz ediyor yapmaya devam etmesi lazım. yardımcı olabilen olursa eğer çok sevinirim.

Belki içinde bulunduğumuz salgın durumu sebebiyle üretimde veya tedarikte sıkıntı olmuştur. Firma İstanbul'da. Arayıp doğrudan bilgi alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Koçak Farma yı arayıp durumu anlatın. Olurda sonuç alamazsanız özelden yazın bir tanıdığımla görüşürüm. Sağda solda varsa tedarik etmeye çalışırız.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Hasan Yıldız yazdı:

https://maps.app.goo.gl/UEx3YiKm9zhAMzV4A

Bu eczanede 1 kutu yani 10 gunluk varmis isterseniz alip gonderebilirim.

abi valla çok sevinirim ya. ben hemen havele yaparım 

özelden yazıyorum size

Hacı Şenyurt yazdı:

Koçak Farma yı arayıp durumu anlatın. Olurda sonuç alamazsanız özelden yazın bir tanıdığımla görüşürüm. Sağda solda varsa tedarik etmeye çalışırız.

abi aradım şimdi de pazartesi arayın dedi ama bireysel çok zor şuan çıkış yapmaz lar dedi 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
abi aradım şimdi de pazartesi arayın dedi ama bireysel çok zor şuan çıkış yapmaz lar dedi 

Birde bu eşdeğer ilaçlar var. Doktorunuza danışıp bunlar olabilir mi diye de geçici de olsa kullanabilir miyiz diye sorabilirsiniz. Seçenek ne kadar çok o kadar iyi tabii. Özelden mesajını göremedim.Adjustments.jpg
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt yazdı:

Birde bu eşdeğer ilaçlar var. Doktorunuza danışıp bunlar olabilir mi diye de geçici de olsa kullanabilir miyiz diye sorabilirsiniz. Seçenek ne kadar çok o kadar iyi tabii. Özelden mesajını göremedim.Adjustments.jpg

soruyorum abi bunlarıda hemen

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ali eczacıma sordum.
Uzun süredir aranan ve hastanelerin aldığı bir ilaçmış. Maalesef yokmuş.
Kendi gruplarına da sordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ali eczacıma sordum.
Uzun süredir aranan ve hastanelerin aldığı bir ilaçmış. Maalesef yokmuş.
Kendi gruplarına da sordu

teşekkürler Mehmet abi

aynen hastaneler toplamış

bilseydim böyle olacağını 5 kutu birden alırdım :S 

Yorum bağlantısı

Hasan abi 1 kutu buldu aldı kargoliycak bana sağolsun . 10 günlük zaman kazandırdı. 

10 gün içinde 2 kutu daha bulursam bize yetecek gibi  inşallah

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Hasan abi 1 kutu buldu aldı kargoliycak bana sağolsun . 10 günlük zaman kazandırdı. 

10 gün içinde 2 kutu daha bulursam bize yetecek gibi  inşallah

Ali bey bizde mevcut. En az iki kutu var. Tarihi de geçmedi. Hatta ben bugün içimden geçirmiştim, eczaneye versek de ihtiyacı olana parasız verse diye. Özelden yazın, cepten haberleşelim..

Toplam 5 kutu varmış. Şimdi baktık. Kaç tanesini isterseniz yollayayım pazartesi. Bugün geçti sanırsam..

• Beğen 15
Yorum bağlantısı

Ardakaşlar az önce Hacı abi 3 kutu daha buldu. pazartesi kargolanacak oda. sorunum çözüldü . 

hacı ve hasan abi ikinizede çok teşekkür ederim. ayrıca ilgilenen bakan tanıdıklarına soran abilerim hepinize teşekkür ederim. çok sağolun

Oktay Göktaş yazdı:

Ali bey bizde mevcut. En az iki kutu var. Tarihi de geçmedi. Hatta ben bugün içimden geçirmiştim, eczaneye versek de ihtiyacı olana parasız verse diye. Özelden yazın, cepten haberleşelim..

Toplam 5 kutu varmış. Şimdi baktık. Kaç tanesini isterseniz yollayayım pazartesi. Bugün geçti sanırsam..

ben az önce sağolsun abilerimin yardımıyla buldum. ama bu ilacı eminim bizim gibi çok arayan vardır. eminim çok makbule geçer eczaneye verseniz oda ihtiyaç sahibi birine ulaştırsa benim gibi çok sevinir biri eminim . 

çok teşekkür ederim tekrardan

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Clexane, sanırım Aralık 2019 da, bu fiyatlarla çark dönmüyor, kepenkleri indiriyoruz, hadi bize eyvallah deyip Türkiye'den çıktı.
Yurtdışı fiyatı; https://www.premiumrx.com/shopping-cart/
Enox ve oksapar açığa çıkan talebe ilaç yetiştiremediler. Mevcutlar çok çabuk tükendi. Korona süreci de tuzu biberi oldu.  

Clexane iğnesi daha kolay kullanılıyordu ve kullanım sonrası biraz daha basıp iğneyi içine çekiyordu. Batma şansını sıfıra indiren güzel bir güvenlik önlemi. Eşim hamileyken kullandık biz. Kızımda clexane kullanmıştık, oğlumda oksapar. Kıyası ordan biliyorum.
Ardakaşlar az önce Hacı abi 3 kutu daha buldu. pazartesi kargolanacak oda. sorunum çözüldü . 

hacı ve hasan abi ikinizede çok teşekkür ederim. ayrıca ilgilenen bakan tanıdıklarına soran abilerim hepinize teşekkür ederim. çok sağolun

ben az önce sağolsun abilerimin yardımıyla buldum. ama bu ilacı eminim bizim gibi çok arayan vardır. eminim çok makbule geçer eczaneye verseniz oda ihtiyaç sahibi birine ulaştırsa benim gibi çok sevinir biri eminim . 
çok teşekkür ederim tekrardan

Rica ederim, ne demek. Aynen öyle yapayım, pazartesi eczaneye vereyim ben[emoji1303]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Geçmiş olsun Ali bende Bakirkoyde aramaya cikiyordum ki sorun cozulmus. Ihtiyac olursa hemen bakarim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan yazdı:

Valla 3 saatte sorun ortadan kalktı maşallah.

Seviyorum bu forumu 😍

valla Türkiyede olmayan bişey çözüldü hemde 3 saatte.  :) 

Sinan Akgöl yazdı:

Geçmiş olsun Ali bende Bakirkoyde aramaya cikiyordum ki sorun cozulmus. Ihtiyac olursa hemen bakarim.

hepsini gezdim yok onlarda :) çok teşekkür ederim çok şükür çözüldü aklımız rahat etti valla

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Ali, sorunu ve çözümü bir arada okudum. Biz göremeden sorun çözülmüş çok şükür.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İçi boş olaylar ile birbirini yiyen olsa da iş ciddiye bininice burası gerçek kimliğine bürünüyor.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Konuyu yeni gördüm, sorun çözülmüş ama bende 8 adet (kutu değil) claxane varmış, aklınızda bulunsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Ali Bey'e mesaj göndermiştim ama konudan da yazayım, belki birinin işine yarar, benzeri bir durumda elimden geleni yapmaya hazırım. Çevreme sorup soruştururum, faydamız olursa ne mutlu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

İlaç sanırım kan sulandırıcı iğne. Belki bu marka belki değil bizde kullanmıştık. Elimde epeyce kalmıştı. Sağlık ocağına vereyim dedim alamayız dediler, eczaneye vereyim dedim alamayız dediler.  Çöpe gitmişti 5 sene önce. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...